Przejdź do głównej treści
  1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Polska – opinie o hotelach
  3. Poznań – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Opinie o obiekcie Hotel Ramka & Restaurant & Wine Bar

Hotel Ramka & Restaurant & Wine Bar – opinie 3-gwiazdkowy

Wejherowska 10, Jeżyce, 60-446 Poznań, Polska

Nr 820 z 1 119 obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Poznań

Wybór Gości

Ocena

Na podstawie 1423 opinii o hotelu

7,6

Poszczególne oceny

  • Czystość

    7,8

  • Komfort

    7,7

  • Lokalizacja

    7,8

  • Udogodnienia

    7,9

  • Personel

    8,6

  • Stosunek jakości do ceny

    7,7

  • Bezpłatne WiFi

    7,0

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

wyświetlono 1 – 25

  • Ocena dodana: 21 czerwca 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Mały apartament z wanną z hydromasażem
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Jacuzzi niestety robiło oczyszczenie w środku nocy o 2:30 co potrafiło wyrwać ze snu i wystarczyć. Pasowałoby zmienić ustawienia.

    Apartament z jacuzzi super sprawa na romantyczny wypad I nie tylko. Blisko sklepy i jakieś knajpki - fajnie, że hotel jest położony na obrzeżach I można uniknąć zatłoczonego miasta.

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 19 czerwca 2026

    8,0
    Jestem zadowolona, cena odpowiednia do warunków
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 2 noclegi

    Kabina prysznicowa nie działa idealnie, był problem z odpływem wody

    Korzystalismy tylko ze śniadania . Bardzo dobre ,duży wybór,smaczne. Bardzo sympatyczne i pomocna obsługa.

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 14 czerwca 2026

    9,0
    Hotel z klimatem
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Ciekawy klimat pokoju. Lokalizacja blisko Lidla więc można zrobić zakupy ;) smaczna kawa z ekspresu. Pokój mieliśmy od strony ulicy i trochę się obawiałem czytając wcześniejsze komentarze ale praktycznie nie było słychać samochodów.

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 14 czerwca 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Mały apartament z wanną z hydromasażem
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Było ok, pokój wysoki więc w górnych częściach zalega kurz ale nie wpływało to na komfort

    Przestrzenny pokój, parking, cichy pokój, śniadanie

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 14 czerwca 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    miła obsługa

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 12 czerwca 2026

    8,0
    Polecam to miejsce.
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy
    • 1 nocleg

    Jedyne do czego mogę się przyczepić podczas mojego krótkiego pobytu w hotelu to bardzo przeciętne śniadanie w stylu kontynentalnym. Nie było złe ale nie zapadło w też specjalnie w pamięć.

    Wystrój pokoju bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Lokalizacja umożliwiła łatwy dojazd do centrum biznesowego. Panie w recepcji były bardzo pomocne, a miejsc parkingowych pod samym hotelem było sporo.

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 4 czerwca 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Hałas. Blisko ruchliwej drogi

    Pokoj bardzo czysty. Wygodne łóżka

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 29 maja 2026

    7,0
    Polecam.
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy
    • 2 noclegi

    Musiałem dopłacać za zamówienie jedzenia do pokoju. Z czymś takim spotkałem się po raz pierwszy. Łazienka w pokoju za kotarką. Średnia czystość pokoju - na drzwiach było widać plamy i odciski rąk. Bardzo słaby i niestabilny internet.

    Bardzo przyjazny i pomocny personel. Bliskość lotniska i drogi szybkiego ruchu.

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 6 maja 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Studio (2 osoby dorosłe)
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pierwszy pokój, który dzięki fajnej Pani z recepcji zmieniliśmy

    Wyjątkowość obiektu

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 5 maja 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • W parze
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Da się przeżyć. Za taką cenę, może być.

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 4 maja 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Zbyt głośno w nocy

    Coś innego

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 27 kwietnia 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    mam obiekcje do jednej rzeczy - pokój był czysty, byliśmy w pokoju 103. ale zwracam uwagę żeby wymienić słuchawkę prysznicową i odkamienic deszczownice, bo kamień uniemożliwiał normalny prysznic. nie jest to jakaś wielka rzecz (sama pracowałam jako pokojowa) więc zwracam uwagę by to ogarnąć, reszta była super posprzątana

    Palarnia była świetnym zamysłem, ja to tam lubię, podobały nam się też światła w pokoju

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 21 kwietnia 2026

    7,0
    idealny dla par, które chcą daleko od cywilizacji spędzić noc
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    - rozpadające się krzesło, - urwany uchwyt od wewnątrz kabiny prysznicowej, - niedziałający prawidłowo prysznic (radio, masażer, z deszczownicy ciekło-mimo, że nie była używana) - brak możliwości ustawienia klimatyzacji (duszność w pokoju) - brak wygłuszenia drzwi (dźwięki z korytarza były bardzo słyszane) - rozerwana cerata pod prześcieradłem, która zsuwała się wielokrotnie w nocy, -niedziałająca winda -niestety nie wszystkie gniazdka działały Cała masa prywatnych, zalogowanych kont na platformach typu Netflix czy YouTube - pracownicy hotelu powinny konta wylogować po wymeldowaniu gości

    + wystrój, + oświetlenie, + duże lustro, + możliwość wykupu śniadań (ale brak ekspresu) + czysta i miękka pościel, + bardzo wygodne i duże łóżko, + blisko lotniska

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 20 kwietnia 2026

    8,0
    Było okej
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Studio (2 osoby dorosłe)
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pokój nadaje się do remontu, grzyb na silikonach. Lustra w farbie. Wygładzina brudna.

    Bardzo miła i pomocna obsługa.

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 2 kwietnia 2026

    8,0
    Było okej
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Studio (2 osoby dorosłe)
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Za zamówienie pizzy dostałam karę 35 zł bo ich restauracja była otwarta i nie można było trochę bez sensu mały wybór jedzenia w restauracji dlatego chcieliśmy zamówić coś innego , materac blisko wanny z hydromasażem trzeba bardzo uważać żeby nie zalać bo zostanie za to pobrane 200 zł , łóżko to zwykły materac zamiast łóżka

    Trochę daleko od centrum , pokoje były czyste super oświetlenie w pokoju

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 20 marca 2026

    9,0
    Oryginalny hotel z jacuzzi na jedną noc
    • Wyjazd służbowy
    • W parze
    • Mały apartament z wanną z hydromasażem
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pokój wymaga lekkiego odświeżenia i małych poprawek np wymiany pękniętej płytki czy też wyprania i uzupełnienia kompletu zasłon oraz porządnego odkurzenia elementów wyposażenia np. Lamp czy ozdób. Ogólnie to były drobiazgi które bardzo nie przeszkadzały w jednodniowym pobycie. Koniecznie do naprawy winda. Trzeba też wiedzieć, że hotel jest położony blisko bardzo ruchliwej kilkupasmowej ulicy.

    Jacuzzi w pokoju było świetnym dodatkiem, woda czysta i cieplutka. Łóżko bardzo wygodne, pokój bardzo przestronnny i ciekawie zaprojektowany. Świetny duży telewizor w pokoju. Bardzo duży balkon choć niestety bez mebli tarasowych a by się przydały. Cena, jacuzzi w pokoju, bliskość Poznania oraz klimat nietypowego wyposażenia pokoi są największymi atutami hotelu.

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 20 marca 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 2 noclegi

    Korzystna lokalizacja, bezpłatny parking przy ulicy. Pokój zadbany, zgodny z opisem, czysty. Hotel mogę polecić.

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 16 marca 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • W parze
    • Mały apartament z wanną z hydromasażem
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pajęczyny i temperatura od ciągle działającej wanny i to ze nie było wieszaczków koło niej

    Wanna z hydromasażem, koń na balkonie

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 13 marca 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Bardzo miły personel, zwlaszcza pani z recepcji,

    Pobyt: grudzień 2025

  • Ocena dodana: 9 marca 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brak czajnika i kawy i herbaty w pokoju

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 23 lutego 2026

    7,0
    Oprócz jacuzzi było super
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Mały apartament z wanną z hydromasażem
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Za niska ilość wody w jacuzzi . Przy jej wylatuwaniu poziom przez 3 dni tylko sie obniżał a nic nie było dopuszczane po za tym były dwa rodzaje dysz. Na boku i na dole. Działały tylko na dole. Po to się tyle płaci żeby wszystko było sprawne. 1300 za dwie noce raczej już wymaga pewnych rzeczy

    Personel miły. Prawie wszystko było tak jak należy. Zdjęcia w 100% zgadzają się z rzeczywistością

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 22 lutego 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Studio (2 osoby dorosłe)
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Małym minusem było to że w trakcie naszego pobytu zimą mimo nagrzewającej klimatyzacji w pokoju było trochę zimno

    Polecamy ten hotel :) Apartament z jacuzzi ekstra! Plus za tv z dużym wyborem aplikacji między innymi netflix,HBO itd Restauracja - pyszne dania oraz drinki Dostępny darmowy parking

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 20 lutego 2026

    7,0
    Mój pobyt uważam za dobry nie najlepszy ale dobry.
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Studio (2 osoby dorosłe)
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    W regulaminie ( kartce , która znajdowała się w pokoju ) nie było nic napisane o tym że nie można zamawiać usług Glovo - jedzenia z zewnątrz do hotelu. Może wydaje się to logiczne że nie można ponieważ restauracja hotelu jest stratna jednak w regulaminie nie ma o tym mowy że jest to zabronione. Pani która pracowała na recepcji twierdziła iż odciągnięte będą pieniądze z kaucji . Dodatkowo wystąpiła awaria ciepłej wody i nie zostaliśmy poinformowani o tym bezpośrednio od obsługi hotelu - dopiero po naszym telefonie że jest coś nie tak wyjaśniono nam sytuację. Rozumiem że na takie rzeczy nie mamy bezpośrednio wpływu jednak wpływa to na komfort pobytu. W pokoju , w którym przebywaliśmy było też dużo kurzu ( rolety , przestrzeń za łóżkiem ) i inne elementy np. listwy. Dlatego też uważam, że cena wpływa na jakość usług , ponieważ 369 za noc chociażby przy tej awarii powinna być niższa. Lokalizacja hotelu jednak jest bardzo przystępna więc myślę że kolejny raz wybrałabym również Hotel Ramka z nadzieją że będzie lepiej.

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 14 lutego 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Duży apartament z wanną z hydromasażem
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Zimno. Aby 15 stopni

    Piekne wnętrze

    Pobyt: luty 2026

wyświetlono 1 – 25

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!

Goście ocenili również te obiekty: