1. Strona główna z opiniami o hotelach

• Stosunek jakości do ceny

8,7

• Bezpłatne WiFi

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 20 lutego 2019

Miła obsługa.
    • 1 nocleg

to blotka niemająca wpływu na ocenę , mianowicie brak możliwości wypożyczenia rowerów. Niby zima wiec rowery jeszcze w serwisie ale jednak zimą tez można jeździć na rowerze.

Miła obsługa. Pokój baaardzo czysty. Lokalizacja świetna - wszędzie bliziutko można dojść pieszo.

• Ocena dodana: 18 lutego 2019

Bardzo wygodne łóżka, świetna organizacja pod względem...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo wygodne łóżka, świetna organizacja pod względem zarządzania pokojem, wszystko można dostosować na multimedialnym tablecie, obsługa bardzo miła i przyjazna

• Ocena dodana: 18 lutego 2019

Zachwyt designem w centrum Poznania
    • 1 nocleg

Rewelacyjna lokalizacja, wspaniała obsługa, genialny wystrój. W kwestii designu PURO przewyższa wszystkie inne obiekty w tym przedziale cenowym. Bez względu, czy jest to wyjazd rekreacyjny, czy biznes - warto!

• Ocena dodana: 17 lutego 2019

Nowoczesnie, ale male pokoje
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Male pokoje, troche glosno od ulicy, malo miejsca na rozpakowanie sie (brak tradycyjnej szafy) malo intymne lazienki

Nowoczesna ‚obsluga’ pokoji prywatnym padem, Podgrzewana podloga w lazience, opcja wymeldowania przez pada

• Ocena dodana: 11 lutego 2019

5,8
    Brak dbałości o szczegóły. Hotel utrzymany w takim sobie stanie a w sumie nowy.
    • 2 noclegi

Hotel w miarę nowy ale bardzo poodbijany na holach (ten zielony kolor jest po prostu okropny- wygląda gorzej niż szpital) jak i w pokoju. Dodatkowo pokój bardzo mały. W porównaniu do Puro Kraków - bardzo słabo.

Lokalizacja, lobby

• Ocena dodana: 11 lutego 2019

Bardzo wygodne łóżko !

Brak papci dla gości.

Bardzo wygodne łóżko ! Jeśli ktoś chce się wyspać to Puro jest hotelem z idealnymi warunkami do pełnowartościowego snu :) oraz jak w każdym Puro możliwość picia herbaty lub kawy o każdej porze dnia i nocy :)

• Ocena dodana: 6 lutego 2019

6,3
    Pisałem maila odnośnie wystawienia faktury.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pisałem maila odnośnie wystawienia faktury. Dwa dni nie mam odpowiedzi. Dzwoniłem dzisiaj przed południem i pani mówiła ze w ciągu pół godziny będę miał na mailu. Niestety minęło 6 godzin imię mam dalej faktury. Jestem zawiedzony. Nie polecam

• Ocena dodana: 29 stycznia 2019

Komfortowy, służbowy pobyt.
    • 2 noclegi

Było odrobinę głośno w pokoju, mimo lokalizacji na drugim piętrze. Ale widocznie strona hotelu była słaba, ponieważ podczas poprzednich pobytów było cicho.

Bardzo dobre śniadania, miły i pomocny personel. Pokoje przytulne, łóżka wygodne, trochę małe pokoje, na pobyt jednoosobowy ok, ale dla dwojga byłby trochę za mały.

• Ocena dodana: 28 stycznia 2019

Super hotel!
    • 1 nocleg

Super hotel! To nasz kolejny w nim pobyt i za każdym razem jest lepiej. Wszystko było na najwyższym poziomie. Bardzo pomocna obsługa. Śniadanie przepyszne i co bardzo rzadkie w polskich hotelach, bardzo duży wybór potraw wegetariańskich i jarskich. Na pewno jeszcze przyjedziemy.

• Ocena dodana: 27 stycznia 2019

Śniadania były wyśmienite!

brak

Śniadania były wyśmienite! Czysto, cicho, blisko centrum. Na holu całodobowy bezpłatny dostęp do napojów - kawy, herbaty, czekolady. Bardzo udany wyjazd.

• Ocena dodana: 14 stycznia 2019

Bardzo dobra lokalizacja
    • 1 nocleg

Na taki standard hotel powinien zapewnić pełny komplet kosmetyków łazienkowych (dostępne było mydło i żel) oraz pantofle. Parking hotelowy dla gości mógłby być darmowy lub tańszy.

Bardzo miła obsługa i świetna lokalizacja. 5 min spacerkiem od rynku. Sauna w cenie pokoju jest kolejnym plusem.

• Ocena dodana: 7 stycznia 2019

9,6
    Świetny nowoczesny i niebanalny wystrój.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Świetny nowoczesny i niebanalny wystrój. Bardzo ładnie i trochę inaczej niż wszędzie. Rewelacyjna lokalizacja, koło wielu super knajpek i restauracji.

• Ocena dodana: 31 grudnia 2018

8,3
    Lokalizacja, nowy budynek hotelowy, wygodne łóżko.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo mała sauna (de facto dla max 2 osób), mała siłownia ograniczona do podstawowych sprzętów, brak żelazka i serwisu kawowego w pokoju (aczkolwiek był dostępny serwis w lobby hotelowym).

Lokalizacja, nowy budynek hotelowy, wygodne łóżko.

• Ocena dodana: 26 grudnia 2018

9,2
    Bywam w Poznaniu mniej więcej co dwa tygodnie czy wybiorę Puro ?
    • 2 noclegi

Reasumując dwie noce w zimnym pokoju sumarycznie za 1000 złotych . Reszta Ok ale nie ma to chyba znaczenia . Najfajniejszy był poranny gorący prysznic i gorąca kawa na śniadanie.

• Ocena dodana: 26 grudnia 2018

9,6
    Bardzo dobry, nowoczesny Hotel w dogodnej lokalizacji.
    • 3 noclegi

Hotel idealny! dla indywidualnego pobytu. W przypadku par zbyt mała intymność wynikająca ze szklanych ścian toalety. Nie musi ale może przeszkadzać?

Doskonała lokalizacja, wysoki komfort pokoju i całego obiektu, bardzo miły i pomocny personel. Hotel w nowoczesnym stylu z licznymi udogodnieniami.

• Ocena dodana: 19 grudnia 2018

Smaczne śniadanie.
    • 1 nocleg

Nie można zarezerwować miejsca parkingowego w tym hotelu. Znalazłem parking płatny obok hotelu samodzielnie, a obsługa parkingu widząc mnie z walizką- poinformowała mnie, że mogę zapłacić za parking w hotelu. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że hotel pobrał o 20 zł więcej niż na miejscu zapłaciłbym u parkingowego. To niesmaczne - bo przecież nie hotel dokonywał mi rezerwacji. Spodziewałbym się raczej odwrotnej sytuacji, gdzie płatność w hotelu byłaby niższa niż na parkingu. Wielki minus za zdzierstwo.

Smaczne śniadanie. Dobra lokalizacja

• Ocena dodana: 17 grudnia 2018

Bardzo fajny hotel w centrum Poznania
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego. Przy pełnym parkingu w hotelu i pełnych parkingach strzeżonych w sąsiedztwie jeżeli komuś będzie zależało na czasie to trzeba będzie mieć dodatkowe pół godziny na szukanie miejsca dla samochodu.

Lokalizacja obiektu idealna, tuż przy Starym Rynku, wszędzie blisko. Pokój przestronny, czysty. Funkcjonalna łazienka. Sterowanie światłem, TV, ogrzewaniem itd za pomocą tabletu bardzo intuicyjne i wygodne. Obsługa bardzo miła. Polecamy każdemu.

• Ocena dodana: 12 grudnia 2018

7,1
    niekorzystny stosunek jakości do ceny
    • 1 nocleg

brak możliwości zrobienia sobie w pokoju kawy lub herbaty, automat w lobby nie rozwiązuje sytuacji, gdy lubisz wypić rano coś ciepłego w łóżku. Przereklamowane śniadania: mały wybór zwyczajnych rzeczy, uzupełnianie brakujących dań , a nawet wrzątku z dużym opóźnieniem. Restauracja przy hotelu również nie spełniła oczekiwań.

bardzo wygodne łóżka, wspaniała pościel, fajne i klimatyczne lobby

• Ocena dodana: 11 grudnia 2018

Pokoje super, obsługa bardzo miła, śniadanko pyszne!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Niestety do hotelu dotarliśmy bardzo późno, a ze względu na spotkanie zamknięte, które odbywało się w restauracji nie mogliśmy nic zjeść, bar otwarty tylko do 23.00 więc wypić też nic się nie udało. Szkoda. Z parkingiem też był problem, hotelowy pełen, ledwo znaleźliśmy miejsce na płatnym pod hotelem.

Pokoje super, obsługa bardzo miła, śniadanko pyszne!!! Blisko na rynek- duuuży plus. Stanowczo za krótko, planujemy przyjechać na ciut dłużej i tym razem z dziećmi 😃.

• Ocena dodana: 10 grudnia 2018

8,3
    Wygodny, ciekawie zaprojektowany hotel.
    • 1 nocleg

Brak możliwości rezerwacji parkingu. Brak możliwości skorzystania z restauracji o godz. 16:00 z uwagi na rezerwację.

Bardzo wygodne łóżka, ładna łazienka.

• Ocena dodana: 3 grudnia 2018

Wszystko!
    • Podróżujący ze znajomymi

Nic nie można wskazać.

Wszystko! Pokój, hol, kanapy i ekspres do kawy, czekolady itp. Mam tylko nadzieję, że nie obniżą jakości z czasem. Jak na razie to trzymają poziom i niech tak zostanie. Tu się wraca.

• Ocena dodana: 28 listopada 2018

5,8
    Recepcja, tablet w pokoju
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Hałasy piętro wyżej które nie pozwoliły mi zmrużyć oka , dramat - jakby ktoś remont robił w środku nocy !!! obsługa w barze średnio przyjemna delikatnie mówiąc . Brak mini baru w pokoju, brak możliwości rachunku w barze „ na pokój „ bez preautoryzacji karty .. jestem zawiedziona ..

Recepcja, tablet w pokoju

• Ocena dodana: 26 listopada 2018

Bardzo wygodne łóżko, ładny pokój, ciekawy wystrój całego...
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior Plus
    • 1 nocleg

Bardzo ograniczony wybór w zakresie darmowego drinka powitalnego, jaki przysługuje dla pokoju o podwyższonym standardzie.

Bardzo wygodne łóżko, ładny pokój, ciekawy wystrój całego hotelu. Duży plus - dostępna cały czas bezpłatna kawa i herbata.

• Ocena dodana: 26 listopada 2018

9,6
    Jednodniowa wycieczka do Poznania aby zwiedzić centrum miasta i spotkać się ze znajomymi.
    • 1 nocleg

Nie jest łatwo zaparkować w pobliżu, ew parking hotelowy jest dość drogi - co jednak jest konsekwencją lokalizacji hotelu w obrębie Starego Miasta.

Świetna lokalizacja, idealne miejsce na piesze zwiedzanie centrum Poznania. Hotel komfortowy, czysty. Super miła i przyjazna obsługa. Na 4 piętrze jest maleńka siłownia i sauna, wystarczająca dla max 4 osób. Pokoje niewielkie, ale ciche i przytulne. Inteligentny system sterowania pokojem za pomocą tableta. Nowoczesny design - nam się podobał, ale nie wszyscy zapewne docenią widok z sypialni na wnętrze łazienki ;-)

• Ocena dodana: 20 listopada 2018

Bardzo miła obsługa.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Małe niedociągnięcia - jedna para klapek w pokoju dwuosobowym, końcówka żelu pod prysznic.

Bardzo miła obsługa. Pomimo tego że byliśmy przed godziną meldunku i chcieliśmy tylko zostawić bagaż, został nam zaproponowany pokój. Ekspres do kawy w części ogólnodostępnej - poezja. Najwygodniejsze poduszki na jakich spałem do tej pory.

• Ocena dodana: 15 listopada 2018

Wyjątkowo dobry hotel. Polecam.
    • 1 nocleg

Polecam wszystkim ten hotel, postaram się wymienić kilka powodów, które to uzasadniają: 1. Bardzo czysto w pokoju. 2. Duże, wygodne łóżko. 3. W łazience znajdują się kosmetyki dobrej jakości. 4. W pokoju dostępny jest tablet, za pomocą którego można np. ustawiać temperaturę, oświetlenie. 5. W telewizji dostępne były programy, które akurat chciałem oglądać (a w wielu innych hotelach ich nie było). 6. W nocy w obiekcie była cisza, można się wyspać mimo, że obiekt jest w ścisłym centrum miasta. 7. Bardzo dobra lokalizacja - przy samym Starym Rynku. Obok hotelu znajduje się przystanek Małe Garbary, z którego jeździ wiele linii tramwajowych i autobusowych do różnych części miasta. 8. Wyjątkowo uprzejma i chętna do pomocy obsługa w recepcji. 9. Do dyspozycji gości jest automat z kawą i herbatą (napoje są bezpłatne) - bardzo dobra kawa, polecam. 10. Przy rezerwacji z wyprzedzeniem cena nie była zbyt wysoka, a warunki o wiele lepsze niż w niektórych obiektach za podobną cenę. Podsumowując, jeden z najlepszych hoteli w Poznaniu, a być może i najlepszy.

• Ocena dodana: 14 listopada 2018

Bardzo dobra lokalizacja.
    • 1 nocleg

Bardzo dobra lokalizacja. Spacer na stary rynek zajmuje nie więcej niż 5 minut, po drodze od razu mija się świetne restauracje. Dużym plusem jest ekspres do kawy i herbaty z którego w lobby mogą korzystać goście. Obsługa bardzo miła i pomocna. Śniadania w formie bufetu bardzo dobre.

• Ocena dodana: 13 listopada 2018

Lokalizacja jest świetna.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Tablet w nocy sam zaczął piszczeć i nas obudził. Światło w łazience samo się zapalało i gasło. Pilot nie działał, tablet się rozładował i zasypialiśmy przy włączonym telewizorze. Drzwi od łazienki zahaczały o futrynie przy zamykaniu.

Lokalizacja jest świetna. Pokój był cichy i ciepły, klimatyzacja dobrze działała. Bardzo przyjazne psom.

• Ocena dodana: 13 listopada 2018

6,7
    Lokalizacja na plus!
    • 1 nocleg

W hotelu 4* przynajmniej w recepcji, na prośbę klientów mogliby oferować odżywkę do włosów. Nawet odpłatnie... Zameldowaliśmy się ok. 21, niestety restauracja była zamknięta, brak możliwości zamówienia nawet napojów...

Dobre śniadanie, dosyć duży wybór. Blisko głównych atrakcji miasta.

Wysoka nota za całość.
    • 1 nocleg

Materace mogłyby być twardsze :)

Hotel Puro w Poznaniu - doskonała, profesjonalna, nienachalna, komunikatywna, idealnie w punkt obsługa. Dobra organizacja obiektu. Dla naszych potrzeb, pod kątem wydarzenia w którym braliśmy z żoną udział idealna lokalizacja. Dojazd bez większych przeszkód. Polecamy.

Polecamy z jednym minusikiem
    • 1 nocleg

Bardzo wysokie opłaty za parking i śniadania-wydaje się jakby to były dodatkowe ukryte koszty noclegu. Koszt śniadania na miarę 5 gwiazdkowego hotelu w Paryżu.

Bardzo ładny hotel,nowocześnie wyposażony. Windy, w pokoju sterowanie tabletem. Łazienki czyste, wygodne łóżka, Na dole w holu strefa wypoczynkowa, kawa bez limitu dla gości. Pokoje wyposażone w TV, sejf, suszarka, lodówka. Blisko starówki więc wszędzie można dotrzeć piechotą. Okna dźwiękoszczelne czego się obawiałam bo blisko dość ruchliwej ulicy, w koło miejski parking

8,3
    Generalnie ok, ale śniadanie rozczarowuje
    • 2 noclegi

śniadanie słabiutkie- jednego dnia nic na ciepło ( puste podgrzewacze) , drugiego najzwyklejsze parówki, sparzony boczek i zimna jajecznica - jedynie jajka na miękko ok, naleśników brak. Zimny bufet choć skromny ale ok ( brakowało warzyw)

dobre położenie , uprzejma obsługa, ekspres do kawy na holu

• Ocena dodana: 12 listopada 2018

Na powitanie pyszny Rogal Marcinek , miłe panie w recepcji ,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Na powitanie pyszny Rogal Marcinek , miłe panie w recepcji , zapach kawy unoszący się po hotelu .Czyściutkie pokoje i ta szeleszcząca pościel 👌👌👌👌 Urozmaicone śniadanie . Super lokalizacja ,wszędzie blisko . polecam Puro jest mega ❤️👌👌i na pewno tu wrócę

• Ocena dodana: 7 listopada 2018

Komfort, wygoda i przytulność w najnowocześniejszym wydaniu
    • 1 nocleg

Doskonała lokalizacja, świetny design, ale przede wszystkim obsługa! Od samego zameldowania, aż do ostatnich chwil w hotelu wszelkie wątpliwości rozwiązywało od ręki dwóch na prawdę sympatycznych panów: Kacper i Łukasz. Mimo sporej liczby gości w recepcji, zameldowanie przebiegło błyskawicznie, zorganizowanie taksówki z precyzją szwajcarskiego zegarka, polecenie na prawdę świetnej knajpy - żaden kłopot. Nie był to mój pierwszy pobyt, ale ten na pewno będzie zapamiętany na długo.

• Ocena dodana: 5 listopada 2018

Świetne miejsce i fantastyczni Pracownicy!
    • 2 noclegi

Lokalizacja doskonała - 2min spacerem od Starego Rynku. Nowocześnie urządzone wnętrze, bardzo estetyczne. Pokój, lobby bardzo czyste i przestronne. Bardzo wygodne łóżko i dobrze wyposażona łazienka. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ hotel oferuje np. rowery, konsole do gry, wycieczki z przewodnikiem. Duże patio ze stolikami i kanapami. W pokoju woda mineralna, a w lobby expres do kawy, herbaty, czy czekolady dla gości hotelowych. Bardzo ciekawa opcja sterowania pokojem za pomocą tabletu (światło, TV, ogrzewanie podłogowe, room service i inne)! Szybkie i stałe WiFi. Ale to co najważniejsze, to pracownicy! Niezwykle uprzejmi, zawsze uśmiechnięci, otwarci i chętni do pomocy. Zawsze ktoś jest w recepcji, można zejść do lobby, lub skontaktować się za pomocą tabletu z pokoju. Pracownicy to najważniejszy punkt hotelu, bez Nich nawet najlepsze miejsce nie miałoby tego klimatu. To był mój drugi pobyt w PURO, następny za tydzień. Świetna restauracja Nifty No.20. Bardzo przestronna i wygodna. Bardzo smaczne jedzenie, duży wybór, wysoki standard obsługi i samej kuchni.

• Ocena dodana: 5 listopada 2018

Fantastyczny PURO to fantastyczni Pracownicy!
    • 2 noclegi

Kolejny pobyt w PURO potwierdza wysoką klasę hotelu. Rewelacyjna obsługa, zawsze uśmiechnięci Pracownicy chętni do pomocy. Najwyższy poziom obsługi plus uśmiech i bezproblemowość! Fantastyczne miejsce, blisko Starego Rynku. Nowoczesny wystrój lobby i pokoju. Bardzo wygodne łóżko, ciekawe udogodnienia w postaci np. tabletu do sterowania światłem, klimatyzację, czy TV w pokoju bardzo ułatwiają i uprzyjemniają pobyt. WiFi działa bardzo dobrze, szybko i bez problemów. Doskonałe miejsce na weekend w Poznaniu. Świetna lokalizacja i niesamowity komfort hotelu! Główny plus PURO to jednak fantastyczni Pracownicy, którzy tworzą domową wręcz atmosferę. Kolejny pobyt w PURO już za tydzień!

• Ocena dodana: 2 listopada 2018

9,6
    Naprawdę fajny hotel w którym można odpocząć po ciężkim dniu :-)
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Hmm... To jeden z nielicznych hoteli w którym naprawdę nie ma się do czego przyczepić :-) Chyba wykładziny powoli proszą już o wymianę.

Wszystko! Designerskie wnętrza, pokój skrojony w sam raz, choć może mógłby być nieco większy. Świetna restauracja hotelowa z przyjemna atmosferą co nie jest oczywiste w hotelu. Żałuję, że tak mało czasu miałem żeby po prostu podelektować się tym miejscem. Podgrzewana podłoga w toalecie - jak dla mnie strzał w 10! Następnym razem Poznaniu nie będę już szukał innego hotelu. To hotel 4*, ale nie jeden 5* nie dorasta temu do pięt. A! Śniadanie rewelacyjne.

• Ocena dodana: 1 listopada 2018

5,4
    Pokój wielkości mojej szafy, brak czajnika co za tym idzie...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pokój wielkości mojej szafy, brak czajnika co za tym idzie brak możliwości zrobienia sobie kawy czy herbaty z samego rana, hotel bardzo dobrze wyciszony ze strony ulicy, już sam hotel w środku chyba zrobiony z kartonu, sąsiadów słychać bardzo mocno

• Ocena dodana: 31 października 2018

9,6
    Bardzo udany pobyt. Polecam.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Potrawy na cieplo podczas sniadania powinny byc na zyczenie. Jajecznica z podgrzewacza nie smakuje najlepiej.

Nowoczesny wystroj, lokalizacja, ciekawy wybor na sniadaniach, swobodna atmosfera

• Ocena dodana: 29 października 2018

Pokój spełnił moje oczekiwania, elegancki, czysty, toaleta...

Nie było minusów.

Pokój spełnił moje oczekiwania, elegancki, czysty, toaleta przyjemna, podgrzewana podłoga, możliwość korzystania z tableta, świetna lokalizacja blisko na Rynek oraz możliwość zrobienia sobie herbatki po chłodnym dniu jak najbardziej ;)

• Ocena dodana: 24 października 2018

9,2
    Przyjemnie spędzony czas. Polecam.
    • 3 noclegi

Niezbyt ciekawy widok z okna pokoju na dach.

Super wygodne lóżko , nigdzie tak dobrze nie spalam. Pyszna kawa, dostepna przez caly dzień , urozmaicone śniadania. Przytulne miejsce. Bardzo dobra lokalizacja hotelu.

• Ocena dodana: 22 października 2018

Idealny hotel w samym centrum Poznania
    • 2 noclegi

Hotel zaskakuje już od samego wejścia - uproszczony sposób czekowania, wysmakowany wystrój pokoi oraz części wspólnych. Niezwykle przyjazny i intuicyjny koncept korzystania z tabletu którym gość steruje oświetleniem, ogrzewaniem , telewizorem - ale także zamawia dania z hotelowej restauracji. Personel hotelu kompetentny i zawsze gotowy służyć pomocą. Dania w restauracji - pyszne. Kiedy będę w Poznaniu - na 100% zamieszkam tu ponownie!

• Ocena dodana: 19 października 2018

wspaniale cieplo, jak w pieknej willi, bajce
    • 2 pokoje
    • 4 noclegi

wszystko super

Wspanialy hotel. Przemila obsluga. Zarezerwowalismy najpierw Andersie, bardzo nie milo tam bylo, generalnie automat, pralnia. Bez uroku. Po jednej nocy przebukowalismy sie na PURO hotel. Wspanialy hotel, cudowna atmosfera, maz i dzieci szczesliwe. Atmosfera jak w domu, cieplo przyjemnie, spokojni kulturalni goscie. Nigdy wiecej zaden inny hotel w Poznaniu (bylismy juz chyba we wszystkich oczywiscie tych lepszych) Jedzenie przepyszne, wszystko wypieszczone na talerzu- wszystko naturalne. Dla mnie 5 gwiazdek. Czysciutko w pokojach, lazienki wyszorowane. Polecam Wam dziewczyny!

• Ocena dodana: 15 października 2018

Rewelacyjne miejsce w samym centrum Poznania!
    • 2 noclegi

Przy rezerwacji "na ostatnia chwilę" wysokie ceny w porównaniu do innych hoteli, ale i tak warto. Sugeruję jednak przemyślenie wcześniejszej rezerwacji, wtedy ceny są porównywalne, a standard o wiele wyższy.

Lokalizacja doskonała - 2min spacerem od rynku. Nowocześnie urządzone wnętrze i choć przeważnie wolę klasyczne, tutaj wszystko było idealne i bardzo estetyczne. Pokój, lobby bardzo czyste i przestronne. Bardzo wygodne łóżko i dobrze wyposażona łazienka. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ hotel oferuje np. rowery, konsole do gry, wycieczki z przewodnikiem. Duże patio ze stolikami i kanapami. W pokoju woda mineralna, a w lobby expres do kawy, herbaty, czy czekolady dla gości hotelowych. Bardzo ciekawa opcja sterowania pokojem za pomocą tabletu (światło, TV, ogrzewanie podłogowe, room service i inne)! Ale to co najważniejsze, to pracownicy! Niezwykle uprzejmi, zawsze uśmiechnięci, otwarci i chętni do pomocy, co ważne w nowym miejscu. Zawsze ktoś jest w recepcji, można zejść do lobby, lub skontaktować się za pomocą tabletu z pokoju. Za dwa tygodnie znów będę w Poznaniu i już zarezerwowałem pokój w PURO. Niech to będzie najlepszą rekomendacją! :-)

• Ocena dodana: 14 października 2018

9,2
    Świetny hotel w rewelacyjnej lokalizacji w samym centrum...
    • 1 nocleg

Niestety tablet sterujący pomieszczeniem czasem się zawiesza.

Świetny hotel w rewelacyjnej lokalizacji w samym centrum Poznania. Serwis na bardzo wysokim poziomie, rewelacyjne śniadanie.

• Ocena dodana: 3 października 2018

Super wygodne łóżko, klimatyczny bar z przemiłym wieczorem...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Super wygodne łóżko, klimatyczny bar z przemiłym wieczorem jazzowym gratis podczas pobytu, niezmienna od lat jakość. Po kilku wizytach w Puro (szczególnie tej rozczarowującej na Kazimierzu) moim zdaniem perełka w koronie tej marki! No i przyjęte oświadczyny w tych wspaniałych okolicznościach to zdecydowanie wielki plus :)

• Ocena dodana: 30 września 2018

Rewelacja!
    • 1 nocleg

Pokoje są odrobinę za małe, jednak inne komfortowe dodatki to rekompensują.

Doskonała i bardzo pomocna obsługa, wspaniałe i syte śniadania (bogaty wybór), czystość i komfort, doskonała lokalizacja. Na terenie hotelu stylowe foyer, gdzie można popracować lub odpocząć w wygodnych fotelach i napić się wspaniałej kawy, herbaty lub czekolady z ekspresu, którą każdy może sobie sam przygotować przy użyciu karty do pokoju.

• Ocena dodana: 24 września 2018

9,6
    Ogólnie jestem zadowolony , jeśli kiedyś będę w Poznaniu na pewno wybiorę ten hotel.
    • 2 noclegi

Brak czajnika oraz ekspresu do kawy w pokoju. Trochę za wysoka cena parkingu hotelowego w stosunku do cen wynajmu pokoju .

Rewelacyjna lokalizacja , wysoka kultura pracowników hotelu.

• Ocena dodana: 21 września 2018

Udany pobyt
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pokoje i korytarze wymagają już odświeżenia.

Lokalizacja, 250 m od Starego Rynku. Miłe dziewczyny na recepcji. Duże okna w pokoju. Nowoczesny design hotelu.

• Ocena dodana: 20 września 2018

9,6
    Hotel z pięknym desingiem, nowoczesny, zadbany.
    • 1 nocleg

Hotel z pięknym desingiem, nowoczesny, zadbany. Plusem jest też restauracja która znajduje się w budynku hotelu, bardzi smaczne jedzenie i szeroki wybór z karty drinków. Miła obsługa. Plus za darmową pyszkną kawe :)

• Ocena dodana: 20 września 2018

7,5
    bardzo dobre śniadanie, perfekcyjne wyszkolony personel,...
    • 1 nocleg

zepsuta klimatyzacja w pokoju (nie udało się naprawić), zbyt mały blat do pracy na komputerze i niewygodne krzesło - bardzo twardy plastik

bardzo dobre śniadanie, perfekcyjne wyszkolony personel, świetny design wnętrz, sterowanie funkcjami w pokoju (światło, telefon itp) z ekranu tabletu na ścianie pokoju

• Ocena dodana: 18 września 2018

Super miejsce w Poznaniu
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pierwszej nocy ktos robil remont w hotelu. Ale obsługa bardzo profesjonalna, po interwencji przeprosiła i zaprzestano halasowac.

Obsługa, obsługa i jeszcze raz wspaniała obsługa. I śniadanie! Pyszne, różnorodne, w ładnym otoczeniu. Lokalizacja tez świetna, bardzo blisko rynku.

• Ocena dodana: 18 września 2018

8,3
    Przepyszne śniadanie, rewelacyjna obsługa pokoju tabletem.
    • 1 nocleg

Doszkolić kelnerów obsługujących w trakcie śniadania, są bardzo mili, jednak brak im doświadczenia. Informować, że wóz dostawczy zablokował na 15 minut wjazd na parking ( b.duże utrudnienie, ponieważ w okolicy są drogi - ulice jednokierunkowe).

Przepyszne śniadanie, rewelacyjna obsługa pokoju tabletem.

• Ocena dodana: 17 września 2018

8,8
    Bardzo przyzwoity, wygodny hotel w samym centrum Poznania
    • 1 nocleg

To był krótki pobyt, ale podczas tych dwóch dni nie zauważyłem żadnych rzeczy wymagających szybkiej poprawy. Personel recepcji bez problemów obsłużył rezerwację, pokój był zgodny z jej specyfikacją, mały, lecz bardzo rozsądnie urządzony. Sterowanie większością funkcji odbywa się z pomocą tabletu, więc jest i wygodnie i nowocześnie. Warto podkreślić świetne położenie tuż przy starym poznańskim rynku. W pobliżu znajdują się nie tylko zabytki, ale również mnóstwo kawiarni, pubów i restauracji na każdą kieszeń i gust.

• Ocena dodana: 16 września 2018

Bez efektu wow
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Silownia klaustrofobiczna Nijakie śniadanie w tym nie do końca rozmrożony chleb na śniadaniu

Strefa wypoczynku przy recepcji- największy plus Bardzo przyjazny personel Blisko starego rynku

• Ocena dodana: 11 września 2018

Tym razem PURO zawiodło
    • 2 noclegi

Hotel wynajął patio na imprezę z głośną muzyką, którą wyłączono dopiero o 23:00 po interwencji gości hotelowych. W hotelu o takim standardzie to nie do pomyślenia!

Łóżko bardzo wygodne.

• Ocena dodana: 7 września 2018

Bardzo przyjemni recepcjoniści, czysty pokój, nowoczesne...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo przyjemni recepcjoniści, czysty pokój, nowoczesne udogodnienia, sterowanie pokoju tabletem, wypożyczenie rowerów, możliwość wypożyczenia żelazka, ręczniki, architektura budynku

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2018

8,3
    Bliskość Rynku Głównego, strzeżone parkingi tuż pod hotelem,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo Małe pokoje i łazienka, przy łóżeczku dla dziecka, problem ze swobodnym przejściem.

Bliskość Rynku Głównego, strzeżone parkingi tuż pod hotelem, bardzo smaczne śniadanie. Obsługa przez tablet.

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2018

9,6
    SUper obiekt w swietnym miejscu.
    • 2 noclegi

Brak info o parkingu podziemnym. Drogi parking.

SUper obiekt w swietnym miejscu. Bdb sniadania i restauracja przylegajaca do Hoelu. Darmowy express do kawy. Czyste recnizki i swietnej jakosci chemia kapielowa w pookju. NIc dodac nic ujac hoe 10/10. Dodatkowo rowery do wypozyczenia w cenie, parasolki takze. swietny klimat.

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2018

Dobra lokalizacja i dobre śniadanie jak na PURO
    • 1 nocleg

bardzo mały pokój jak na hotel 4* ,ręczniki w łazience jak w PRLu lekko zniszczone i postrzępione z wiszącymi nitkami .

Dobra lokalizacja i dobre śniadanie jak na PURO

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2018

Świetny hotel usytuowany w centrum miasta.

Widok z okna.

Pokój utrzymany na bardzo dobrym poziomie. Hotel czysty, świetnie położony z bardzo sympatycznym i pomocnym personelem. Z przyjemnością wrócimy tam w przyszłości.

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2018

9,2
    1. Kompetentna i pomocna obsługa.
    • 1 nocleg

1. Dość drogi parking, 70 PLN.

1. Kompetentna i pomocna obsługa. 2. Bardzo dobra lokalizacja. Z dobrym dojazdem, blisko Rynku. 3. Duże miejsca parkingowe. 4. Stylowe wnętrza.

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2018

Miejsce inne, niż wszystkie.
    • 1 nocleg

Innowacyjny brand, który istnieje już w kilku miastach dla ludzi ceniących sobie nowoczesny styl i rozwiązania. Pokój obsługiwany za pomocą tabletu, urządzony w oryginalnym dla siebie klimacie. Wyposażony we wszystko co potrzebne aby odpocząć w tym miejscu. Hotel oferuje również dostęp do kawy i herbaty 24/7, a nienaganne lobby i taras na zewnątrz wyposażony w wygodne miejsca zaprasza gości do chwili relaksu. Oprócz tego recepcja oferuje wypożyczalnie konsol PS4, XBOX, jak i rowerów. W barze spotkasz się z miłą i profesjonalną obsługą, co na pewno sprzyja atmosferze tego miejsca. Lokalizacja obok starego miasta, co stanowi dobrą bazę wypadową pod zwiedzanie, a w pobliżu znajdziecie wiele atrakcji gastronomicznych, a wieczorem kilka barów. Jak najbardziej polecam.

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2018

POLECAM GORĄCO!!!
    • 1 nocleg

Nie działający pilot ;) ale to drobnostka, bo i tak czasu na oglądanie TV było bardzo mało

Pokoje urządzone w nowoczesnym stylu, sterowanie z TABleta. Śniadania rewelacyjne. Lokalizacja fantastyczna, szczególnie dla tych, którzy cenią sobie bliskość rynku miasta.

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2018

Pokoje, restauracja, obsługa.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Hałas od strony ulicy, mimo zamkniętych okien. Brak możliwości wyłączenia klimatyzacji.

Pokoje, restauracja, obsługa. Bardzo dobre śniadanie. Dogodne miejsce do zwiedzania miasta.

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2018

GLOSNY KLIMATYZATOR!!!!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W pokoju bylo glosno! Z powodu glosno dzialajacego klimatyzatora czy wentylstora, ktorego nie dalo sie manualnie wylaczyc- tylko z poziomu tabletu. To najwiekszy minus! Przeslania wszystkie inne plusy. A szkoda bo hotel jest ladny i czysty.

Obiekt jest przepiekny!! Fajny dizsjn i bardzo urokliwie!

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2018

Multimedialny system obsługi w pokoju.

Drogi parking

Multimedialny system obsługi w pokoju. Urokliwe patio, nieograniczony dostęp do napojów gorących. Mimo lokalizacji w centrum nic nie zakłócało ciszy w pokoju - sobotnia noc

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2018

7,9
    czystość i wygodne łóżka, klimatyzacja, bliskość Starego...
    • 1 nocleg

a) okna/drzwi okiennych w pokoju nie można było w ogóle zamknąć - niebezpieczeństwo wypadnięcia na ulicę b) zbyt wczesne "przeganianie" gości przez wszechobecne panie pokojowe, zaglądające do pokojów już od 7:30 czy aby pokój nie jest już zwolniony do sprzątania - co przy jest niezbyt komfortowe dla gości c) wyłączenie przez personel recepcji zasilania w pokoju po wystawieniu faktury o godz. 8:30, jakby jej wystawienie oznaczało, że gość już opuścił pokój. d) szklane drzwi przesuwne z uszkodzoną prowadnica dolną

czystość i wygodne łóżka, klimatyzacja, bliskość Starego miasta, obsługa restauracji, obszerne przestrzenie dla spotkań i rozmów.

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2018

Pomieszczenia komfortowe, eleganckie i przytulne.

Nic do poprawy.

Pomieszczenia komfortowe, eleganckie i przytulne. Wszystko na najwyższym poziomie. Najbardziej spodobały mi się osoby pracujące w hotelu - wszyscy bardzo mili w naturalny sposób, bez sztuczności. Młode osoby, ale posiadające klasę w każdej sytuacji. Przepyszna bezpłatna lemoniada z cytryną i miętą, darmowe kawy w ekspresie w hallu. Żal było odjeżdżać.

• Ocena dodana: 4 sierpnia 2018

6,3
    Rozczarowanie
    • 1 nocleg

- bardzo słabo działająca klimatyzacja, mimo ustawienia temperatury na minimum było bardzo duszno w pokoju - bezsensowne sterowanie wszystkiego tabletem - mały, ciasny pokój; według opisu miał mieć 20mkw, miał może połowę z tego - praktycznie niedostępny i koszmarnie drogi parking, na szczęście naokoło są liczne alternatywy - brudna łazienka wydzielona od pokoju jedynie szklaną ścianą

Lokalizacja, personel

• Ocena dodana: 31 lipca 2018

7,9
    Śniadania smaczne, ale trochę monotonne.
    • 2 noclegi

Należy zmienić operatora, który rozlicza płatności (chodzi o anulowanie preautoryzacji). W moim przypadku zwrot środków na koto trwał 7 dni!

Śniadania smaczne, ale trochę monotonne. Bardzo czysto.

• Ocena dodana: 9 lipca 2018

6,7
    Jeżeli ktoś nie przyjeżdża autem to ten hotel spokojnie można polecić.
    • 1 nocleg

Mimo iż hotel podaje, że ma parking to jednak nie informuje (przynajmniej tutaj na bookingu), że za dobę jest to dodatkowy koszt 70 zł. Parking jest podziemny i wygodny, więc za to jest plus, ale powinna być informacja, że jest on płatny. Tym bardziej, że wysłałem jeszcze maila do obsługi hotelu w sprawie parkingu, dostałem odpowiedź i wciąż nikt mnie nie poinformował, że parking jest kosztem dodatkowym. Kiedy ten fakt zgłosiłem na recepcji, pani (chyba kierowniczka recepcji) też się tym nie przejęła i jedyne co zaproponowała to że mogę zaparkować w innym miejscu. Drugi minus to ten, że większość kanałów telewizyjnych miała problem z obrazem, który się zacinał i wieszał, prawidłowo docierał tylko dźwięk. Byliśmy tylko dwa dni i większość poza hotelem, więc nam to nie przeszkadzało, ale mimo wszystko tak nie powinno być.

Pokoje były schludne i czyste, co chyba jest najważniejsze, aczkolwiek rzeczywiście trochę małe. Niemniej wystrój jest przytulny, a wyposażanie wygodne, pokoje mają też dobre oświetlenie. Śniadania były smaczne i było z czego wybierać, taki hotelowy standard, niestety jednak kawa była tylko z automatu. Największym plusem hotelu jest bez wątpienia jego położenie. Do Rynku pieszo jest 5 minut drogi, bardzo blisko jest też Ostrów Tumski z Katedrą i nawet na Jezioro Maltańskie jest tylko pół godzinki spacerem.

• Ocena dodana: 2 lipca 2018

9,6
    Łóżko, system sterowania z tabletu, doskonałe śniadanie,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Organizacja bardzo głośnego eventu do godz. 1 w nocy na terenie hotelu bez uprzedzenia gości! Chciałem spać, a nie mogłem...

Łóżko, system sterowania z tabletu, doskonałe śniadanie, dobra atmosfera, design

• Ocena dodana: 20 czerwca 2018

Bardzo wygodne łóżko!
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior Plus
    • 1 nocleg

Bardzo wygodne łóżko!!!!, dobrze dobrana kolorystyka pokoju , dająca poczucie świeżości i relaksu. Fajny dizajn i butelka dobrego wina czekająca w pokoju, smaczne i urozmaicone śniadanie. Cena trochę wariacka za lepszy pokój, ale standard rekompensuje. Polecam ten hotel!!!!

Pobyt: Maj 2018

• Ocena dodana: 18 czerwca 2018

9,6
    Matowe szkło na całe zło :)
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Szklana szyba między pokojem a łazienką/wc to, jak dla mnie, zbyt ryzykowne rozwiązanie. Jeśli jest się samemu w pokoju to nie ma znaczenia. Ale jeśli jest ktoś jeszcze....hmmm, niby jest kotara, ale tylko od strony pokoju, od przedpokoju już nie. Stąd moja propozycja: mat na szybie po całości.

Hotel jest bardzo ładny. Świetnie usytuowany, na obrzeżach Starówki, w zacisznym miejscu. Z łatwością można dojść na Ostrów Tumski i Śródkę. W okolicy pełno knajpek. Śniadanie było pyszne.

Pobyt: Czerwiec 2018

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!
Przeglądaj galerię zdjęć obiektu PURO Poznań Stare Miasto zrobionych przez Gości

Goście ocenili również te obiekty: