1. Strona główna z opiniami o hotelach

7,7

• Bezpłatne WiFi

7,8

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 8 grudnia 2018

3,3
    OMIJAĆ TEN OBIEKT Z DALEKA , STANOWCZO MA ZA DUŻO GWIAZDEK , I TO JEST ZŁUDNE
    • 1 nocleg

zarezerwowałem studio , po przyjeździe okazało się że rezerwacja jest nie aktualna i zaproponowano mi w tej samej cenie pokój o niższym standardzie , pokój był w złym stanie poprosiłem o zmianę pokoju i otrzymałem pokój o najniższym standardzie , z uwagi na późną godzinę zostałem w tym pokoju. Podsumowując zostałem oszukany i przestrzegam innych , w tym obiekcie klient się nie liczy

• Ocena dodana: 6 grudnia 2018

4,6
    Śniadanie wystarczające , dość duży wybór .
    • 1 nocleg

Niestety po prostu noclegownia , obiekt na uboczu , przerobiony z pom biurowych . Cena zawyżona do jakości noclegu . Obsługa miła , standart średni .

Śniadanie wystarczające , dość duży wybór .

• Ocena dodana: 3 grudnia 2018

Ładny hotel.
    • 1 nocleg

Ładny hotel. Kawałek od centrum, ale w dogodnym miejscu. Pokój wystarczająco duży, dobrze wyposażony. Śniadanie smaczne. Zakwaterowanie i wykwaterowanie szybkie i sprawne. Personel sympatyczny. Polecam na szybki pobyt w mieście.

• Ocena dodana: 11 listopada 2018

4,2
    W zasadzie chyba nic, może niskie ceny w barze.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nie wiem kto dał 3 gwiazdki ale to mocno przesadzona klasyfikacja. Ze zdjęć wynikało, że hotel może być 3 gwiazdkowy. Gdybym wiedział że obiekt ma jedną gwiazdkę ocena byłaby inna. Zamówiłem pokój o podwyższonym standardzie i jedyna różnica był metraż i to że mogłem się gratisowo napić małego piwa, sprite, wody po jednej butelce i zjeść marnej taniej jakości paluszki. Meble w pokoju to najtańsza z możliwych tandeta, łóżko stare niewygodne, materac dramatyczny - klękając czułem deski. Wykładzina na podłodze brudna, zaplamiona. Czuć było zapach kurzu i nieświeżości. Ale nie to było najgorsze, ani też śniadanie, które było bardzo słabe. Najgorszy był brak intymności w hotelu. Leżąc w łóżku miałem wrażenie, że jestem na korytarzu a idąc po korytarzu że jestem u kogoś w pokoju. W jednym momencie uczestniczyłem w fajnym seksie bez wiedzy i zgody jakiejś pary z pokoju nr 16 :) być może ktoś także miał okazje „uczestniczyć” w moich doznaniach :)Rano słychać było jak panie z personelu się komunikują miedzy piętrami za pomocą tradycyjnej dobrze znanej każdemu czyli darcie ryja....: Annnkaaaaa..... Lokalizacji nie będę oceniał bo sam jestem sobie winien, że nie sprawdziłem ale jak ktoś nie lubi ciemności i ma wrażenie, że za rogiem czai się zło to tam może takie wrażenie odnieść. Także tego.... jak wspomniałem nie czepiałbym się gdybym wiedział że jadę do takiego właśnie standardu a nie do 3 gwiazdek.

W zasadzie chyba nic, może niskie ceny w barze....

• Ocena dodana: 26 października 2018

4,2
    restauracja = catering, w efekcie wszystko zalane tłuszczem;
    • 1 nocleg

restauracja = catering, w efekcie wszystko zalane tłuszczem; w pokoju mieszzkali palący = wszystko przesiągnięte dymem nikotynowym; pościel, ręczniki, obrusy w restauracji - wszystko wymaga dobrego prania, może jest czyste ale nie sprawia takiego wrażenia, wszystko bure

• Ocena dodana: 22 października 2018

- dwa osobne pokoje
    • 3 noclegi

- mało miejsca na kosmetyki w łazience - mało kontaktów w pokojach

- dwa osobne pokoje - duża łazienka - wygodna sofa / kanapa - lodówka - dobre śniadanie - bezproblemowy parking pod hotelem - grzejniki działające w nocy

