1. Strona główna z opiniami o hotelach

• Stosunek jakości do ceny

9,3

• Bezpłatne WiFi

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

9,6
    Szczerze polecamy wszystkim szukającym ciszy i obcowania z naturą.
    • 2 noclegi

Wszystko co było spełniło nasze oczekiwania, oby tak dalej!!

Bardzo urokliwe, ciche miejsce, idealne, aby odreagować i odetchnąć czystym powietrzem, można się wyciszyć, super miejsce. Bardzo dobre, urozmaicone śniadania i lokalnymi potrawami. Bardzo sympatyczna i pomocna właścicielka i fantastyczne psiaki! Szczerze polecamy to miejsce!

Bajka
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W sumie nic nie bylo takiego, zeby sie nie podobało. Lekkie zmiany bym zrobila ale nie istotne na weekendowy wyjazd

Sniadania byly przepyszne Okolica sliczna

• Ocena dodana: 18 września 2018

9,6
    Super miejsce do wypoczynku i do pracy !!!
    • 1 nocleg

Internet dosyć słaby. Woda w łazience mogła by być cieplejsza. Brak TV w pokoju.

Lokalizacja i obiekt - super. Śniadanie bardzo dobre z lokalnymi produktami. Blisko do dobrej restauracji. Personel bardzo uprzejmy i pomocny.

• Ocena dodana: 17 września 2018

Łokalizacja, wygodne pokoje, łóżka, pościel, pyszne...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak wieczornego posiłku i brak możliwości korzystania z kuchni

Łokalizacja, wygodne pokoje, łóżka, pościel, pyszne śniadania, rowery no i przemiły właściciel. Zdecydowanie polecamy to miejsce na odpoczynek.

• Ocena dodana: 6 września 2018

4,6
    Suczka L cieszyła się najbardziej
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Skrzypiące łóżko, pewnie ze wzgledu na swoje lata. Ciągle,, uciekająca '' poduszka spod głowy, bo nie miała oparcia w szczycie. Łazienko-kuchenka z lodówką wciśnietą pod blat z umywalką, czajnikiem i dwoma kubkami na herbatę, które stały na blacie obok umywalki. Przed przyjazdem trzeba zjeść obiad lub kolację poza stanicą. Dziwny telefon od zarządcy w sprawie coolera 🤭😂

Okolica, śniadanie?

• Ocena dodana: 2 września 2018

7,1
    śniadania rewelacja
    • 4 noclegi

bardzo póżno śniadanie - dopiero od 9.00, na stronie jest że sniadanie od 8.30 jak ktoś chce zwiedzać, aktywnie spędzać czas to trochę póżno

śniadania rewelacja

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2018

Romantyczny weekend we dwoje w ostoi ciszy i spokoju.
    • 1 nocleg

Piękne położenie obiektu. Przemiła obsługa. Bardzo smaczne i obfite śniadanie - każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pokoje pięknie urządzone, a przede wszystkim bardzo czyste. Piękny widok z okna na lokalne łąki, cisza, spokój, czyli to czego poszukuje się w takich miejscach.

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2018

Cisza, spokój i relaks na łonie natury.
    • 4 noclegi

Dwór Łabędzie całkowicie nas ujął. To naprawdę fantastyczne, bajecznie położone miejsce, a cisza, spokój i sielankowość otoczenia, sprawiają, że to idealna opcja dla szukających wyciszenia. Sam dwór ma dużo klimatu, pokoje są przestronne i wygodne, a dodatkowym dużym atutem są serwowane codziennie pyszne i urozmaicone śniadania. Na miejscu dostępne są także rowery i kajaki (chociaż nie zawsze), a po sąsiedzku do dyspozycji jest również basen. Wyjechaliśmy bardzo zadowoleni.

• Ocena dodana: 31 lipca 2018

Jest to wspaniały obiekt dla wszystkich tych, którzy w...
    • 7 noclegów

Jest to wspaniały obiekt dla wszystkich tych, którzy w czasie wyjazdu pragną kontaktu z naturą, którzy chcą odpocząć od hałasu, od telewizji, od cywilizacji. Widok z okien w każdym kierunku to łąki. Nie ma hałasu pochodzącego od samochodów, możne leżeć, siedzieć, czytać, odpoczywać, spacerować, odwiedzać okolicę obfitującą w niezwykle ciekawe miejsca. No i śniadania - po prostu brak słów na opisanie różnorodności i ilości. Cudowne miejsce, któremu Małgosia z pieskami i kotkami nadaje niepowtarzalny charakter. Dziękujemy Małgosiu, Liso, Soniu, Walenty, Gratisku, Agatko. Mam nadzieję, że do zobaczenia. Justyna, Marcin, Zuzia.

• Ocena dodana: 30 lipca 2018

wszystko wspaniale, czysto, wspaniale sniadania, cisza,kazdy...

nic

wszystko wspaniale, czysto, wspaniale sniadania, cisza,kazdy ma swoj kacik intymny. Pani Malgosia ktora tym zarzadza stwarza niepowtazalna rodzinna atmosfere. Najlepsze miejsce w jakim bylismy.

• Ocena dodana: 29 lipca 2018

Przepyszne sniadniania,przygotowane z lokalnych produktów.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Przepyszne sniadniania,przygotowane z lokalnych produktów. Taras jest przemiłym miejscem na wypoczynek,wsrod śpiewu ptaków,z cudownym widokiem na starorzecze. Choc atrakcji w okolicy nie brakuje można tam spędzić cały dzień. Pani która zastępował właścicielkę podczas naszego pobytu była bardzo pomocna.Nawet kalosze dla mnie znalazła, gdy powiedziałam, że wybieram się na poranny spacer nad Narwią. Mam jedną małą sugestie dla właścicieli -można pomyśleć o lezakach na taras,tak aby było jeszcze przyjmiej. Miejsce godne polecenia dla tych którzy szukają wytchnienia od codziennego zgiełku, chwili dla siebie,kontaktu z przyroda .

• Ocena dodana: 16 lipca 2018

7,9
    Udany pobyt. Mimo, że pogoda spłatała figla to jest to miejsce warte polecenia.
    • 2 noclegi

Zabrakło mi jaj sadzonych czy zwykłej jajecznicy. O kawę z ekspresu trzeba poprosić. W pokojach brak jest telewizora. Nie jestem zwolennikiem oglądania TV podzas takich wyjazdów ale za 400 zł za pokój to powinien być standard. Dworek nie jest położonay nad brzegiem Narwi jak sugeruje opis czy zdjęcia ale nad stawem, zapewne po rozlewiskach.

Bardzo dobre śniadania - bardzo duży wybór, wszystko smaczne i swieże. Sporo też lokalnych wyrobów (sery, miód, pasztet z wątróbek, herbata miętowa). Kokolica przepiękna. Blisko karczma z dobrym jedzeniem i obsługą.

• Ocena dodana: 13 lipca 2018

Polecam. Cudowne miejsce. Zapewne tam wrócimy ponownie.
    • 5 noclegów

Wspaniałe widoki, spokój i cisza sprzyjająca wypoczynkowi, doskonałe miejsce na relaks i wyciszenie. Gospodarze serdeczni i pomocni, w szczególności Pani Małgosia - przesympatyczna osoba (bardzo dziękujemy). Cały dworek stylowo i klimatycznie urządzony, wszystko do siebie pasujące, estetyczne, gustowne, czyste oraz zadbane. Przepiękne położenie nad rozlewiskiem Narwi, wśród przyrody w otoczeniu przyjaznych psiaków i kotów. Natomiast z drewnianego tarasu, na którym można posiedzieć i odpocząć, roztacza się przepiękny widok na okolicę, pełną różnorodnego ptactwa. Śniadania różnorodne, pełne lokalnych smacznych produktów. Bardzo duży plus dla zamontowanych w oknach moskitier Spędziliśmy tam cudowny urlop, z dala od zgiełku i gonitwy. Cudowny wypoczynek i wyciszenie. Polecam wszystkim pragnącym spokoju i wypoczynku.

• Ocena dodana: 11 lipca 2018

9,6
    Rowerzyści. Zadbajcie o mapy okolicy przed przyjazdem.
    • 3 noclegi

To nie wada, to cecha. W tej okolicy sporo much ( pomimo gniazd jaskółek na tarasie (!)) i komarów. Problem do opanowania.

Śniadania świetne, z pomysłem, niebanalne. Wszystko bardzo smaczne i świeże Stylowy wystrój. Miła atmosfera

• Ocena dodana: 26 czerwca 2018

Myślę że tu powrócę.
    • 1 nocleg

Domowa atmosfera, wyjątkowa troska o dobre samopoczucie gości. Dworkowe klimaty i wystrój wnętrza, który przenosi nas w przeszłość. Kilka miejsc do zobaczenia w pobliżu plus rzeka - nic tylko oddać się błogiemu lenistwu i relaksowi.

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2018

8,8
    Świetna lokalizacja wśród nadnarwiańskich łąk, pyszne...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nie wszyscy lubią przeładowany ilością bibelotów dworkowo-muzealny wystrój wnętrz. Rzecz gustu.

Świetna lokalizacja wśród nadnarwiańskich łąk, pyszne śniadania z niewiarygodną ilością rozmaitości

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2018

Trzeba tu być!
    • 2 noclegi

Wspaniałe stylowe pokoje z pięknymi łazienkami, idealny duży taras nad jeziorem, śniadanie jak w święta i najlepsza na świecie obsługa z Panią Gosią na czele - na pewno będziemy wracać!

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 12 lutego 2018

Wspaniałe miejsce na odpoczynek , wyciszenie, spacery.
    • 2 noclegi

Niesamowicie przyjazna atmosfera , pyszne , urozmaicone, wykwintne śniadania ....każdy znajdzie tu coś dla siebie, pokoje urządzane ze smakiem , każdy szczegół ma swój urok no i ten wspaniały kominek.

• Ocena dodana: 12 lutego 2018

9,6
    Idealne miejsce do wypoczynku, cisza, przyroda i...
    • 4 noclegi

Idealne miejsce do wypoczynku, cisza, przyroda i roztaczające się widoki nastrajają relaksacyjnie. Byliśmy ponad godzinę wcześniej, bez problemu otrzymaliśmy klucze. Pokój rustykalny, utrzymany w klimacie całego dworku. W pokoju lodówka, radio, czajnik bezprzewodowy i zestaw do samodzielnego parzenia herbaty. Łazienka wygodna, zaopatrzona we wszystkie potrzebne kosmetyki i suszarkę. Na dole wspólny salon z kominkiem, możliwość skorzystania z książek, przewodników, kart i gier planszowych. No i te śniadania, wszystko świeże, duży wybór, naprawdę pyszne. Bardzo sympatyczna właścicielka i Pani "zarządzająca" dworkiem. Polecam zwierzolubom, bo jest co głaskać :), ale wszyscy bardzo dbają, żeby zwierzęta nie przeszkadzały gościom. Parking na terenie obiektu, nieźle działające wi-fi w pokoju.

• Ocena dodana: 27 grudnia 2017

Wspaniały wypoczynek w rodzinnej atmosferze.

Brak

Wspaniałe miejsce, życzliwa atmosfera. Pokoje czyste, zadbane i przestronne. Z pokoju piękny widok. Dookoła natura, cisza i spokój. Jedzenie pyszne i pięknie podane.

Pobyt: Grudzień 2017

• Ocena dodana: 23 października 2017

Wsi spokojna...
    • 4 noclegi

Idealne miejsce dla każdego, kto chce uciec od codzienności: ciche, spokojne... Przepyszne śniadania, Pani Małgosia jako dobry duch Stanicy i 5 spragnionych miłości futrzaków. Czego chcieć więcej...

• Ocena dodana: 8 października 2017

8,3
    Wyjątkowa lokalizacja- spokój, cisza, przyroda.
    • 2 noclegi

..od takich miejsc wymagam dużo, zwłaszcza, że byłam jedynym gościem. Można było zapytać wieczorem gdy przyjechałam, czy może napiłabym się herbaty? Zaproponować choćby kanapkę, bo dookoła urocza, ale pustka:( W standardzie nie ma oczywiście innych posiłków niż śniadanie, wiec co do zasady nie powinnam mieć pretensji, ale...od takich miejsc można oczekiwać więcej.

Wyjątkowa lokalizacja- spokój, cisza, przyroda. Idealne dla biegaczy:). Komfortowy pokój, duża łazienka. Przytulne wnętrza. Na pewno wybrałabym na wakacje, bo to był wyjazd służbowy. Pani przyjmująca gości miła, ale...

• Ocena dodana: 26 września 2017

Fantastyczni gospodarze którzy traktują Cię jak kogoś...
    • 2 noclegi

Fantastyczni gospodarze którzy traktują Cię jak kogoś najbliższego albo przyjaciela. Po prostu uchylają nieba. Jedzenie smaczne, świeżutkie i ta kawa robioną przez Właścicielkę - bajka. Wokół cisza i spokój. Żadnych hałasów, no po prostu chciało by się tu zostać na stałe. Kawka na tarasie z widokiem na las i niebo cóż chcieć więcej. Polecam z całego serca. Ja tu będę wracał i to nie raz.

• Ocena dodana: 25 września 2017

Tuż nad wodą
    • 1 nocleg

Doskonała lokalizacja - tuż nad Narwią. Na rowerach można dojechać do Tykocina. Rewelacyjne miejsce do odpoczynku w otoczeniu natury i do obserwacji przyrodniczych. Gości zabawiają w Stanicy sympatyczne koty i psy.

• Ocena dodana: 25 września 2017

9,6
    Niesamowite miejsce stworzone przez niesamowitych ludzi
    • 2 noclegi

Atmosfera w Stanicy była wyjątkowa i to wszystko dzięki właścicielom, którzy dzięki swojej obecności, niesamowicie pozytywnej energii dodawali jeszcze większego uroku miejscu.

• Ocena dodana: 18 września 2017

Wspaniałe, magiczne miejsce, przemili właściciele, pyszne...
    • 2 noclegi

Wspaniałe, magiczne miejsce, przemili właściciele, pyszne śniadania, nic dodać ... Nie ma lepszego miejsca w tym regionie Polski na kilkudniowy ,,wypad'' we Dwójkę...

• Ocena dodana: 1 września 2017

Prezent na wypoczynek dla rodziców okazał sie strzałem w...
    • 10 noclegów

Wszystko w jak najlepszym porządku. To miejsce nie ma wad :)

Prezent na wypoczynek dla rodziców okazał sie strzałem w dziesiątkę. Super miejsce, fantastyczna Pani Małgosia. Śniadania obłędne. Będę pamiętać o tym miejscu :) Pozdrawiam

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2017

Wystrój, swojska, przemiła właścicielka i śniadania o jakich...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wystrój, swojska, przemiła właścicielka i śniadania o jakich się nie śniło :) Poza tym spokój i bardzo bliski kontakt z naturą. Obiekt bardzo przyjazny zwierzętom.

• Ocena dodana: 24 lipca 2017

,,Niebo na ziemi"

Że po pobycie w Stanicy musieliśmy wracać do rzeczywistości :(

Wszystko było super. Zapomnieliśmy jaki jest dzień tygodnia, bo czuliśmy się jak w niebie. Nawet spotkaliśmy Anioła, była nim Pani Gospodyni . Co tu więcej pisać , polecamy to miejsce do wypoczynku. No oczywiście śniadanka perfect, bo przygotowywane przez panią M. nie mogły inaczej smakować. :)

• Ocena dodana: 23 lipca 2017

Było Cudownie.
    • 3 noclegi

Wszystko mi się podobało.!!!!!!!!

Duży wybór na śniadanie, zarówno na ciepło , dla jaroszy i dla smakoszy. Pyszne słodkości do kawy spożywanej na tarasie. Pomoc właścicielki w zorganizowaniu cudownego lotu balonem.

• Ocena dodana: 22 lipca 2017

Absolutny balsam dla duszy.
    • 3 noclegi

Przeboskie śniadania, wspaniały wystrój, genialna atmosfera, fantastyczna menadżerka - p. Małgorzata. Zieloność, błogość, cisza, spokój, cud i malina. Będę często wracać, a najchętniej zostałabym tam na zawsze.

• Ocena dodana: 17 lipca 2017

letni wieczór
    • 1 nocleg

bardzo smaczne i urozmaicone śniadanie, W całym domu, lekko zagraconym starymi pięknymi meblami panuje atmosfera ziemiańskiego dworku. Dużo miłych detali w pokojach - porcelanowa zastawa do herbaty i czekoladowe cukierki dla gości, a w łazience wilgotne chusteczki.

• Ocena dodana: 2 lipca 2017

Znakomite miejsce na wypoczynek.

Nic.

Cisza i spokój, bardzo dobre śniadania, przyjazny i uczynny personel, bardzo wygodne łóżko, wyposażenie pokoju, duża łazienka z wanną. Jednym słowem - super.

• Ocena dodana: 23 czerwca 2017

Miejsce i Ludzie, do których się tęskni jeszcze przed wyjazdem.
    • 3 noclegi

"Śniadanie, niezwykle smaczne, łóżko niewymownie wygodne", to podpowiada komputer, ale tak naprawdę, w tym miejscu czaruje styl, otoczenie, śpiew ptaków i przede wszystkim, wyjątkowa Małgosia i przesympatyczna Ewa.

• Ocena dodana: 12 czerwca 2017

Zjawiskowo!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Przepiękna lokalizacja,klimatyczny dom,cisza,spokój,można naprawdę odpocząć.Przemiła,pomocna gospodyni,pyszne śniadania,wokół cudowna przyroda.Jesteśmy zachwyceni.

• Ocena dodana: 29 maja 2017

Perfekcja...
    • 1 nocleg

Cóż powiedzieć - PERFEKCJA w pełnym tego słowa znaczeniu. Czysto, schludnie, miło, niesamowita serdeczność i otwarcie na gości. Piękne wnętrza, przepiękna okolica - tu naprawdę można się zrelaksować po trudnościach dnia codziennego. Smaczne posiłki. Polecam, polecam, polecam.

Pobyt: Maj 2017

• Ocena dodana: 20 marca 2017

Polecam !!
    • 2 noclegi

Brak telewizora w pokoju. Niezbyt smaczny gatunek serwowanej kawy( jak dla nas).

Bardzo klimatycznie urządzone wnętrza, czysto. Miła obsługa,smaczne urozmaicone śniadanie, bezpłatny pobyt psa, wi-fi . Rozlewiska Narwi za oknami.

Pobyt: Marzec 2017

• Ocena dodana: 28 stycznia 2019

Wspaniały stosunek do zwierząt, brak tv, cisza i spokój...
    • 2 pokoje
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wspaniały stosunek do zwierząt, brak tv, cisza i spokój pozwalające na relaks. Znakomite śniadanie z lokalnych produktów. Przemiła Gospodyni!

Pobyt: Styczeń 2019

• Ocena dodana: 27 grudnia 2018

Jak zwykle super.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jak zwykle super. Super miejsce, super śniadanie, żadnych uwag. Będziemy na pewno wracać.

Pobyt: Grudzień 2018

• Ocena dodana: 5 listopada 2018

Świetne miejsce do smakowania Podlasia , polecam
    • 1 nocleg

NIE znalazłam takiej rzeczy .

Miejsce , do którego się wraca ! Oczywiście dotyczy to osób ceniących sobie ciszę i subtelny klimat .

Pobyt: Listopad 2018

• Ocena dodana: 2 listopada 2018

Przemiła obsługa i bardzo dobre śniadanie.
    • 2 noclegi

Przemiła obsługa i bardzo dobre śniadanie.

Pobyt: Październik 2018

• Ocena dodana: 22 października 2018

9,2
    Żałujemy, że mogliśmy spędzić tylko 1 dzień w tak pięknym miejscu.
    • 1 nocleg

Położenie obiektu oraz jego otoczenie. Wyjątkowy klimat tego miejsca.

Pobyt: Październik 2018

Zamierzam tu powrócić.
    • 8 noclegów

Wszystko.

• Ocena dodana: 17 września 2018

Polecamy:-)
    • 1 nocleg

Pobyt oceniamy bardzo dobrze, czysty pokój i łazienka, bardzo przyjazna atmosfera. Śniadania wspaniałe, pyszne.

• Ocena dodana: 14 września 2018

9,2
    Bardzo śliczny obiekt, położony w cudownym miejscu.

Wszystko było bardzo ok.

Bardzo śliczny obiekt, położony w cudownym miejscu. Cisza i spokój. Przemili właściciele.

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2018

Rewelacyjne śniadania, bardzo miła gospodyni, totalne...
    • 3 noclegi

Rewelacyjne śniadania, bardzo miła gospodyni, totalne wyciszenie na łonie natury, bliskość atrakcji turystycznych

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2018

8,8
    Bardzo miła atmosfera. Świetna lokalizacja.
    • 2 pokoje
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Troszkę ciasno, ale taki styl.

Wszystko.

• Ocena dodana: 18 lipca 2018

👍
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój .Przesympatyczna pani prowadząca obiekt :) .

• Ocena dodana: 15 lipca 2018

Cisza i spokój.
    • 6 noclegów

Brak możliwości przygotowania własnych posiłków.

ŚNIADANIA BARDZO SMACZNE, WIDAĆ ŻE PANI MAŁGOSIA WKŁADA CAŁE SERCE W TEN OBIEKT.

• Ocena dodana: 3 lipca 2018

Dobra może nie wiedziałem nic pisać tylko powiem Ja na pewno...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Dobra może nie wiedziałem nic pisać tylko powiem Ja na pewno nie dotknę

• Ocena dodana: 26 czerwca 2018

Super wszystko.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wszystko super. Ewentualnie więcej info o możliwości wycieczkach w okolicy.

Super wszystko.

• Ocena dodana: 11 czerwca 2018

Śniadanie, wystrój no i najważniejsze spokój.
    • 2 noclegi

Śniadanie, wystrój no i najważniejsze spokój.

• Ocena dodana: 14 maja 2018

kwintesencja Podlasia - slow, przyjaznie i z klimatem

nic nie trzeba zmieniac

wszystko

• Ocena dodana: 14 maja 2018

Cudowne miejsce i cudowni ludzie😄.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Cudowne miejsce i cudowni ludzie😄. Spokój, przestrzeń, pyszne śniadania, idealne miejsce na krótszy i dłuższy wypoczynek.

• Ocena dodana: 7 maja 2018

Wspaniały
    • Domek z 1 sypialnią

Nic nie można poprawić

Najlepsze śniadanie w historii wyjazdów do jakichkolwiek hoteli w Polsce

• Ocena dodana: 26 marca 2018

Świetne miejsce na relaks offline :)
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wi-Fi to czysta teoria. Jeśli ktoś sie nastawia na prace zdalną to niech o tym zapomni.

Pokoje, lokalizacja, obsługa, śniadania.

Pobyt: Marzec 2018

• Ocena dodana: 18 lutego 2018

Dobre, obfite śniadanie przy kominku

Dobre, obfite śniadanie przy kominku

• Ocena dodana: 25 stycznia 2018

Wspaniała atmosfera, pyszne śniadania, idealne miejsce na...
    • 6 noclegów

Wspaniała atmosfera, pyszne śniadania, idealne miejsce na wyciszenie i odpoczynek.

Pobyt: Styczeń 2018

• Ocena dodana: 20 listopada 2017

Klimatyczny dworek w pięknej okolicy, śniadania bardzo...
    • 2 noclegi

Klimatyczny dworek w pięknej okolicy, śniadania bardzo smaczne, duży wybór regionalnych produktów. Obsługa miła i pomocna. Bardzo polecam!

• Ocena dodana: 20 października 2017

Uroczy zakątek i gościnni właściciele

Lokalizacja

Cisza, spokój, sielsko

Cisza, spokój, sielsko

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2017

9,6
    Piękne, klimatyczne miejsce, bardzo miła obsługa.
    • 2 noclegi

Piękne, klimatyczne miejsce, bardzo miła obsługa.

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2017

Miejsce, śniadanie, obdluga
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Dla dzieci odrobinę zbyt nudno

Miejsce, śniadanie, obdluga

• Ocena dodana: 27 lipca 2017

9,6
    super wystrój, bardzo miły i pomocny personel, czysto, cicho...

pogodę ;)

super wystrój, bardzo miły i pomocny personel, czysto, cicho i smaczne, różnorodne śniadanie z kawą na życzenie

• Ocena dodana: 25 lipca 2017

Cisza piękna zieleń zadbany ogród pokoje piękne stylowe...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Cisza piękna zieleń zadbany ogród pokoje piękne stylowe zadbane śniadania królewskie pani Małgorzata super kobieta pies jest mile widziany

• Ocena dodana: 25 lipca 2017

Śniadanie wyjątkowe!

Śniadanie wyjątkowe!

• Ocena dodana: 24 lipca 2017

9,6
    Znakomite miejsce na odpoczynek w ciszy i spokoju
    • 2 noclegi

znakomite śniadanie, wspaniały wiecz na werandzie

• Ocena dodana: 21 lipca 2017

Piękne miejsce.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Piękne miejsce. Bardzo miły personel. Polecam.

• Ocena dodana: 16 lipca 2017

przyroda na wyciagnięcie ręki
    • 2 noclegi

Przepyszne, bardzo urozmaicone śniadania.

• Ocena dodana: 9 lipca 2017

Cudowne miejsce, klimatyczne wnętrza, genialne śniadania,...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Cudowne miejsce, klimatyczne wnętrza, genialne śniadania, fenomenalna atmosfera. Dbałość o gościa na 150 %. Będę tam wracać!

• Ocena dodana: 30 czerwca 2017

Milutko.
    • 2 noclegi

Przebogate śniadanie i bardzo gościnni właściciele. Zwierzęta w obiekcie sprawiały, że było jeszcze przyjemniej.

• Ocena dodana: 15 maja 2017

Polecam !
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Rewelacja , nic dodać nic ująć !!!

Pobyt: Maj 2017

• Ocena dodana: 28 marca 2017

Relaks na rozlewiskach
    • 2 noclegi

Super sniadania, swietnie przygotowany obiekt w starym stylu - wiele pieknych , starych mebli . Cudowna atmosfera i bardzo ladne polozenie

Pobyt: Marzec 2017

• Poniższe opinie napisano ponad 24 miesiące temu. Nie są one już wliczane do ogólnej oceny obiektu, ale wciąż mogą pomóc Ci w wyborze idealnego miejsca na nocleg.

• Ocena dodana: 24 lutego 2016

Rewelacyjne miejsce na ucieczkę od cywilizacji.
    • W parze

Rewelacyjne miejsce na ucieczkę od cywilizacji. Rodzinna, ciepła atmosfera, cisza spokój i wieczory przy kominku... Jedyne czego żałujemy, że tydzień minął za szybko!

Obiekt ma także 36 opinii, które nie zawierają tekstu. Mają one jednak wpływ na ogólną ocenę.

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!
Przeglądaj galerię zdjęć obiektu Kiermusy Dwór Łabędzie zrobionych przez Gości

Goście ocenili również te obiekty: