1. Strona główna z opiniami o hotelach

7,3

• Personel

• Stosunek jakości do ceny

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 6

• Ocena dodana: 18 lutego 2019

4,6
    EscapeRoom z epoki realnego socjalizmu.
    • W parze
    • 2 noclegi

Kolejnym pasjonującym zajęciem było identyfikowanie wszystkich przedmiotów rzekomego wyposażenia. Najważniejszym był brak 2-ch ręczników (swoich nie braliśmy, bo miały być). Gospodyni twierdziła, że wykasowała je na stronie, ale w naszym potwierdzeniu były. Ostatecznie dali nam swoje 2 ręczniki. Kuchenka mikrofalowa, pralka, lodówka, żelazko, czajnik elektryczny, to wszystko gdzieś w budynku zapewne było, ale nie w pokoju. Zabawnym elementem w/wymienionego wyposażenia był widok na góry (w każdym razie nie z naszego pokoju) i mocno zmurszały balkon. Do spania służyły jakieś bardzo wyeksploatowane przez 40-lat leżanki, których deski od stelaża jeszcze czuję w plecach. Woda w sedesie cichutko szumiała cały czas (nieszczelność), ale wyobrażaliśmy sobie, że jest to szum górskiego potoku. Nad lustrem w miniaturowej łazieneczce brakowało żarówki, ale przecież za Gomułki był to deficytowy towar więc nie mamy o to żalu. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu było dość bogate i również z tamtej epoki (salceson, sałatki-wynalazki, stary chleb, kawa - lura, ciasto bez smaku). Nie chcemy już komentować różnych rozwiązań z dziedziny architektury wnętrz, bo w całości pasowały do wyżej przedstawionego obrazu z epoki realsocjalizmu. Dom Pod Basztą polecamy wszystkim miłośnikom escape-roomów i spotkań z historią wczesnego PRL-u. Szczególnie dla młodzieży żyjącej w wirtualnym świecie rozbuchanego konsumpcjonizmu, będzie to prawdziwa lekcja historii i pokory wobec własnych oczekiwań. Cena niska ale i jakość równie mizerna.

Przyjechaliśmy do domu „Pod Basztą” na narciarski weekend (2 doby). Od kiedy tylko weszliśmy do domu, zaniemówiliśmy z wrażenia. Zdaliśmy sobie sprawę z faktu, że będzie to podróż (mało) sentymentalna w czasie. Budynek swoją świetność przeżywał zapewne w czasach początku rządów Władysława Gomułki, i takim pozostał do dziś z oryginalnym umeblowaniem i wyposażeniem z tamtego czasu. Zaprezentowany nam pokój 2-osobowy był prawdziwym escape-roomem niemalże bez wyjścia – sam gospodarz nie bardzo potrafił otworzyć kluczem drzwi. Jak już znaleźliśmy się w środku, staliśmy w miejscu, bo nie można było się ruszyć w pomieszczeniu o powierzchni 10 m2 z 2-ma leżankami, atrapą szafy z płótna i atrapą telewizora (nie działał) na szafce. Zaintrygowały nas chodzące po suficie i latające w pomieszczeniu stworzenia, jak się okazało żółte biedronki, być może azjatyckie. Przez 2 godziny mieliśmy zajęcie polegające na wyłapywaniu tych robaczków, kontynuowane przez następne 2 dni. Łącznie zneutralizowaliśmy 103 sztuki. Może w tym pokoju była jakaś ich hodowla, ale nikt nas o tym nie poinformował.

• Ocena dodana: 15 lutego 2019

9,2
    Super miejsce na narty i wypoczynek za bardzo przystępną cenę.
    • W parze
    • 5 noclegów

Super opieka ze strony właścicieli, dbają o gości. Smaczne śniadania. Dobra lokalizacja, wszędzie blisko. Polecam wszystkim którzy nie oczekują standardu 5 gwiazdek a chcą mile i dobrze wypocząć.

• Ocena dodana: 14 lutego 2019

9,2
    Bardzo miła obsługa.
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój trzyosobowy
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo miła obsługa. Pani właścicielka bardzo się starała aby nasz pobyt upłynął w miłej atmosferze. Lokalizacja dobra, (pora zimowa) blisko znajduje się lodowisko i rynek.

• Ocena dodana: 12 lutego 2019

Śmiało REZERWUJCIE!!! Super Gospodarze, którzy za rozsądną cenę wiedzą, jak godnie turystów!!!
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój trzyosobowy
    • 6 noclegów

Nie ma takich rzeczy. Gospodarze zapewne mają swoje plany na ubogacenie obiektu. Czego im z całego serca życzymy. Niech się spełni, a będzie to jedna z najlepszych ofert w Muszynie. Trzymamy kciuki. Już dzisiaj chętnie tam byśmy wrócili. Super smalczyk.

Do Pokoi gościnnych Pod Basztą trafiliśmy w tym roku zupełnie przypadkiem. Mieliśmy mieszkać, jak w latach ubiegłych, w innym domu. Przeglądając jednak ofertę "Pod Basztą", postanowiliśmy zaryzykować. Skusiła nas cena i śniadanie w nią wliczone. I... zamierzamy tam od tego roku jeździć przez następne lata, o ile prowadzić go będą pani Aneta i pan Rafał. Czuliśmy się jak w domu. Świetna atmosfera, smaczne.. to mało powiedziane - wyśmienite posiłki, bogate śniadania, obfite obiady (wszystko z możliwością zażyczenia sobie wybranego menu). Życzymy Gospodarzom, żeby im się udało.

• Ocena dodana: 5 lutego 2019

9,6
    Bardzo udany pobyt
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • 2 pokoje
    • 4 noclegi

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym miejscu. To nowo dodany obiekt, więc nie byliśmy pewni, czy to będzie dobry wybór. Na szczęście nasze obawy od razu zostały rozwiane. Bardzo sympatyczni i życzliwi Gospodarze dokładali wszelkich starań, żebyśmy czuli się zadowoleni i dopieszczeni:) Znakomicie gotują. Śniadania były bogate, różnorodne i smakowite, zarówno na zimno, jak i na ciepło. Każdy mógł zamówić to, co lubi najbardziej. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem okazała się dla nas możliwość domówienia na miejscu również obiadokolacji, które bardzo polecamy. Po powrocie z nart czekał na nas świeży, gorący, suty, domowy obiad gotowany na życzenie, także w wersji wegetariańskiej. Pan Rafał i pani Edyta dopiero rozkręcają interes, ale są pełni zapału, doskonałych pomysłów i szczerej chęci, żeby ich goście czuli się dobrze i miło spędzali czas. Jeśli chciałoby się coś zmienić, wystarczy tylko powiedzieć, a Gospodarze z powodzeniem stają na wysokości zadania. Serdecznie pozdrawiamy i trzymamy kciuki, żeby udało się Państwu zrealizować wszystkie plany:) A gościom bardzo polecamy Pokoje Gościnne Pod Basztą. Na pewno nie będziecie żałować :)

• Ocena dodana: 11 lutego 2019

9,6
    Ekspres do kawy.
    • Podróżujący ze znajomymi
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Ekspres do kawy. Smaczne śniadania.

Pobyt: Luty 2019

Obiekt ma także 2 opinie, które nie zawierają tekstu. Mają one jednak wpływ na ogólną ocenę.

Wyświetlono 1 – 6

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!