• Ocena dodana: 23 września 2018

2,9
    Nie polecam :( nie ta cena za ten standard!
    • 1 nocleg

Dawno nie mieliśmy tak niewygodnego noclegu :( Łóżko dwuosobowe, gdzie jedna osoba nie ma dojścia do łóżka to nieporozumienie, tym bardziej że na portalu nie ma zdjęcia z takim rozwiązaniem! Mini kołdra na jedną osobę. Przyjechaliśmy bardzo późno i zorientowaliśmy się już będąc przygotowanymi do snu. Co prawda Pani z recepcji na drugi dzień stwierdziła, że gdybyśmy zgłosili, daliby druga kołdrę... to znaczy, że ktoś kto przygotowuje pokój nie wie, ze jednoosobowa kołdra jest za mała dla dwóch osób? O poranku ze snu wyrwały nas nieznośne hałasy z placu sąsiadującego z hotelem. Nie ta cena na ten standard :( Stół szwedzki... taki jak przygotowany został dla pierwszych gości, tak mam wrażenie do 9.00 nikt niczego nie uzupełnił... rozgardiasz i resztki... na szczęście w miarę duży wybór, więc dało się coś złożyć... Brak uważności i staranności w wykonywanej pracy.

Czysta łazienka, szybkie wi-fi

• Ocena dodana: 17 września 2018

4,2
    Dobry na jedną noc w trasie
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Daleko od centrum przy pieszych wędrówkach, hotel o niskim standardzie, wyposażenie niskobudżetowe, brak klimatyzacji, niesprawne rolety i spłuczka w toalecie.

Obsługa starała się być uprzejma. Parking tuż pod budynkiem hotelu. Cicha okolica.

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2018

Polecam!
    • 1 nocleg

Telewizor nie był podłączony, Pani Kierownik prosiła, by zająć się tym samodzielnie, "po męsku", aczkolwiek kabel nie sięgał do kontaktu - nie było fizycznej możliwości podłączenia go.

Pokój wygodny, czysty. Śniadanie bardzo smaczne.

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2018

4,6
    Smród papierosów, hałas, gorąco.
    • 1 nocleg

Brak klimatyzacji. W pokoju z 50 stopni. O 6:30 rano trzeba wyjść z pokoju, bo nie można w nim wytrzymać. W całym hotelu i pokoju śmierdzi papierosami. W łazience pajęczyny. Śniadanie ok, ale bez szału. Z ciepłych rzeczy tylko kawa i 2 parówki (gdy przyszedłem w połowie śniadania).

Pobyt: Lipiec 2018

• Ocena dodana: 16 lipca 2018

4,6
    Bardzo głośny hotel, trudno się wyspać.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo głośny hotel. Szczególnie prysznice i toalety słychać na tyle głośno, że są w stanie obudzić w środku nocy i nie mówię tu o łazience w naszym pokoju, tylko łazienkach w innych pokojach. Koszmar. Przydałyby się też nowe dywany i malowanie ścian.

Miałem gdzie spać...

Pobyt: Lipiec 2018

• Ocena dodana: 18 czerwca 2018

7,9
    Dobre miejsce na noc lub dwie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Dobre miejsce na noc lub dwie. Cena adekwatna do komfortu. Dobre śniadanie wydawane aż do 10:30. Pani na bierząco donosi brakujące produkty. Bezpłatny parking.

• Ocena dodana: 11 czerwca 2018

Polecam hotel
    • 2 pokoje
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Hotel w cichym miejscu na uboczu ale kursują autobusy do centrum. Na piechotę do Rynku ok 2 km, spacerkiem spokojnie mozna dojść. Dobre, urozmaicone śniadania w cenie noclegu. Obsługa miła. Polecam

• Ocena dodana: 10 czerwca 2018

5,0
    ?
    • 1 nocleg

pokój w fatalnym stanie przypominał hotel robotniczy z lat 80 , do remontu i naprawdę nie wiem skąd w hotelu trzy gwiazdki to jakaś pomyłka .

lokalizacja ok. śniadanie smaczne urozmaicone ,miła obsługa .

Pobyt: Maj 2018

• Ocena dodana: 8 czerwca 2018

5,4
    Śniadania smaczne, łóżka małe, jest duszno, a ściany przenoszą dźwięk - nie polecamy
    • 2 noclegi

Kiedy jest ciepło na dworze to w pokoju jest strasznie duszno, ponieważ nie ma klimatyzacji, a lodówka w pokoju robi za piecyk. Musieliśmy ją wyłączyć bo grzała niemiłosiernie. Ściany czy też drzwi przenoszą hałasy z korytarza i innych pokoi Np idzie ktoś korytarzem i puszcza bąka - a Ty to słyszysz! Jakaś para seksuje piętro wyżej - też słyszysz - także średnio. Łóżka dwuosobowe są wąskie i pościel jest za krótka. Już wolałbym zatrzymać się w jakimś domu pielgrzyma.

Śniadania smaczne a w obiekcie czysto. Nie spotkaliśmy żadnych udogodnień.

• Ocena dodana: 4 czerwca 2018

Niezadowolona
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pokój zupełnie nie zgodny z oczekiwaniem w stosunku do ceny, brudno, toaleta w bardzo zlym stanie, okropny zapach. W pokoju mrówki w zatrważających ilościach. Okna klejące się, strach dotykać. Zdecydowanie nie polecam!

Bardzo dobre śniadanie

• Ocena dodana: 6 maja 2018

Miły hotelik
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Kawa niestety lurowata i mało smaczna. W naszym łóżku w jednym miejscu było stałe wgniecenie, ale nie wpłynęło to specjalnie na komfort spania. Nie wiem czy w okolicy są jakieś restauracje bo nie mieliśmy czasu na ich szukanie.

Ogólnie hotel wystarczający na kilka nocy. Miła obsługa. Czysto. Smacznie.

Pobyt: Maj 2018

• Ocena dodana: 20 marca 2018

9,6
    super hotelik na jedną noc
    • 1 nocleg

Mieliśmy łóżko małżeńskie i tylko jedną wąską kołdrę i małe niewygodne poduszki

Dobra lokalizacja, czysto, smaczne, urozmaicone śniadania - na jedną noc rewelacja

Pobyt: Marzec 2018

• Ocena dodana: 3 marca 2018

Pobyt służbowy.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wszystko mocno zużyte. Warunki sanitarne poniżej normy. Ręczniki czyste ale też bardzo zniszczone. W pierwszy dzień pobytu śmietnik w łazience zastalam ze śmieciami poprzedniego lokatora.Śniadanie w normie. Mały wybór ale było w miarę smaczne. Miła obsługa recepcji. Uważam że cena zbyt duża do panujących tam warunków.

Pobyt: Marzec 2018

• Ocena dodana: 25 stycznia 2018

7,5
    Nocleg i śniadania super. Firma cateringową dostarczająca obiad nie polecam
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jest możliwość zjedzenia kolacji, ale dostarcza ja firma cateringowa. Nie polecam.... jedzenie nie jest smaczne. Lepiej zjeść w centum cokolwiek niż iść spać na glodnego.

Śniadanie smaczne, czyste pokoje jak i łazienka.

• Ocena dodana: 21 stycznia 2018

Bardzo dobry hotel z bardzo smacznym - urozmaiconym śniadaniem.
    • 1 nocleg

Bardzo miły personel , pokoje i łazienka czyste , duża - wygodna kabina prysznicowa co w dzisiejszych czasach nie jest często spotykane . Łóżko wygodne. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości . Śniadanie bardzo dobre , duży wybór jedzenia miło zaskakuje ! , bardzo dobra kawa z ekspresu.

• Ocena dodana: 15 stycznia 2018

6,3
    Lubię małe hotele, które dbają o swój styl, niestety tym razem jestem lekko rozczarowany.
    • 1 nocleg

Źle działający pilot do tv, zatykająca się umywalka, niedostatecznie ciepła woda w godzinach wieczornych. Takie rzeczy powinny być sprawdzane przez osoby sprzątające i usuwane na bieżąco.

Smaczne, urozmaicone śniadanie, ale wystrój raczej jadalni niż restauracji mógłby być bardziej przytulny i oryginalny, bardzo miły i profesjonalny personel, czystość pokoju na odpowiednim, normalnym poziomie.

• Ocena dodana: 11 grudnia 2017

7,9
    Zdecydowanie na plus poprawa jakości śniadania.
    • 1 nocleg

Cienkie ściany, ale na szczęście każdy przestrzega ciszy nocnej.

Zdecydowanie na plus poprawa jakości śniadania. Ekspres oraz jajecznica w podgrzewaczu, nareszcie. Bardzo uprzejmy i profesjonalny personel. Jeżdżę tam już kilka lat i podoba mi się to, że hotel się rozwija. Stosunek jakości do ceny na bardzo dobrym poziomie.

Pobyt: Grudzień 2017

• Ocena dodana: 3 listopada 2017

ogólnie ok :)
    • 1 nocleg

Kiepskie śniadanie, mały wybór produktów i słaba kawa ;( Brak restauracji w obiekcie. Brak ogrodzonego parkingu. Brak windy. Ciasna łazienka. Uważam, że cena noclegu była za wysoka jak na oferowany standard hotelu.

Hotel znajduję się w dość dobrej lokalizacji, sprawny dojazd z centrum. Duże, wygodne łóżko. Możliwość zamówienia kolacji z zewnętrznej restauracji z możliwością rozliczenia z noclegiem. Parking blisko budynku

• Ocena dodana: 27 października 2017

7,5
    Idealny na krótki wypad służbowy
    • 1 nocleg

Słabo oświetlona droga do hotelu ale to już nie wina samego hotelu.

przemiła pomocna obsługa, bezpłatny i duży parking. 4 minuty spacerem do stacji benzynowej, kurs taksówką na rynek około 10 - 15 zł. Szybki internet idealny na krótki wyjazd. Hotel nie mieści się przy drodze więc cisza i spokój. Śniadanie wliczone w cenę.

• Ocena dodana: 26 października 2017

6,0
    .Przepyszne śniadania i miła obsługa to atuty tego hotelu i dzięki temu mój pobyt był w miarę udany.
    • 5 noclegów

Droga prowadząca do hotelu nie oświetlona i pełna dziur i wyboi . Warto się tym zainteresować niektórzy goście czasami też spacerują .Można tylko pozazdrościć wspaniałego i fachowego personelu

Pokoje wymagają odświeżenia a przynajmniej p.Nr.11( stara poplamiona wykładzina brudne ściany Pierwsza reakcją to zmiana hotelu ale przemiła obsługa przekonała mnie do pozostania . Wspaniała obsługa

• Ocena dodana: 24 października 2017

Odpowiedni na krótki pobyt
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Na jedną - dwie noce polecam, natomiast przy dłuższym pobycie można pomyśleć o trochę wyższym standardzie. Cena nie do końca adekwatna do wystroju, mogłoby być taniej.

Miła obsługa, w miarę czysty pokój, super śniadanie.

• Ocena dodana: 7 października 2017

9,2
    Ładny pokój, z barkiem do dyspozycji za 139 zł - jest OK.
    • 1 nocleg

W barku było Piwo, które poprzedni gość wypił, dolał wody i założył kapsel i nikt tego nie zauważył z obsługi - śmieszna sytuacja. Paluszki marki aro - tragedia. Łazienka - sufit wymagana remontu - pomalowania, reszta raczej w porządku.

Ładny pokój, z barkiem do dyspozycji za 139 zł - jest OK. Śniadanie normalne, różnorodne potrawy, w tym na ciepło. Duży TV, LCD. Łóżko wygodne.

• Ocena dodana: 26 września 2017

Służbowo na jedną noc.
    • 1 nocleg

Brak kuchni.Dania można zamówić przez katering.Mało profesjonalnie z uwagi na ilość znanych osób które odwiedziły ten hotel. Łazienka woła o remont.

Miła sympatyczna Pani w rejestracji(obsługuje też bar).

Pobyt: Wrzesień 2017

• Ocena dodana: 13 września 2017

9,2
    15 minut na piechotę do zabytkowej części miasta. Polecam.
    • Ze zwierzęciem
    • 1 nocleg

Budowa w pobliżu hotelu, utrudnione przejście (brak chodnika). Trudno dostępne gniazdka w salonie i sypialni. Aby pracować na komputerze trzeba wysoko sięgnąć za telewizor do gniazdka. Na łóżku jest jedna kołdra, trochę za wąska dla dwóch osób. Na prośbę dostaliśmy dodatkową.

Bardzo przyjemny pokój z wydzieloną częścią dzienną. Herbata, kawa, woda i czajnik. Free mini bar. W sypialni dodatkowy telewizor. Rolety w oknach. Czysto, wygodne łóżko. Śniadanie obfite i smaczne. Hotel nie posiada własnej restauracji, ale można zamówić w bufecie katering (kilka dań do wyboru). Bardzo miła i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 10 września 2017

7,1
    Śniadanie, bardzo różnorodne, czystość na stołówce i...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak ciszy nocnej. Krzyki i niedwuznaczne odgłosy prawie do rana z pokoju obok. Trudno było odpocząć i zasnąć.

Śniadanie, bardzo różnorodne, czystość na stołówce i zaangażowanie pani kucharki, żeby niczego nie brakowało. Co chwilę sprawdzała i wszystko donosiła. Super! Atmosfera i uprzejmość personelu.

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2017

9,6
    Doskonałe miejsce dla podróżujących w celach zawodowych
    • 1 nocleg

Pyszne śniadanie, dobrze zorganizowany pokój, dobry dostęp do Internetu, przemiła Kadra :) Lokalizacja- pozornie na uboczu miasta (cisza i spokój), ale niedługi spacer do ciekawych miejsc w Kaliszu. Mimo braku restauracji w Hotelu- szybka dostawa do pokoju znakomitego menu z zaprzyjaźnionej restauracji.

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2017

7,9
    Udany pobyt w Kaliszu, miasto i okolice godne zwiedzenia.
    • 1 nocleg

Brak restauracji, która pojawia się w informacji o hotelu, że jest na miejscu, a okazuje się jednak cateringiem z innej restauracji.

Bardzo uprzejme Panie pracujące w recepcji, miłe i uczynne. Smaczne śniadanie, duży wybór. Cicha okolica na uboczu.

• Ocena dodana: 2 lipca 2017

śniadanie wyśmienite personel najlepszy jaki można sobie...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

śniadanie wyśmienite personel najlepszy jaki można sobie wyobrazić pobyt znakomity wszyscy pracownicy sympatyczni najwyższej kultury osobistej i slowa. Polecam .Caly personel o jakim każdy pracodawca śni i takich ma pozdrawiam i plecam

Pobyt: Lipiec 2017

• Ocena dodana: 22 czerwca 2017

Taki nijaki
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak restauracji mozliwosc zamowienia jakiegos jedzenia na dowoz w plastikach ogrodek malo przyjemny zero kwiatow

Zdjecia z booking com nie sa adekwatne do rzeczywistego wygladu hotelu

• Ocena dodana: 14 czerwca 2017

8,8
    Pobyt rodzinny bez naprzykrzania sie domownikom, odwiedziny bliskich, ale i grobów na 3 cmentarzach
    • 2 noclegi

Śniadania smaczne i dobrze przygotowane, kawa dobra,,łóżko wygodne obsługa miła. Możliwość wypicia piwa zimnego o każdej porze. Atmosfera intymna i życzliwa. Obsługa uprzejma. Następnym razem też tam się zatrzymam.

• Ocena dodana: 10 czerwca 2017

8,8
    Bardzo fajny pobyt , jestem po wrażeniem ,że w ekonomicznej...
    • 1 nocleg

To nie jest wina hotelu , ale vis a vis budowa i .....rano samochód od razu na myjnie...

Bardzo fajny pobyt , jestem po wrażeniem ,że w ekonomicznej cenie jest barek do dyspozycji w pokoju , miły personel , bardzo dobre sniadania , świetna lokalizacja

• Ocena dodana: 8 maja 2017

zadowoleni
    • 1 nocleg

Lokalizacja hotelu. W maju 2017 trwa budowa osiedla domków jednorodzinnych na przeciwko hotelu.

Śniadanie podane wyjątkowo ładnie, smaczne, duży wybór dań, Pani z obsługi na bieżąco dokładała brakujące potrawy. Wygodna łazienka, czysto. W pokoju bardzo wygodnie, bo jest na przykład półka na walizkę i krzesła dla dwóch osób. W recepcji super obsługa, bardzo chętna do pomocy. Bardzo podobał nam się pomysł z wypożyczalnią rowerów.

• Ocena dodana: 4 maja 2017

Kalisz zawiódł
    • 2 noclegi

Beznadziejna lokalizacja, w dni powszednie budzi huk maszyn pracujących na budowie obok, mimo iż mieliśmy okna z przeciwnej strony. Okolica nieciekawa, daleko od jakiejkolwiek restauracji.

Śniadania smaczne, świeże. Miła obsługa. Czysto.

• Ocena dodana: 4 maja 2017

Udany pobyt w Kaliszu.
    • 3 noclegi

Nie mam co NAPISAĆ !!!!!!!!

Po pierwsze obsługa bardzo pomocna w rozwiązywaniu spraw . Posiłki w pełni zaspakajały apetyt i smakowały Porządek w pokoju utrzymany mimo wolnych dni Udany .

• Ocena dodana: 24 kwietnia 2017

Zadowolenie
    • 4 noclegi

Standard trochę jak w akademiku, ale doskonałe śniadania rekompensują wszystko za taką cenę

Dla mnie super lokalizacja (blisko pracy), cisza wieczorami, możliwość wypoczynku.

Pobyt: Kwiecień 2017

• Ocena dodana: 23 marca 2017

9,2
    Czysto, ciepło, śniadanie w formie bufetu - jest z czego...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak restauracji na miejscu - dania przywożone są z jakiejś zaprzyjaźnionej restauracji. Na plus że można to podpiąć pod fakturę za nocleg. My nie skorzystalismy bo i ceny nas do tego nie przekonały (schabowy 35zl jak mnie pamięć nie myli). Wolelismy zjeść na mieście.

Czysto, ciepło, śniadanie w formie bufetu - jest z czego wybierać i na bieżąco uzupełniane. WiFi na poziomie 5Mb.

• Ocena dodana: 22 marca 2017

Dobra miejscówka
    • 1 nocleg

Trochę sfatygowane poduszki i widok za oknem na plac zawalony gruzem i złomem.

Bardzo ładny pokój, przestronna łazienka. Na śniadanie duży wybór i jedzonko dobre. Za taką cenę warto skorzystać

• Ocena dodana: 13 marca 2017

6,7
    Bardzo miła i komunikatywna Pani w recepcji w dniu9 marca...
    • 1 nocleg

Bardzo miła i komunikatywna Pani w recepcji w dniu9 marca,Pani obsługująca śniadanie dba o to,aby przez cały czas był pełny zestaw oferowanych produktów.

• Ocena dodana: 6 marca 2017

7,9
    Dobra lokalizacja, przesympatyczne panie na recepcji, dobre jedzenie.
    • 2 noclegi

Brak czujki swiatła na korytarzu, przez co smuga swiatla pod drzwiami zakloca sen. Brak ciapkow - byc moze to nie ten standard, ale przydałyby sie.

Śniadanie bardzo smaczne, pokój schludny i czysty. Cicho i spokojnie. Blisko centrum - dobry dojazd autem, dużo miejsc parkingowych.

• Ocena dodana: 3 lutego 2017

6,7
    Hotel dla niewymagających Panów na delegacji :)
    • 1 nocleg

Hotel o średnim standardzie, wysłużony. Wymaga remontu łazienek. Dobry, ale na przystanek w trakcie delegacji. Nie jest w centrum, czym chwalą się właściciele, ale poza. (Do Rynku jest 15 minut autem). Cena adekwatna do standardu. Nadrabiają smacznym śniadaniem.

Cicho i spokojnie.

Pobyt: Styczeń 2017

• Ocena dodana: 23 stycznia 2017

Miła obsługa.
    • 1 nocleg

Piwo w minibarku mogło być we wszystkich pokojach alkoholowe.

Miła obsługa. Wszystko załatwione sprawnie, szybko i bezproblemowo. Barek w cenie pokoju.

Pobyt: Styczeń 2017

• Ocena dodana: 30 grudnia 2016

Niezmiennie czysto ;-)
    • 1 nocleg

Szkoda, że w hotelu nie ma jakiegoś małego pomieszczenia (przytulnego) dla dzieci, czy siłowni bądź jacuzzi/sauny - przy dużej częstotliwości moich odwiedzin Kalisza byłoby to dla mnie korzystne. Tym razem na śniadanie zeszliśmy trochę później i wszystko było odrobinę podeschnięte-może można by użyć jakieś pokrywki na tace i talerze z wędlinami, przekąskami, czy serem?

To mój kolejny pobyt w tym obiekcie. Każdorazowo bywam w pokojach o zróżnicowanym standardzie. Tym razem byłem z rodziną w dwupokojowym apartamencie. Dla rodziny 2 + 1 (3,5-latka) rozwiązanie idealne! Niezależnie od wybieranego pokoju, to co jest niezmiennie na plus: czystość w pokojach, świeża pościel, pachnące ręczniki, uczciwe dogrzanie pokoju.

Pobyt: Listopad 2016

• Ocena dodana: 8 grudnia 2018

8,3
    Bardzo dobre śniadania, czysto.

W pokojach bardzo zimno.

Bardzo dobre śniadania, czysto.

• Ocena dodana: 4 grudnia 2018

4,2
    Śniadanie jako takie, ale warunki fatalne, brudno, zimno i...
    • 1 nocleg

Nie polecam nikomu ani jednej nocy

Śniadanie jako takie, ale warunki fatalne, brudno, zimno i ciemne światło

• Ocena dodana: 30 listopada 2018

8,3
    Polecam i Wszystko Ok , Sniadanie Bardzo dobre :)
    • 1 nocleg

Polecam i Wszystko Ok , Sniadanie Bardzo dobre :)

• Ocena dodana: 25 listopada 2018

8,3
    Wygodnie, bardzo mila obsluga oraz pyszne sniadanie, dobry...

Hotel troche na uboczu.

Wygodnie, bardzo mila obsluga oraz pyszne sniadanie, dobry stosunek jakosci do ceny !

• Ocena dodana: 23 listopada 2018

Brudno, brak restauracji.

Brudno, brak restauracji.

• Ocena dodana: 12 listopada 2018

8,3
    Brak restauracji na miejscu, ale można było zamówić obiad za...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak restauracji na miejscu, ale można było zamówić obiad za pośrednictwem recepcji

• Ocena dodana: 12 listopada 2018

Spokój, lokalizacja, przesympatyczna obsługa

Spokój, lokalizacja, przesympatyczna obsługa

• Ocena dodana: 11 listopada 2018

Pobyt ok.
    • 1 nocleg

Zanieczyszczone kratki wentylacyjne w łazience.

Smaczne śniadanie.

brak restauracji w hotelu

• Ocena dodana: 27 października 2018

Pokój ok.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pokój ok. Wygodny, duże łóżko, dostęp do minibaru w cenie. Na jedną noc jak najbardziej polecam. Dobre śniadanie.

• Ocena dodana: 18 października 2018

9,2
    Podczas następnego pobytu w Kaliszu nie bedę szukał innego obiektu.
    • 1 nocleg

Bardzo miły i pomocny personel. Znakomite i urozmaicone śniadanie. Gorąco polecam

• Ocena dodana: 16 października 2018

Miła i sympatyczna obsługa
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Dla dwóch osób zbyt mały pokój. Jedno krzesło,jedna nocna szafka .

Miła i sympatyczna obsługa

• Ocena dodana: 16 października 2018

Dobre śniadania.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Hotel leży daleko od Centrum miasta.

Dobre śniadania.

• Ocena dodana: 9 października 2018

9,2
    Bardzo dobry hotel na uboczu w cichym miejscu.
    • 1 nocleg

Bardzo dobry hotel na uboczu w cichym miejscu. Czysto, w miarę szybki internet.

• Ocena dodana: 6 października 2018

Pobyt udany
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pokoje maleńkie, ale wszystko co potrzebne było na miejscu

• Ocena dodana: 1 października 2018

7,9
    Pobyt udany. Wszystko ok.Polecam.
    • 1 nocleg

Śniadanie było smaczne, pokój przytulny, wygodnie, czysto.

• Ocena dodana: 29 września 2018

Wszystko było ok.
    • 1 nocleg

Wszystko było ok. Polecam :-)

• Ocena dodana: 26 września 2018

Bufet Udogodnienia w pokoju

• Ocena dodana: 13 września 2018

Super
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Super śniadanie, przemiła obsługa. Bardzo dobra relacja ceny do jakości. 100% ponowna wizyta.

• Ocena dodana: 10 września 2018

Bardzo miła i pomocna obsługa smaczne śniadanie

Bardzo miła i pomocna obsługa smaczne śniadanie

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2018

7,1
    OK, budzetowo ale dobre sniadania
    • 2 noclegi

Srednia okolica hotelu ale za to cisza bo daleko od ulicy

Sniadania bardzo ok - swietne wedliny

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2018

8,8
    Bardzo miła obsługa w hotelu.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo miła obsługa w hotelu. Pokoje czyste. Śniadanie smaczne.

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2018

Pobyt ok
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W łazience brak suszarki. W pokoju bardzo duszno.

Bardzo miła obsługa hotelowa. Bezpłatny parking przy hotelu. Dobre śniadanie. Cisza w hotelu.

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!

Goście ocenili również te obiekty: