1. Strona główna z opiniami o hotelach

• Stosunek jakości do ceny

• Bezpłatne WiFi

8,1

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 28 stycznia 2019

7,1
    Hotel Promenada b. dobra lokalizacja, ale małe pokoje i łazienki pozostawiające sporo do życzenia
    • 2 noclegi

Zdecydowanie nie podobała mi się łazienka i brak kabiny prysznicowej . Był tylko brodzik z nieestetycznymi, nie spełniającymi funkcji zasłonami ... i niestety woda rozlewała się na łazienkę ..Pokoje też były bardzo małe...

Bardzo dobra lokalizacja , nad samym jeziorem , w pobliżu również lokale gastronomiczne ze smaczną kuchnią , Miła obsługa na recepcji

• Ocena dodana: 23 stycznia 2019

Goraco polecam.
    • Apartament z 1 sypialnią

Nie bylo nic takiego

Wszystko, a najlepsza byla obsluga. Wszystkie Panie uprzejme, pomocne i przy tym rzeczowe, wlaczajac w to Panie obslugujace sniadania. Az zal bylo wyjezdzac!

• Ocena dodana: 6 stycznia 2019

9,2
    Hotel położony w bardzo dobrym miejscu.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Głośno od przejeżdżających pociągów oraz widok z okna na dachówki.

Hotel położony w bardzo dobrym miejscu. Wszędzie blisko i oczywiście, jezioro i łabędzie pod samym oknem.

• Ocena dodana: 3 stycznia 2019

Dobry wypoczynek
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jedyny mankament związany z hotelem to ten ze Obiekt prócz strony z widokiem na jezioro ma jeszcze druga stronę. Okna z drugiej strony budynku wychodzą na ruchliwą drogę i przejazd kolejowy.

Z hotelu , a przynajmniej z jego części rozpościera się piękny widok na pobliskie jezioro i zadbaną małą promenadę . Hotel jest zlokalizowany w centralnej części miasta, blisko stąd do zamku i amfiteatru. Hotel udostępnia bezpłatny kącik kawowy , który jest otwarty dla wszystkich gości. Parking przy hotelu choć nieduży to jednak jest wystarczający nawet dla większych aut. Pokoje schludne, czyste. Łóżka wygodne. Krótko mówiąc wszystko co potrzeba bym mieć dobry wypoczynek.

• Ocena dodana: 2 stycznia 2019

Polecam!
    • 1 nocleg

W sumie drobiazg - pod prysznicem mogłaby być półeczka, zasłona zamiast kabiny też była trochę uciążliwa. Ale to naprawdę detal.

Świetna lokalizacja - tuż obok dworca PKP. molo, jeziora, zamku. Bardzo miły personel, otwarty na potrzeby gościa. Możliwość zrobienia sobie w ramach opłaty herbaty i kawy. Dość komfortowe warunki. Polecam!

• Ocena dodana: 3 grudnia 2018

3,8
    Nie polecam na dłuższy pobyt
    • 1 nocleg

Wyjątkowo niemiła recepcjonistka, zajęta prowadzeniem prywatnych rozmów przez telefon. Sprawiała wrażenie jakby goście hotelowi jej przeszkadzali. Parking trochę za mały . W łazience brak kabiny prysznicowej,. W pokoju od strony ulicy nie da się normalnie przespać nocy ze względu na hałas przejeżdżających pociągów. Zimno w pokojach, przy mrozie -9 kaloryfery były letnie.

Smaczne śniadanie, spory wybór, każdy znajdzie coś dla siebie, piękny widok z restauracji na jezioro.

• Ocena dodana: 2 grudnia 2018

8,3
    Usytuowanie piękne jezioro miła obsługa zainteresowanie...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Spoko czysto wszystko na miejscu tylko wkurzają przejeżdżając tuż obok pociągi całą dobę

Usytuowanie piękne jezioro miła obsługa zainteresowanie gościem Polecam

• Ocena dodana: 29 listopada 2018

Wszystko mi się podobało.
    • 1 nocleg

NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko mi się podobało. Ogólnie super hotel za tak niską cenę. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Ocena dodana: 12 listopada 2018

Pół na pół
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Okna pokoju wychodziły na ulicę i tory kolejowe. Gdy przejeżdżał pociąg towarowy czuć było drgania w pokoju.

Bardzo blisko z hotelu do stacji kolejowej. Hotel jest położony w okolicy jeziora i kilku restauracji

• Ocena dodana: 3 listopada 2018

7,5
    Wspaniałe położony hotel wszędzie blisko polecam wszystkim...

Nie działający telewizor

Wspaniałe położony hotel wszędzie blisko polecam wszystkim którzy chcą być w Ostródzie dłużej i podziwiać piękno miasta, bliskość jeziora sprawia że chce się wyjść na długi spacer i podziwiać pływające łabędzie i inne piękne ptaki.

• Ocena dodana: 16 października 2018

polecam

nie mam uwag

bardzo miła obsługa, dobra lokalizacja, świetny stosunek jakości do ceny, smaczne i duże śniadanie, w niedziele w nocy cicho i spokojnie, dobry hotel w delegacji, otrzymałam zniżkę 10% do pubu przy promenadzie

• Ocena dodana: 1 października 2018

7,1
    Generalnie wszystko było OK - tak, jak być powinno, poza...
    • 1 nocleg

Brak windy to totalnie nieporozumienie. Naprawdę są ciekawsze zajęcia niż bieganie z bagaeżem po schodach.

Generalnie wszystko było OK - tak, jak być powinno, poza jednym - brakiem windy

Pobyt: Wrzesień 2018

• Ocena dodana: 4 września 2018

8,3
    Jesteśmy oczarowani krótkim pobytem w Ostródzie w ostatnim weekendzie wakacji.
    • Ze zwierzęciem
    • 1 nocleg

Obiekt przydałoby się odświeżyć.Zasłony mogłyby być zastąpione roletami.Według mnie jasna wykładzina trudna do utrzymania w czystości w takim obiekcie.

Czytając opinie przed wyjazdem zawsze staram się już mieć jakieś informacje gdzie jadę.Także pokój doskonale umiejscowiony z balkonem i widokiem na jezioro,nie na ulicę i tory kolejowe -dla nas to podstawa i w związku z tym cisza i spokój.Pachnąca czysta pościel i wygodne łóżko.Obiekt przyjazny dla zwierząt.Byliśmy z małym pieskiem.Spacer poranny rewelacja! Za hotelem już byłem nad jeziorem wśród zieleni,łabędzi,kaczek i wielu ławek-perfekcyjna lokalizacja.W pobliżu restauracje,pokazy grających fontann.Drogi rowerowe,drewniane leżaki,mola widokowe.Dogodne godziny zakwaterowania,a szczególnie wymeldowania.Elastyczny czas na spokojne spożycie śniadania.

Pobyt: Wrzesień 2018

• Ocena dodana: 1 września 2018

Hotel polecam.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Śniadanie było bardzo smaczne i duży wybór jedzenia. Jedynie na " dzień dobry" był mały problem w recepcji ponieważ recepcjonistka nie mogła znaleźć mojej opłaty online za pokój. Nerwówka trwała dobrych 20 min, szkoda tylko, że mają tam taki bałagan, ale ogólnie pobyt był bardzo miły.

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2018

8,0
    Personel miły.
    • 1 nocleg

Nie podobała mi sie lokalizacja hotelu. Z nazwy hotelu sądziłam, że bedzie cicho i spokojnie, Niedaleko wody z promenadą dla spacerowiczów. Było zupełnie odwrotnie. Lokalizacja hotelu tuż przy ruchliwym rondzie, w zasięgu wzroku tory kolejowe z ruchliwą i głosna kolejką. Az dziw, że udało sie zasnąć.

Personel miły. Hotel czysty. Śniadanie bardzo smaczne i urozamicone.

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2018

4,2
    Odgłos pociągów w nocy i hałas dobiegający z pobliskich...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Odgłos pociągów w nocy i hałas dobiegający z pobliskich pubów trwający do późnych godz nocnych, nie pozwalający spać lub powodujący przebudzenie w środku nocy

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2018

7,1
    Hotel godny polecenia na krótki pobyt.
    • 3 noclegi

Brak lodówki w pokoju może być uciążliwy Brak windy też może być odczuwalny Brak klimatyzacji w upalne dni może zepsuć dobre wrażenie - choć w pokojach są wentylatory :)

Śniadania godne polecenia - naprawdę bardzo dobre :) Świetna lokalizacja (jak ma się pokój od strony jeziora, a nie od torów kolejowych :) )

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2018

Wizyta w sierpniu 2018
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Położenie w miejscu bardzo hałaśliwym. W sąsiedztwie ok. 15 m od ruchliwej ulicy, a z drugiej strony ok. 20 od obiektów rozrywkowych (głośne gry komputerowe i piwiarnia na wolnym powietrzu) oraz sąsiedztwo dostaw i dzialalności pracowników sasiednich firm wykonujących głośne prace. Brak klimatyzacji w pokojach uniemożliwia zamknięcie okien kiedy jest hałas. Stołówka bez klimatyzacji bardzo gorąca.

Dobre śniadania i niezły porządek w pokojach.

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2018

5,8
    Standard pokoju pzeciętnego motelu, a nie hotelu dwugwiazdkowego.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pokój masakra. Z małym oknem jak w suterynie a nie w hotelu dwugwiazdkowym, duszny, zepsuty wentylator, cieknaca spluczka, sniezacy malutki telewizor . Łóżka niestarannie pościelone, po odsunięciu kołdry ukazało się pogniecione male przejścieradło (zalaczam zdjęcie). Panie na recepcji nie zainteresowane zgłoszonymi usterkami (opowiedziały że trzeba zgłosić na następny dzień pokojowej) -rano wyjezdzalam. Oswietlenie pokoju bardzo slabe, co przy ciemnym pokoju uniemożliwia czytanie książki. W nocy hałasy z pobliskich lokali, ale o tym poinformowano.

Bardzo dobre śniadanie, duzy wybor i smaczne. Położenie blisko jeziora.

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2018

Wiatrak w pokoju.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Klub pod oknem. Bardzo glosno. Za male okna( tylko 1). Brak windy. Brak wykupienia obiadow.

Wiatrak w pokoju. Duza lazienka. Duzy wybor produktow na śniadanie. Blisko dworca pkp.

• Ocena dodana: 29 lipca 2018

Wrócę.
    • 2 noclegi

Niestety mocno dał się we znaki brak klimatyzacji w pokojach. Wentylatory nie nadążały ze stworzeniem choć minimalnego komfortu przebywania w pokojach. Dotyczy to również restauracji w której serwowane były śniadania. Klimatyzator na ten czas nie był włączony...

Świetna lokalizacja, smaczne śniadanie, czystość w pokojach i w całym hotelu.

• Wysłana przez urządzenie mobilne

Okno wychodzi na promenade bary i restauracje, było więc bardzo głośno do rana. Ponadto pokój ze ściętym dachem czyli bardzo gorąco latem. Brak klimy, dostępny wiatrak.

5,4
    Byłam tylko na jedną noc więc nicwięcej nie mogę się wypowiedzieć.
    • 1 nocleg

Brak parkingu(ten przed hotelem bardzo mały!!!), widok z okna na ruchliwą ulicę i z torami kolejowymi (hałas mimo zamkniętych okien), brak klimatyzacji (jedynie wiatrak), prysznic z zasłonom niezbyt komfortowy.

Plusem jest to, że blisko jest promenada. Śniadania bardzo dobre w formie szwedzkiego stołu.

7,5
    Śniadania bardzo smaczne, świeże pieczywo, jajeczka w różnej...
    • 2 noclegi

Brak chociaż małej lodóweczki. W moim pokoju przydałby się także jakiś stolik na środku pokoju.

Śniadania bardzo smaczne, świeże pieczywo, jajeczka w różnej postaci, paróweczki, płatki dla dzieci i wszystko co potrzebne do śniadania.

duże pokoje
    • 1 nocleg

NA TRZECIM ZDJĘCIU WIDAĆ RESTAURACJE LALO NAD WODĄ-UWAGA TO NIE OŚRODEK JAK CHCĄ WPROWADZIĆ W BŁĄD OSOBY Z PROMENADY (B.NIE ŁADNIE BO TE ZDJĘCIE W MOIM PRZYPADKU ZADECYDOWAŁO O WYBORZE), śniadanie bardzo skromne, słychać głośno przejazd kolejowy naprzeciwko, mały parking

duże pokoje

• Ocena dodana: 11 lipca 2018

Polecam na krótki pobyt
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak klimatyzacji w pokojach wymuszał otworzenie okna, a za oknem przejazd kolejowy i ruchliwa ulica czyli hałas. Restauracja hotelowa otwarta tylko na czas śniadań, to trochę dziwne.

Lokalizacja obiektu jest zarówno zaletą (tuż nad jeziorem i piękną promenadą) jak i wadą (przejazd kolejowy). Czysto i schludnie, personel uśmiechnięty i pomocny. Całkiem smaczne śniadania.

• Ocena dodana: 12 maja 2018

6,7
    Doskonała lokalizacja, zaraz przy zejściu do jeziora, samo...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Niemiłe recepcjonistki. Panie chyba nie słyszały o uśmiechu do klienta. Zmienialiśmy pokój 3 razy. Przy rezerwacji zamawiałam pokój z balkonem i widokiem na jezioro. Poszliśmy do pokoju, który był bez balkonu, a widok na śmietniki.. zmieniliśmy pokój na taki z balkonem, od strony ulicy. A o 20:30 zadzwoniła do mnie pani z recepcji informując, ze WE WTOREK (chyba ze wzgledu na majówkę) odbywa się impreza w klubie przy hotelu i może być głośno. Wiec o 21 zmienialiśmy pokój kolejny raz .. otrzymaliśmy pokój bez balkonu. Po pierwsze, wystarczyło przy meldowaniu udzielić dokładnych informacji o imprezie (ostra impreza techno do 6 rano, którą i tak było słychać z pokoju) i szczegółach pokoi, tym bardziej ze byliśmy jedynymi klientami przy recepcji, wiec pani miała czas który mogłaby nam poświecić, opowiedzieć wszystko a nie byłoby całego zamieszani; a po drugie, zapłaciliśmy za pokój z balkonem, otrzymaliśmy bez, a recepcjonistka próbowała mi wmówić, ze nie może rozliczyć tego pobytu inaczej, bo rezerwacja jest przez booking. Panie w recepcji znudzone, jedna siedziała na stole w holu, ciagle rozmawiające przez prywatny telefon.. szkoda, szkoda ..

Doskonała lokalizacja, zaraz przy zejściu do jeziora, samo centrum miasta. Świetne śniadania, bardzo miłe panie na kuchni. Hotel wyglądał naprawdę ładnie wewnątrz, pokoje czyste.

Pobyt: Maj 2018

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2018

6,3
    Bardzo blisko jeziora, ale hotel nie nadaje się na wypoczynek weekendowy. Zamienia się w klub nocny.
    • 1 nocleg

Straszny hałas z nocnego klubu, który jest przyklejony do hotelu i od przejeżdżających pociągów. Klub nocny przy hotelu to GRUBE nieporozumienie. Właściciel mógłby zrobić użytek z tego miejsca i urządzić restaurację, która na pewno przyniosłaby więcej zysków, ponieważ goście z chęcią przyjeżdżaliby na weekend, zamiast uciekać z hotelu przed hałasem. Jeśli przyjeżdżasz do Ostródy się zrelaksować, wyspać - z soboty na niedzielę w tym miejscu NIE MA SZANS. Cały hotel dudni od głośnej muzyki, a dodatkowo od ulicy Mickiewicza przed wejściem hotelu wrzeszczących, rozemocjonowanych ludzi wychodzących na papierosa z dyskoteki. Dodatkowo, kiedy już ryk muzyki ustanie około 4.00 rano, na równe nogi zerwie Cię przejeżdżający pociąg. Jeśli pójdziesz spać o 17.00 jest szansa że do 23.00 się wyśpisz, bo potem już jest ostro. Na piętrze słychać głosy osób, które wynajęły hotel tylko po to, żeby po dyskotece wziąć prysznic, umyć sobie włosy i suszarą nawalać o 4.00 rano, a następnie walić drzwiami tak, że aż ich nie wyrwie z zawiasów. Kiedy i 4.00 rano już myślisz, uf pośpię chociaż 4 godziny, nic mylnego o 7.00 zerwie Cię głośne radio w sąsiednim pokoju. Właścicielu drogi! Pomyśl o gościach, którzy szukają spokoju, zainwestuj trochę w restaurację, a zrezygnuj z tej idiotycznej dyskoteki. Nie tylko goście hotelowi skorzystają, ale i mieszkańcy i inni turyści. Restauracji nad samym jeziorem jest naprawdę mało! ps. Dodatkowo na śniadaniu podano nieświeżą wędlinę, lekko zzieleniałą.

Lokalizacja nad samym jeziorem, pokoje czyste i bardzo miła obsługa.

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 26 marca 2018

Raz wystarczy ...
    • 1 nocleg

Totalnie beznadziejne łóżka. Małe, niziutkie tapczaniki, których boczne deski są wyższe od materaca. Nadają się na "zielone szkoły" dla dzieci.

Jedynie lokalizacja - bliskość jeziora.

Pobyt: Marzec 2018

• Ocena dodana: 19 lutego 2018

9,2
    Jak na tę cenę- hotel oceniam jako doskonały.
    • 1 nocleg

Gniazdka elektryczne- przydałoby się żeby elektryk je przejrzał.

Jak na tę cenę- hotel oceniam jako doskonały. Czystość, śniadanie, przyjazny personel- bardzo fajnie.

Pobyt: Luty 2018

• Ocena dodana: 25 stycznia 2018

Hotel Promenada w sumie na PLUS, polecam
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Odgłosy z dyskoteki z soboty na niedzielę - pomocne mogą być stopery, łazienka mogła być bardziej komfortowa ...

Super lokalizacja blisko do centrum miasta , jeziora ,terenów zielonych, miła obsługa, dobre śniadanie i wyśmienita kawa

• Ocena dodana: 25 stycznia 2018

Miło spędzony czas.
    • 1 nocleg

do minusów mogę jedynie zaliczyć odgłosy dochodzące z dyskoteki która odbywała się z soboty na niedzielę w budynku hotelu.

Bardzo dobre śniadanie , miła obsługa , lokalizacja

• Ocena dodana: 23 stycznia 2018

7,1
    Nie polecam pobytu na weekend
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo głośno i blisko pociągu i dyskoteka , która organizowana jest w hotelu w każda sobotę ( za ta nieprzespana noc powinna byc udzielana bonifikata 50%)

Najbardziej bliskość jeziora i pływających łabędzi oraz kaczek

• Ocena dodana: 10 stycznia 2018

W miarę schludnie
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Hotel blisko torów kolejowych i ulicy. Nie jest to zbyt komfortowe. W opisie jest informacja o dostępnej restauracji oraz barze. W rzeczywistości jest ich brak! NA kolację musiałem się udać na miasto w poszukiwaniu jakiegoś lokalu. To kpina z rezerwujacych! Duży minus! Proszę zmienić informacje na stronie!

W miarę schludnie

• Ocena dodana: 28 grudnia 2017

Zadowalajaco :)
    • Ze zwierzęciem
    • 2 noclegi

Hotel spełnił nasze oczekiwania, przede wszystkim jest bardzo czysto,śniadania dobre, położony w centrum nad jeziorem. Ogromny plus za niepobieranie opłat za zwierzęta.

Pobyt: Grudzień 2017

• Ocena dodana: 23 listopada 2017

Czysto, dobre śniadanie
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Niestety na booking jest informacja, że w soboty może docierać hałas z klubu. Warto może by wspomnieć, że hałas jest taki, że nie można spać, bo dyskoteka znajduje się za ścianą, a pod oknami zataczają się pijani ludzie! Jak dla mnie totalna porażka.

Czysto, dobre śniadanie

• Ocena dodana: 22 listopada 2017

5,0
    nie polecam!!!
    • 2 noclegi

dobre wrażenie zepsuła zorganizowana przez hotel niemalże całonocna dyskoteka, o której hotel informuje gości niewłaściwie, taka sytuacja dyskwalifikuje to miejsce...

• Ocena dodana: 21 listopada 2017

6,7
    Śniadanie bardzo smaczne, wszystko świeże, duży wybór.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Hotel jest przy ruchliwej ulicy, nawet przy zamkniętych oknach hałas jest dokuczliwy. Nie działała spłuczka w toalecie:(( Nie ma windy, przy ciężkim bagażu to spory kłopot:((

Śniadanie bardzo smaczne, wszystko świeże, duży wybór. Miła obsługa.

• Ocena dodana: 14 listopada 2017

5,8
    Obiekt broni się tylko ceną. Nie polecam na dłuższe pobyty.
    • 1 nocleg

W pokoju był bardzo nieprzyjemny zapach, dochodzący prawdopodobnie z kanalizacji. Poza tym nasz pokój był na 3 piętrze, bez windy, bo średnio wygodnych schodach. Drzwi nie były pełne, a z jakąś szklaną szybką. W jednym z sub-pokojów ostre skosy.

Położenie nad jeziorem. Możliwość płatności kartą. Niezłe śniadanie.

• Ocena dodana: 9 października 2017

8,8
    Obsługa była bardzo miła, sympatyczna i bardzo pomocna.
    • 1 nocleg

Jedyny mankament w pokoju to to, że łózko podwójne nie jest podwójne tylko są zsunięte dwa pojedyncze łóżka. Reszta jest ok.

Obsługa była bardzo miła, sympatyczna i bardzo pomocna. Śniadanie pyszne i urozmaicone. Pokoje zadbane.

Pobyt: Październik 2017

• Ocena dodana: 8 października 2017

7,5
    Dobry stosunek jakości do ceny.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Ze spłuczki całą noc lała się woda. W korytarzu było czuć zapach papierosów, niestety w łazience w pokoju również, szło przez wentylację. Co do innych rzeczy bez zarzutów za tę cenę.

Dobry stosunek jakości do ceny. Śniadanie ok.

• Ocena dodana: 2 października 2017

7,1
    Bardzo smaczne śniadanie, świetna lokalizacja.
    • 1 nocleg

Niestety w związku z tym, że w pobliżu jest dyskoteka jest niestety bardzo głośno i trudno było zasnąć... Potrzebna była nawet interwencja w recepcji. Na szczęście dyskoteka szybko sie skończyła..

Bardzo smaczne śniadanie, świetna lokalizacja.

Pobyt: Październik 2017

• Ocena dodana: 29 września 2017

Czysto,smaczne śniadnie ale głośno
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo duży hałas przejeżdzających z dużą prędkością pociągów co uniemożliwia wyspanie się.Hotel usytuowany jest przy samym torowisku.Warto poprosić o pokój od strony jeziora.

Czystość i dobre śniadanie

• Ocena dodana: 25 września 2017

2,9
    Nigdy więcej !!!
    • 2 noclegi

Co do pokoi - wchodzą do pokoju czuło się zapach papierosów wymieszany z odświeżaczem powietrza, który mimo wietrzenia pokoju nie udało się pozbyć. Miało być łóżko dwuosobowe a na miejscu okazało się, że są dwa łóżka jednoosobowe. Na naszą uwagę pani z recepcji powiedziała, że oni innych nie maja ( mimo że na stronie booking zaznaczałam łóżko dwuoosobowe) i że za tą cenę nie sprzeda nam apartamentu. Co do samych łóżek - były bardzo niewygodne, jedno z nich było zarwane. Przez dwie noce, które spędziliśmy tam odbywały się niedaleko hotelu imprezy ( o jednej z niej wiedzieliśmy bo poinformowano nas o tym wcześniej ) więc dwie noce z rzędu nie przespane. Śniadania normalne - nawet smaczne. Jedno jest pewne: na pewno tam nie wrócę. Jak ktoś chce odpocząć to na pewno nie w tym hotelu. A i połowa gniazdek była powyrywana i żeby można było podłączyć telefon do ładowarki trzeba było się natrudzić.

nic

• Ocena dodana: 25 września 2017

Totalny średniak
    • 1 nocleg

Szkoda, że obiekt nie informuje na stronie, że w piątki i soboty organizowane są tam dyskoteki. Byłem w Ostródzie na egzaminie i liczyłem, że spędzę noc przed nim w ciszy i spokoju, niestety nie byłoby to możliwe bez stoperów do uszu. Uwaga na bardzo śliską podłogę w łazience.

Śniadanie było w porządku.

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2017

Ogólnie było w porządku.
    • Apartament z 1 sypialnią

Przydałaby się klimatyzacja.

Hotel na swojej stronie ostrzega o możliwości hałasu dochodzącego z nocnego klubu a zapomniał poinformować, że po drugiej stronie ulicy jest przejazd kolejowy, który nocą jest dość uciążliwy. Natomiast nocny klub jest nieczynny.

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2017

Dobra lokalizacja całkiem smaczne śniadanie
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Mimo wcześniejszej informacji o dyskotece nie podejrzewałem że o 3 w nocy pijana młodzież będzie chodzić po pokojach próbując dostać się do środka polecam zamykać pokoje!!!

Dobra lokalizacja całkiem smaczne śniadanie

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2017

Pokoik schludny, śniadanie pyszne i sycące, obsługa przemiła...
    • 2 noclegi

Można by poprawić jakość obrazu w TV, ale w końcu na urlopie nie to jest najważniejsze :)

Pokoik schludny, śniadanie pyszne i sycące, obsługa przemiła - polecam!

• Ocena dodana: 24 lipca 2017

9,6
    Nad samym jeziorem, molo, restauracje, sklepy, w pobliżu...
    • 3 noclegi

Non stop przejeżdżają pociągi i główna droga, ale można się wyłączyć i odebrać jako frajdę dla dziecka.

Nad samym jeziorem, molo, restauracje, sklepy, w pobliżu centrum handlowe, rossmann, pepco itp.

Pobyt: Lipiec 2017

• Ocena dodana: 26 czerwca 2017

6,3
    Mimo w/w peoblemow następnym razem chetnie skorzystam z tego hotelu-dobry stosunek ceny do noclegu.
    • 1 nocleg

Problemy z telewizją-często sam się wyłączał telewizor.Hałas w nocy-w pobliżu tory kolejowe i często jeżdżące pociągi.Brak telefonu w pokoju-brak możliwości kontaktu z recepcją/trzeba chodzić/.

Śniadanie obfite i różnorodne,

• Ocena dodana: 20 czerwca 2017

6,7
    Dobry na krótki pobyt biznesowy
    • 3 noclegi

Brak windy przy trzech piętrach i dużym bagażu . Hałas i drżenia wywołane częstymi przejazdami pociągu. Głośna muzyka w weekend. Dziwna energia w jednym z pokoi.

Lokalizacja, śniadania, czystość

• Ocena dodana: 19 czerwca 2017

Polecam Hotel
    • 2 noclegi

Hotel obok linii kolejowej, ale tak już ona przebiega przez Ostródę. Nie można się mocno skarżyć.

Śniadanie bardzo smaczne i różnorodne. Pokój czysty i komfortowy.

• Ocena dodana: 4 czerwca 2017

7,9
    ... sympatyczny hotel w doskonałym miejscu :-)
    • 4 noclegi

telewizja (słaby odbiór, mała ilość kanałów), brak „uczciwej” kabiny prysznicowej (brodzik z zasłonką to trochę przeżytek)

smaczne śniadania, winda, życzliwa i pomocna obsługa ...

Pobyt: Maj 2017

• Ocena dodana: 23 maja 2017

W mieście nad jeziorem..
    • 2 noclegi

Obiekt mieści się blisko stacji kolejowej, pociągi potrafią obudzić wcześnie rano. Pokoje od strony jeziora na pewno są przyjemniejsze.

Czyste pokoje, ciepły klimat, miła obsługa.

• Ocena dodana: 3 maja 2017

7,9
    Dostaliśmy bardzo duży i wygodny pokój.
    • 1 nocleg

Nie ma windy. W piwnicy działa nocny klub - basowe dźwięki docierały do pokoju na 2. piętrze. Nie było dramatu, ale osoby z lżejszym snem powinny pomyśleć o zatyczkach do uszu.

Dostaliśmy bardzo duży i wygodny pokój. Śniadanie było smaczne i urozmaicone. Lokalizacja hotelu jest znakomita.

• Ocena dodana: 1 maja 2017

6,3
    Lokalizacja ok ale nie można się wyspać.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Położenie przy torach kolejowych jest wielkim minusem, gdyż kilka przejeżdżających w nocy pociągów skutecznie budzi. Także działająca tuż obok hotelu dyskoteka czynna do 4 rano powoduje, że trudno zasnąć. Minusem jest też maleńki parking.

Lokalizacja jest w samym centrum Ostródy i jej plusem jest bliskość jeziora i promenady.

• Ocena dodana: 27 kwietnia 2017

Hotelik przyjemny.
    • 2 noclegi

Mały mankament to śniadania które panie z kuchni sprzątają ze stołu pół godziny wcześniej.

Hotelik przyjemny. Śniadania 5+. Panie recepcjonistki sympatyczne. Ogólnie polecam.

• Ocena dodana: 18 kwietnia 2017

5,4
    Nie polecam, ze względu na ogólny hałas, czułem się jak w kartonie nie w pokoju
    • 1 nocleg

Hałas od ulicy ,hałas w obiekcie, cała noc nieprzespana, nigdy nie zdecyduje się tam na nocleg, ktoś rozmawia w obiekcie wszystko słychać, drzwi nie można zamknąć cicho bo odgłos jak uderzenie bębna

Śniadanie najlepsze jakie jadłem

• Ocena dodana: 5 kwietnia 2017

5,8
    Odradzam chcącym spać w lykędowe noce
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Informacja o klubie nocnym podana na booking. Com nie sugeruje, ze do 4-tej rano słychać głośne dudnienie i buczenie w pokojach, a jedynie, ze można skorzystać z zabawy w tymże klubie. Chcącym przespać cała noc w łykęd odradzam ten hotel.

• Ocena dodana: 24 lutego 2017

Hotel z minusem.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak restauracji. To zdecydowanie duży minus. Na miejscu można zjeść jedynie śniadanie. Niestety opis na stronie booking.com wprowadza w błąd bo zaznaczone jest tam, że obiekt posiada restaurację. Tam można zjeść tylko śniadanie.

Pięknie położony. Nad samym jeziorem i jednocześnie w centrum Ostródy.

Pobyt: Luty 2017

Sauna, lokalizacja, widoki

Pobyt: Luty 2019

• Ocena dodana: 4 lutego 2019

9,6
    Trochę mało miejsca na parkingu.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Trochę mało miejsca na parkingu. Reszta bez zarzutu.

Pobyt: Luty 2019

• Ocena dodana: 20 stycznia 2019

Smaczne śniadanie i super lokalizacja
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nie wygodne łóżko i bardzo mały telewizor

Smaczne śniadanie i super lokalizacja

• Ocena dodana: 2 stycznia 2019

7,5
    Personel , spacery, blisko jeziora, jedzenie na mieście...
    • 3 noclegi

Hałas pociągów,brak lodówki i czajnika w pokoju,

Personel , spacery, blisko jeziora, jedzenie na mieście,kultura miejscowych kierowców.

• Ocena dodana: 29 grudnia 2018

Cena

Cena

• Ocena dodana: 17 grudnia 2018

Podobało mi się. Dziękuję.😉👍
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo miła posługa i pomocna. Dziękuję bardzo!

• Ocena dodana: 26 listopada 2018

Nieszczelne okno

Śniadanko pychotka personel miły

• Ocena dodana: 11 listopada 2018

5,8
    Bardzo duzy hałas, pociagi i auta z ulicy.
    • 1 nocleg

Bardzo duzy hałas, pociagi i auta z ulicy. nie moglam odpocząć.

• Ocena dodana: 17 października 2018

Lokalizacja

Śniadanko troszkę male

Lokalizacja

• Ocena dodana: 16 października 2018

bardzo profesjonalny personel
    • 1 nocleg

położenie przy kolei jest fatalne, brak parkingu

bardzo profesjonalny personel

• Ocena dodana: 15 października 2018

Jak za komuny :)
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Klimat niczym z PRL. Łóżka jak na koloniach, stary wentylator, łazienka sprzed 20lat..

Śniadanie byli ok. Chłodnik rewelacja!

• Ocena dodana: 11 października 2018

7,0
    Nie było ogrzewania.
    • 1 nocleg

Nie było ogrzewania. W pokoju zimno.

• Ocena dodana: 8 października 2018

Łazienka

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!

Goście ocenili również te obiekty: