1. Strona główna z opiniami o hotelach

• Stosunek jakości do ceny

• Bezpłatne WiFi

7,8

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 25

• Ocena dodana: 18 Czerwiec 2021

Wspaniałe wakacje, blisko morza, pyszne śniadania i cudowna obsługa!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Wszystko nam się podobało :)

W Villi Dominik śniadania były przepyszne, wszystko było świeżo przygotowane, pięknie podane i smaczne. Tak, jak powiedziałam Paniom w kuchni, Villa Dominik ma najlepszą jajecznicę na świecie :) Rodzice zachwycali się pyszna kawą każdego ranka, Tata małą czarną, a Mama puszystym cappuccino. Obsługa hotelu przesympatyczna, Panie z obsługi kuchni zawsze uśmiechnięte, bardzo miło rozpoczyna się w Villi Dominik każdy dzień. Nasza ulubiona Pani Ewelinka z recepcji od pierwszego telefonu i przez cały nasz tygodniowy pobyt umilała nam każdy dzień, wszystko o co poprosiliśmy, otrzymaliśmy z uśmiechem na twarzy za co stokrotnie dziękujemy :) Dzięki pomocy Pani Ewelinki, każdego wieczoru mogłam korzystać z sauny na podczerwień którą uwielbiam. Rodzice już planują kolejne wakacje w Villi Dominik jeszcze w tym roku, bliskość do plaży, pyszne śniadania i kawka oraz cudowna obsługa przekonały ich ze chcą tu spędzić więcej czasu :) Ja im tylko mogę pozazdrościć ponieważ nie będę mogła tu z nimi być ale mam nadzieje ze też uda mi się znowu tutaj zagościć i poodpoczywać za rok. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i ciepło pozdrawiamy całą załogę !!! Brawo Team Villa Dominik !!! :)

• Ocena dodana: 17 Czerwiec 2021

Alina
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Smaczne i bardzo obfite i urozmaicone śniadania, pyszna kawka, codziennie owoce podane do śniadania, przemiły personel i lokalizacja przy samej plaży

• Ocena dodana: 13 Czerwiec 2021

Bardzo dobra lokalizacja. Mila obsługa

• Ocena dodana: 4 Czerwiec 2021

Jestem zadowolona z pobytu
    • 2 noclegi

Bardzo smaczne posiłki. Super lokalizacja.

• Ocena dodana: 10 Wrzesień 2020

Zdecydowanie polecam

Brak windy

Przemiła i pomocna obsługa, smaczne śniadania, kawa z ekspresu ciśnieniowego, bliskość plaży i restauracji, dosyć nowoczesny wystrój pokoju, czysto, sala zabaw dla dzieci

• Ocena dodana: 7 Wrzesień 2020

Pobyt kilkudniowy

---

Super lokalizacja, przemila obsługa, czystość obiektu, pyszne i urozmaicone śniadania -wielki pozytyw dla Villi Dominik!

• Ocena dodana: 5 Wrzesień 2020

• 6 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pyszne i obfite śniadania, przemiła obsługa, komfortowe i czyste pokoje. Polecam! :)

• Ocena dodana: 27 Sierpień 2020

• Wysłana przez urządzenie mobilne

Lokalizacja przy samym wejściu na plaże, bardzo dobre śniadania.

• Ocena dodana: 22 Sierpień 2020

NIE MA TAKIEJ RZECZY

SNIADANIE BARDZO DOBRE A LOKALIZACJA SUPER.

• Ocena dodana: 10 Sierpień 2020

9,0
    Obiekt polecam na nocowanie i wypoczywanie.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Brak luster w pokojach. Jeśli na ścianach brak miejsca, proponuję nakleić lustra na drzwi szaf lub drzwi. Brak dużych luster to spore utrudnienie przed wyjściem z pokoju. Mało jest także gniazdek w pokoju oraz praktyczny brak haczyków - przy rozpakowywaniu - przydatne na torebkę damską itp. Łazienki urządzone różnie. Z mniejszym lub większym brodzikiem, z półkami/szafką lub bez (brak-skutkuje bałaganem w trakcie pobytu bo nie ma gdzie postawić sobie kosmetyków).

Śniadanie smaczne i urozmaicone. Lokalizacja świetna, wszelkie atrakcje na wyciągnięcie ręki. Wygodne łóżka. Wysokiej jakości pościel i mięciutkie ręczniki. Trafiliśmy na brak środków kosmetycznych w łazience ale to raczej przypadek. Dobre ciśnienie wody i ciepła woda bez ograniczeń. W obiekcie czysto i higieniczne. Bardzo miły i pomocny personel. Leżaki i parawan dla gości w każdym pokoju.

• Ocena dodana: 7 Sierpień 2020

Było bosko, cudownie. Jesteśmy zachwyceni.
    • 7 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Moim zdaniem nic nie trzeba poprawiać.

Śniadania przepyszne. Lokalizacja znakomita 200 metrów do plaży. Z tarasu na dachu widać morze. Cudownie.

• Ocena dodana: 2 Sierpień 2020

Znakomity
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pyszna kawa i bardzo dobre śniadania, obsługa rewelacyjna, bardzo miła i sympatyczna.

• Ocena dodana: 22 Lipiec 2020

Znakomity
    • 7 noclegów

Problemem była woda ciepła w pokoju ale problem szybko został naprawiony w zadawalajacy sposob

Pobyt: Lipiec 2020

• Ocena dodana: 24 Styczeń 2020

8,0
    Pobyt tak nam się podobał, że w kwietniu wracamy do boli i Dominik i to w zwiększonym rodzinie skład
    • 8 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Nie było nic do zarzucenia

Jedzenie było bardzo dobre, ilościowo czasami nie do przejedzenia. Jedzenie świąteczne jedne z lepszych co jedliśmy, smak ryb wspominamy do dzisiaj. Łóżka wygodne, bóle kręgosłupa nie pojawiły się.

Pobyt: Grudzień 2019

• Ocena dodana: 9 Styczeń 2020

Doskonała lokalizacja
    • Apartament

Lokalizacja

• Ocena dodana: 4 Styczeń 2020

Bardzo dobry
    • 3 noclegi

Dostaliśmy bardzo mały pokój, niby trzyosobowy ale moim zdaniem nadawał się jedynie dla pary.

Bardzo smaczne i duże śniadania. Fajne jacuzzi i sauna na terenie obiektu. Miła obsługa. Pokój z zabawkami dla dzieci idealny, kiedy pogoda za oknem nie sprzyja spacerom.

• Ocena dodana: 1 Styczeń 2020

Polecam!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Ściany między pokojami wydawały się być bardzo cienkie, ponieważ słychać było nawet kichnięcie sasiadow.

Smaczne i bogate śniadanie, przemiła Pani z recepcji, w pokojach czysto, no i możliwość skorzystania z sauny - bajer :)

• Ocena dodana: 12 Listopad 2019

7,5
    Dobry
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W pokoju brak chociażby herbaty oraz wieszaka na kurtki. W dniu przyjazdu bardzo padało i nie było co zrobić z mokrymi rzeczami. Korzystaliśmy z sauny - niezamykana łazienka, brak przesłon i drzwi do pomieszczenia z prysznicami - dla mnie osobiście bardzo niekomfortowe, brak dodatkowych ręczników. Pewnie niewiele da się z tym zrobić, ale bardzo uciążliwe są hałasy z sąsiadujących pokoi, słychać każdą rozmowę czy kichnięcie. Wymeldowanie do godziny 10, mimo że śniadanie do 11 - spowodowało to bardzo duży tłok i hałas na śniadaniu. Brak ekspresu do kawy w strefie śniadaniowej.

Wygodne łóżko, dużo kanałów w tv, bardzo miła obsługa, miły i sprawny kontakt telefoniczny i przez fb, sauna i możliwość jej rezerwacji tylko dla nas (świetny relaks), smaczne śniadanie, bardzo dobra lokalizacja.

Pobyt: Listopad 2019

• Ocena dodana: 3 Październik 2019

• 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pokoje nie były na bieżąco sprzatane podczas pobytu

Przestronna sala zabaw dla dzieci, restauracja na parterze z bardzo dobrym jedzeniem. Przede wszystkim praktycznie przy samej plaży. Dodatkowy plus to taras na dachu budynku z widokiem na morze. Bardzo miła obsługa. Z pewnością tu jeszcze wrócimy 😊

• Ocena dodana: 19 Wrzesień 2019

8,3
    Bardzo dobry
    • Ze zwierzęciem

Małe pokoje

Blisko do morza, śniadania,

• Ocena dodana: 12 Wrzesień 2019

7,9
    Polecam dla rodzin, które chcą mieć lokum blisko morza i centrum atrakcji
    • 2 noclegi

Standard wykończenia pokoi odbiega niego standardom, które są przedstawione na zdjęciach booking.

Bardzo miły i pomocny personel. Ze wszystkim można się zwrócić.

• Ocena dodana: 11 Wrzesień 2019

• 4 noclegi

zamontować klimatyzację w pokojach .

Śniadania pysze , duży wybór

• Ocena dodana: 11 Wrzesień 2019

8,0
    Polecam , na pewno jeszce tam wrócę!
    • 2 noclegi

Raczej nic , do lekkiej poprawki poduszki w pokojach _ choć to ocena subiektywna. Przydałby się jakiś system do wywieszania np. mokrych po plaży ręczników na balkonach( składana suszarka itp.).

Świetna lokalizacja , śniadania bardzo dobre i bogate - choć porcjowane. Czyściutko , pachnąco , obsługa w recepcji przemiła i bardzo pomocna. Śniadania bardzo smaczne , a personel w restauracji nieziemsko PRZEMIŁY i pomocny. Skorzystaliśmy też z obiadów , w bardzo konkurencyjnej cenie, choć jednego dnia ktoś na kuchni chyba nie miał weny dewolaj bez wyciekającego masełka i spieczony na suchy wiór i nagetsy dla dzieci prawie spalone. Ta mała wpadka jednak nie zaważyła na pozytywnej ocenie obiektu i restauracji. W pokojach ręczniki , leżaki plażowe, parawany , filiżanki , czajnik , lodówka . Miłym zaskoczeniem były kosmetyki w łazience , ślicznie pachnące jak w hotelu) .Możliwość bezpłatnego korzystania z sauny , siłowni i jacuzzi.POLECAM!!!

• Ocena dodana: 9 Wrzesień 2019

Super hotelik polecam

Wyświetlono 1 – 25

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!