1. Strona główna z opiniami o hotelach

7,8

• Bezpłatne WiFi

8,1

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 75

• Ocena dodana: 3 Październik 2019

Przestronna sala zabaw dla dzieci, restauracja na parterze z...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pokoje nie były na bieżąco sprzatane podczas pobytu

Przestronna sala zabaw dla dzieci, restauracja na parterze z bardzo dobrym jedzeniem. Przede wszystkim praktycznie przy samej plaży. Dodatkowy plus to taras na dachu budynku z widokiem na morze. Bardzo miła obsługa. Z pewnością tu jeszcze wrócimy 😊

• Ocena dodana: 16 Wrzesień 2019

4,6
    Ze względu na przykre doświadczenia ze śniadaniem. Zdecydowanie nie polecam. Śniadanie oceniam na 1.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jesteśmy drugi raz gośćmi tego pensjonatu tym razem bardzo się rozczarowaliśmy i zdecydowanie nie wrócimy już ponownie do tego hotelu. Dostaliśmy pokój na pierwszym pietrze, brak podjazdów na wózki i windy był dla nas dużym utrudnieniem. Wozek wraz z dzieckiem musieliśmy wnosić po schodach. Pokój był bardzo mały ledwo zmieściło się lozeczko dziecięce i wozek pokój byl także chłodny. Największym minusem okazało się śniadanie w restauracji, które było w cenie pobytu. Dostaliśmy sałatę z robakami. Małymi czarnymi muszkami. Po zwróceniu uwagi kelner zabrał talerz. Nie otrzymaliśmy natomiast nowej porcji ale resztkę porcji na która składało się bułka szynka, ser jeden kawałek pomidora i dwa plasterki ogórka i kilka rzodkiewki tym razem już bez tej sałaty z robakami. Dla mnie jest to niedopuszczalne. Warzywa na śniadaniu nie były umyte- stad te muszki. Zdecydowanie nie polecam!!!! Tym bardziej, ze te śniadania jedzą tez dzieci a nikt nie chciałby chyba dać takie śniadanie swojemu dziecku.

• Ocena dodana: 12 Wrzesień 2019

7,9
    Polecam dla rodzin, które chcą mieć lokum blisko morza i centrum atrakcji
    • 2 noclegi

Standard wykończenia pokoi odbiega niego standardom, które są przedstawione na zdjęciach booking.

Bardzo miły i pomocny personel. Ze wszystkim można się zwrócić.

• Ocena dodana: 11 Wrzesień 2019

8,8
    Polecam , na pewno jeszce tam wrócę!
    • 2 noclegi

Raczej nic , do lekkiej poprawki poduszki w pokojach _ choć to ocena subiektywna. Przydałby się jakiś system do wywieszania np. mokrych po plaży ręczników na balkonach( składana suszarka itp.).

Świetna lokalizacja , śniadania bardzo dobre i bogate - choć porcjowane. Czyściutko , pachnąco , obsługa w recepcji przemiła i bardzo pomocna. Śniadania bardzo smaczne , a personel w restauracji nieziemsko PRZEMIŁY i pomocny. Skorzystaliśmy też z obiadów , w bardzo konkurencyjnej cenie, choć jednego dnia ktoś na kuchni chyba nie miał weny dewolaj bez wyciekającego masełka i spieczony na suchy wiór i nagetsy dla dzieci prawie spalone. Ta mała wpadka jednak nie zaważyła na pozytywnej ocenie obiektu i restauracji. W pokojach ręczniki , leżaki plażowe, parawany , filiżanki , czajnik , lodówka . Miłym zaskoczeniem były kosmetyki w łazience , ślicznie pachnące jak w hotelu) .Możliwość bezpłatnego korzystania z sauny , siłowni i jacuzzi.POLECAM!!!

• Ocena dodana: 2 Wrzesień 2019

8,3
    Personel jest bardzo uprzejmy, miły i uśmiechnięty nawet po całym dniu ciężkiej pracy.

j.w.

Śniadanie w formie szwedzkiego stołu jest zdecydowanie dogodniejszą formą. W serwowanych śniadaniach musieliśmy dokupować pieczywo (lubimy). Synowi brakowało płatków na mleku, ponieważ były tylko w zestawie dla dzieci. Lokalizacja fantastyczna.

• Ocena dodana: 25 Sierpień 2019

Super
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jedyny minus to troszkę mały parking, jednak do przeżycia.

Świetna lokalizacja. Hotel dwa kroki od morza, dookoła knajpki i sklepiki. Wszystko na wyciągnięcie ręki. Pokoje ładne, czyste, wystarczająco duże. Łóżko wygodne. Na dachu bardzo fajny taras widokowy, a na dole siłownia, jacuzzi, sauna. Śniadania bardzo dobre w przyjemnej restauracji. Zdecydowanie pobyt udany, na pewno wrócimy.

• Ocena dodana: 22 Sierpień 2019

6,3
    Bardzo małe pokoje w pierwszym budynku.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Lokalizacja blisko plazy i centeum miasta. Parking na posesji. Czyste pomieszczenia. Miła obsługa. Ładny widok z okien w drugim budynku.

Bardzo małe pokoje w pierwszym budynku. Mikroskopijna łazienka. Gorąca woda w łazience pozostawia dużo do życzenia. Widok z pierwszego budynku na zaplecze dachów pawilonów handlowych.

• Ocena dodana: 18 Sierpień 2019

6,7
    Fajny pensjonat ale w tej cenie oczekiwałem troszkę więcej.
    • 2 noclegi

Niestety trafiłem na bardzo mały pokój z miniaturową łazienką (choć posiadała wszystko co powinna) Pokój posiadał wspólny balkon z pokojem sąsiednim, co nie jest zbyt komfortowe. Co gorsza trafił mi się sąsiad co chrapał cała noc (non-stop) i gdyby nie stopery byłoby ciężko się wyspać. Podejrzewam że kiedyś te dwa pokoje były jednym i zostały przedzielone tylko cienką ścianką. Jak dla rodziny z dziećmi te pokoje pasują jak ulał. Dodam, iż rezerwowałem bardzo późno nocleg, w szczycie sezonu i tylko taki pokój prawdopodobnie został (rezerwowałbym wcześniej, miałbym większy wybór pokoi z pewnością)

Obsługa bardzo miła. Lokalizacja pensjonatu rewelacyjna (praktycznie pierwszy obiekt przy wejściu na plażę) Parking na 14 aut na terenie posesji (we Władysławowie to rzadkość) Urokliwa restauracja zlokalizowana na terenie pensjonatu (z widokiem na główny deptak) Bardzo dobre śniadania (zamiast Szweckiego stołu około 10 pakietów śniadań do wyboru) Bardzo ładny widok z okien w drugim budynku pensjonatu (ten w głębi wśród drzew)

• Ocena dodana: 14 Sierpień 2019

9,2
    Perfekcyjny porządek w pokoju, darmowy dostęp do strefy spa...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pokój na tyle mały, że drzwi od łazienki po otwarciu uderzały w łóżko. Dodatkowo telewizor umieszczony w dość nietypowym miejscu (ponad drzwiami), co uniemożliwiało oglądanie w innej pozycji niż leżącej.

Perfekcyjny porządek w pokoju, darmowy dostęp do strefy spa (sauna i jacuzzi), lokalizacja bardzo blisko morza.

• Ocena dodana: 11 Sierpień 2019

Bardzo dobra lokalizacja blisko do plaży obsluga zawsze...
    • 13 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

No moze jedynie brak windy ale nie jest to sprawa pierwszoplanową

Bardzo dobra lokalizacja blisko do plaży obsluga zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy wspanialy taras na dachu hotelu co daje dodatkowa atrakcje o każdej porze dnia i nocy 😊 jedzenie zawsze świeże bardzo dobre polecam super miejsce

• Ocena dodana: 2 Sierpień 2019

9,2
    Pobyt uważam za udany, myślę, że jeszcze tu wrócę 😁👍
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

To, że przy rezerwacji na Booking. com podano informację o śniadaniu w formie bufetu, a na miejscu okazało się, że to zestawy śniadaniowe 😰

Taras na dachu willi !!!!!

• Ocena dodana: 1 Sierpień 2019

super
    • 5 noclegów

Pobyt super, doskonałe miejsce 2 min do morza, obfite śniadania, przemiła obsługa.Byliśmy już kilkakrotnie we Władysławowie, ale nareszcie trafiliśmy na obiekt który spełnił nasze oczekiwania. Na pewno tam wrócimy. Dziękujemy

• Ocena dodana: 30 Lipiec 2019

7,1
    Dostęp do strefy wypoczynkowej, fajnie urządzony taras,...
    • 3 noclegi

Pokoje w willach nadmorskich powinny mieć w standardzie balkon, lub na tyle przestronną powierzchnię, aby mokra odzież i ręczniki mogły szybko wyschnąć. Tutaj niestety pokój był malutki i nie mieliśmy przestrzeni, by powiesić coś do wyschnięcia, łazienka mimo otwartego okna również nie była przewiewna i nigdy nie zdążyliśmy wysuszyć kostiumu i ręczników na plaże, nawet po delikatnym zamoczeniu. W takim przypadku balkon byłby wskazany:) Zastanowienia wymaga również czystość samego jacuzzi. Na resztę absolutnie nie możemy narzekać.

Dostęp do strefy wypoczynkowej, fajnie urządzony taras, bardzo blisko plaży - zdecydowanie obiekt godny polecenia.

• Ocena dodana: 9 Lipiec 2019

Bardzo polecam , pokoje czyste , jedzenie bardzo dobre , na...
    • Studio typu Standard

Brak windy

Bardzo polecam , pokoje czyste , jedzenie bardzo dobre , na prośbę bez problemu włączone jacuzzi , super placyk zabaw dla dzieci , piękny widok z tarasu . Nie ma się do czego przyczepić .

9,6
    Ogólnie jestem zadowolona. Cena bardzo korzystna,. Chętnie przyjadę tu znowu. Polecam

Brak klimatyzacji

Obsluga mila i zawsze pomocna. Śniadania wyborne. Na miejscu za dodatkową opłatą obiady i kolacje. Lokalizacja obiektu znakomita - 5 mimut od plaży Zmiana pościeli i ręczników na życzenie (nawet codziennie). Sprzęt plażowy w wyposażeniu pokoju..

7,5
    Bliskość plaży, wyposażenie łazienki, bardzo wygodne łóżka,...
    • 3 noclegi

Nieprzyjemny zapach spalonego oleju z sąsiadujących punktów gastronomicznych, straszny zaduch na korytarzu, , brak wygodnego dostępu do gniazdek w pokoju, ograniczenie przy śniadaniu do jednego napoju, brak dodatku w zakresie owoców, czy sałatek

Bliskość plaży, wyposażenie łazienki, bardzo wygodne łóżka, balkon

8,3
    w ofercie na śniadanie miał być bufet szwedzki a...
    • 4 noclegi

pokój 2 osobowy a jedno krzesło w pokoju , drugie plastikowe na balkonie, brak podstawowego zestawu herbata + kawa.

w ofercie na śniadanie miał być bufet szwedzki a zaproponowano 6 zestawów do wyboru, wszystko dobrze tylko jeśli poprosiłam o szklankę wody to już nie mogłam dostać herbaty ani kawy. Z taką propozycją spotkałam się po raz pierwszy.

• Ocena dodana: 29 Czerwiec 2019

5,4
    Śrerdni hotel , troche warunki jak na obozie
    • 2 noclegi

Brak ciśnienia w kranach , ciepła woda jak na lekarstwo , w weekend brak serwisu pokojowego , brak klimatyzacji w pokoju ,

BLISKOŚC DO PLAZY , CISZA ,

• Ocena dodana: 24 Czerwiec 2019

Polecam ten obiekt.
    • Pokój jednoosobowy
    • 9 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Trochę czasem trzeba czekać aż pojawi się w kranach ciepła woda.

Blisko morza. Czysto. Miły personel. Obfite śniadania i świeże produkty. Jestem zadowolona z kilkudniowego pobytu. Chętnie tam wrócę.

• Ocena dodana: 10 Czerwiec 2019

Wspaniałe miejsce z przepysznymi śniadaniami.
    • Studio typu Standard
    • 2 noclegi

Wspaniałe miejsce z przepysznymi śniadaniami. Blisko do zejścia na plażę oraz aleję gwiazd sportu. Dla dzieci sala zabaw oraz sauna i jacuzzi . Personel przemiły i bardzo pomocny. Na pewno wrócimy jeszcze nie raz!

• Ocena dodana: 9 Czerwiec 2019

Mnie się podobało :)
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Mała łazienka i brak klimatyzacji w pokoju to chyba jedyne do czego mogłam się doczepić ale w naszym klimacie pewnie sporadycznie byłaby potrzebna :)

Bardzo uprzejme przywitanie z upominkiem na początek pobytu. Miła obsługa spełniająca nasze każde życzenia. W pokojach wygodne łóżka, wnętrze obiektu bardzo czyste, a rano podane smaczne śniadania. W obiekcie do dyspozycji gości leżaczki, parawan na plażę, sauna, siłownia. Położenie blisko plaży, bankomatu, sklepów i gastronomii. Dobra lokalizacja. Wszystko w jak najlepszym porządku.

• Ocena dodana: 4 Maj 2019

Super miła obsługa, lokalizacja, czystość
    • 2 noclegi

Śniadania podawane w zewnętrznej restauracji z tylko tzw barem letnim co przy niektórych warunkach atmosferycznych nie jest dobrym rozwiązaniem (zwłaszcza jak wieje i jest zimno) + zapach wielokrotnie smażonego oleju którym się przesiąka. Na plus fakt że śniadanka pyszne i podane przez miłą obsługę.

Super miła obsługa, lokalizacja, czystość

Pobyt: Maj 2019

• Ocena dodana: 2 Maj 2019

4,2
    Panie w recepcji miłe bez zarzutu.
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Sniadania na zewnatrz w odkrytym zimnym barze.Jakosc potraw nie najlepsza. Brak sprzatania pokoi. Telewizor nie nadajacy sie do ogladania zaniki sygnalu. Parking platny 20 zl dziennie ;brak mozliwosci parkowania przy ulicy. Willa zlokalizowana przy ruchliwej i glosnej ulicy.

Panie w recepcji miłe bez zarzutu.

Pobyt: Maj 2019

• Ocena dodana: 26 Styczeń 2019

9,2
    Pensjonat godny polecenia. Będziemy tam wracać.
    • 3 noclegi

Śniadania smaczne, choć mogłyby być bardziej urozmaicone, ale to taki drobny szczegół. Miła i sympatyczna obsługa w obiekcie. Pokoje bardzo dobrze wyposażone.

Pobyt: Styczeń 2019

• Ocena dodana: 4 Styczeń 2019

bardzo udany
    • 4 noclegi

To co napisałam wcześniej ,brak organizacji w restauracji i dodajcie więcej jakichkolwiek półeczek ,wieszaków szczególnie w pokojach o małych rozmiarach .Joanna

Świetna lokalizacja , bardzo blisko morza , bardzo uprzejmy personel, bardzo miła atmosfera , bardzo smaczne jedzenie jednakże zupełny brak organizacji w restauracji. Joanna

Pobyt: Styczeń 2019

• Ocena dodana: 17 Listopad 2018

Będziemy do "Was" wracać .
    • 3 noclegi

Pobyt w Villi Dominik po raz drugi !! Obiekt położony blisko plaży . Czysto , możliwość codziennego sprzątania . Pokoje wyposażone dobrze ,wystarczająco . Śniadanie w Restauracji Dziewiątka wliczone w cenę , na posiłki można przejść "w kapciach" -połączone budynki. Korzystaliśmy także z obiadów w restauracji Dziewiątka .Pyszne !!!! Obsługa obiektu miła . Polecamy

• Ocena dodana: 13 Listopad 2018

Świetna lokalizacja: bardzo blisko plaży, wokół deptaki,...
    • 2 noclegi

Świetna lokalizacja: bardzo blisko plaży, wokół deptaki, restauracje. Spędziliśmy nasz 3 dniowy wyjazd (poza sezonem) w Willi z psem, nie brakowało miejsc do spacerów. Dodatkowy atut obiektu to własna restauracja czynna jako jedna z nielicznych poza sezonem, w której można dobrze zjeść w przystępnych cenach. Bardzo uprzejmy personel, smaczne i urozmaicone śniadania. Polecamy :)

• Ocena dodana: 7 Listopad 2018

Warto
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Łóżko podwójne to były złączone dwa łóżka pojedynczy po między którymi była niezbyt wygodna szpara. Cena za saunę której część była w przebudowie. Mały wybór piwa w restauracji.

Lokalizacja genialna ok.50m od plaży do tego taras widokowy. Bardzo pomocna obsługa. Obfite śniadania w cenie do tego 10% zniżki w restauracji.

• Ocena dodana: 5 Listopad 2018

9,2
    Polecam! Genialne miejsce nad morzem!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

-Bardzo wygodne łóżko; -czysta i przyjemna łazienka; -miła obsługa; -pyszne jedzenie; -restauracja w ośrodku; -Świetna lokalizacja - blisko morza i "wszystkiego"; -prywatny parking na terenie willi.

• Ocena dodana: 5 Listopad 2018

9,6
    Rzetelny personel, który nawet poza sezonem dla o to, by pobyt gościa był komfortowy.
    • 3 noclegi

Mimo, że w ośrodku byłem poza sezonem, to ośrodek był dyspozycyjny dla gości jak w pełni sezonu. Kuchnia działała od rana do nocy, codzienny serwis sprzątający, całodobowa recepcja i bardzo przyjazny personel

• Ocena dodana: 3 Listopad 2018

Zawiodłem się sniadaniem.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Zawiodłem się sniadaniem... Na jednym ze zdjęć szwedzki stół, a nie miało to odzwierciedlenia w rzeczywistości. Czas oczekiwania ok 20 min. Rozumiem, że po sezonie gości mniej, ale standardy powinno się trzymać....

Pobyt: Październik 2018

• Ocena dodana: 1 Październik 2018

9,2
    Nie drogie, a zarazem luksusowe miejsce
    • Podróżujący ze znajomymi

-Brak zastrzeżeń-

>Miła obsługa >Czysty pokój z balkonem >Znakomita lokalizacja, bardzo blisko plaży i nie daleko od dworca PKP >Pyszne śniadania

• Ocena dodana: 18 Wrzesień 2018

8,3
    Miły pobyt w dobrej lokalizacji.
    • 4 noclegi

Obsługa w restauracji kompletnie niezainteresowana gośćmi. Nic dziwnego, że pomimo dobrej lokalizacji (przy pasażu prowadzącym nad morze - świeciła zupełnymi pustkami. Byliśmy (nie wliczając śniadań) jeden raz. Po kilkuminutowym oczekiwaniu przy pustej sali, przenieśliśmy się na obiad gdzie indziej.

Pokój mały, ale bardzo czysty - szczególnie łazienka. Świetna lokalizacja - b. blisko plaży. Dobre, urozmaicone śniadania (bufet). Miły personel (pomijając obsługę w restauracji). Możliwość zabrania ze sobą zwierząt - dla nas b. istotna.

• Ocena dodana: 11 Wrzesień 2018

"Świetne miejsce-POLECAM !!!"
    • 1 nocleg

Bardzo polecam to miejsce. Śniadanie pyszne, duży wybór Pokoje przyjemne, czyste, z łazienką,dobrze wyposażone (leżak i parawan na plaże) łóżko wygodne Świetna lokalizacja, blisko plaża. Bardzo miły personel

• Ocena dodana: 10 Wrzesień 2018

7,9
    Willa z plusami i minusami
    • 3 noclegi

Lokalizacja przy jednej z głównych ulic w centrum turystyczno-barowym z widokiem z okna pokoju na tyły sąsiadujących skumulowanych sklepiko- kontenerów z często włączającą się głośno klimatyzacją? lub innym wentylatorem? ,nocne imprezy w okolicznych barach-dla osób spragnionych ciszy i spokoju-niekoniecznie, dla amatorów życia nocnego -jak najbardziej. Brak reklamowanych saun, dostępna jedynie sauna infrared. Kawa z ekspresu dostępna jedynie odpłatnie.

Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Lokalizacja blisko plaży. Na dachu świetny taras z widokiem na morze, jednak dostępny po przejściu łącznikiem do sąsiedniej Willi Dominik II, która wydaje się reprezentować wyższy standard. Miły i bardzo pomocny personel, zwłaszcza Panie w recepcji.

• Ocena dodana: 7 Wrzesień 2018

Polecam !
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pokój dość ciasny, po wstawieniu bagaży pozostawało niewiele miejsca na poruszanie się.

Obiekt blisko praktycznie wszystkiego, plaży sklepu, lokali gastronomicznych, to było wygodne. Pokoje bardzo czyste, obsługa bardzo miła, chętnie doradzała w razie potrzeby.

• Ocena dodana: 28 Sierpień 2018

7,9
    Przyjazny, pomocny personel - czysty, szchludny hotel.
    • 7 noclegów

Słychać dźwięki nocnego życia w sezonie, ale da się wytrzymać:)

Czysto, nie oszczędza się na ogrzewaniu jeżeli jest chłodno, dobre śniadania i możliwość zjedzenia smacznego obiadu w restauracji. Pomocny i miły personel. Hotel niedaleko morza i dużego parku.

• Ocena dodana: 27 Sierpień 2018

Jestem zadowolony
    • 4 noclegi

Może to drobnostka, ale mnie to przeszkadzała tzn. brak jakichkolwiek haczyków w łazience przy zlewie i prysznicu. Nie miałem gdzie powiesić ręcznik. Brak "wieszaka" na papier toaletowy- to naprawdę kiepsko, bo papier leżący na grzejniku to słabe.

Śniadania smaczne. Obiekt blisko wejścia na plaże, a to duży atut. Czysto i schludnie.

• Ocena dodana: 24 Sierpień 2018

8,3
    Położenie w centrum, blisko wszędzie, niestety jak to w...
    • 1 nocleg

Brak windy, szczególnie dla osób, które mają problrmy z poruszaniem się. Balkon, który był na dwa pokoje, bez żadnego przedzielenia.

Położenie w centrum, blisko wszędzie, niestety jak to w centrum, trzeba się liczyć z nocnym hałasem. Śniadanie OK. Obsługa na recepcji super miła i pomocna.

• Ocena dodana: 19 Sierpień 2018

Razem z mężem i 3-letnią córką mieliśmy ogromną przyjemność...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Jedyny mankament to mały parking , ale na szczęście w pobliżu polecono nam inny parking.

Razem z mężem i 3-letnią córką mieliśmy ogromną przyjemność spędzić 4 dniowy urlop. Pokoje rzeczywiście są małe , ale nie po to jadę na urlop aby siedzieć w pokoju :) było bardzo czysto, pokoje codziennie sprzątane. Lokalizacja jest genialna! Wszędzie blisko, do morza parę kroków, w okolicy dużo barów i stoisk. Żaden hałas nam nie przeszkadzał dziwne żeby było cicho przy tak ruchliwej ulicy. Przepiękny taras widokowy z którego widać morze i miasto. Śniadania bardzo smaczne. Obsługa bardzo miła i pomocna. Z czystym sumieniem polecam.

Super miejsce, super odpoczynek
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Do śniadania w cenie powinna być kawa z ekspresu. Musieliśmy za nią dopłacić co było trochę dziwne.

Pensjonaty świetnie położony, przy samym centrum. Bardzo fajna restauracja na dole. Plaża w pobliżu niestety nie do odpoczynku, chyba, że ktoś lubi parawaning 😁

• Ocena dodana: 19 Sierpień 2018

Obiekt położony blisko plaży, monitorowany.
    • 6 noclegów

Trochę za mały parking i w sezonie może być problem z zaparkowaniem samochodu.

Obiekt położony blisko plaży, monitorowany. Czyste i schludne pokoje, codziennie sprzątane. Smaczne śniadania. Miła i sympatyczna obsługa. Na pewno tam jeszcze wrócę.

• Ocena dodana: 15 Sierpień 2018

8,8
    Obiekt położony w bardzo dogodnym miejscu, bardzo blisko...
    • 5 noclegów

Widok z pokoju na ogródek restauracji, brudne zaniedbane parasole. Bardzo malutki parking - dodatkowo płatny 20 złoty.

Obiekt położony w bardzo dogodnym miejscu, bardzo blisko plaży, pokój duży 3 osobowy, łazienka zadbana, leżaki na stanie pokoju. Śniadania wliczone w cenę pokoju - codziennie to samo do jedzenia, smaczne. Ogólnie na plus.

• Ocena dodana: 13 Sierpień 2018

Super lokalizacja
    • 2 noclegi

Budynek po kilku modernizacjach, niekoniecznie udanych, trochę zużyty. Mały pokój, wyposażenie i łazienka czysta ale czasy świetności mają już za sobą. Jedna z pań w recepcji wyraźnie jest tam za karę. Po wejściu najwięcej dowiedziałem się jakie nakazy i zakazy obowiązują w budynku

Bardzo dobra lokalizacja. Blisko plaży i w centrum

• Ocena dodana: 5 Sierpień 2018

7,5
    Więcej plusów niż minusów, ale obiekt mógłby mieć lepiej rozplanowane pokoje 😉
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

-należy zgodzić się z wcześniejszymi komentarzami, że pokoje są mikroskopijne jednak ilość mebli wstawiona na taki metraż zadziwia(„gratulacje” dla projektanta ;) Okazuje się, że w ok 18m2 wstawia się duże łóżko, szafę, stolik, toporne krzesło,szafkę z lodówka i tv. Rozumiem, że chodzi o udogodnienia, ale gdyby ktoś mądrze rozplanował rozkład zapewne poruszanie się po pokoju czy choćby rozstawienie walizek nie byłoby problemem. -wspólne balkony nie są odgrodzone, przez co sąsiedzi zaglądają sobie do okien, brakuje wieczornej intymności kiedy można spokojnie odpocząć na balkonie bez konieczności współdzielenia go z sąsiedztwem.

+bardzo blisko plaży +smaczne śniadania +zapewniony pełny sprzęt plażowy +bardzo czysto, serwis sprzątający na wysokim poziomie +położenie w centrum miasta ma swoje plusy i minusy- ja oceniam położenie w centrum na plus, natomiast osoby które szukają spokoju i ciszy nie powinny decydować się na ten obiekt bo będzie im doskwierał hałas.

• Ocena dodana: 4 Sierpień 2018

7,5
    Bardzo dobre śniadania w idealnej lokalizacji restauracji -...
    • 3 noclegi

Ograniczona liczba miejsce parkingowych (zarówno w hotelu jak i w okolicy), po nasłonecznionej stronie budynku brak klimatyzacji w pokojach. Wieczorami (w sezonie) okolica bardzo głośna do ok. godz. 23.

Bardzo dobre śniadania w idealnej lokalizacji restauracji - tuż przy drodze na plażę, rano przyjemnie zacienione miejsce na tarasie restauracji. Wyjście z hotelu praktycznie tuz przy samej plaży. Wyposażenie na plażę (parawan, leżaki) przygotowane w pokojach. Sam lokal czysty i schludny.

• Ocena dodana: 1 Sierpień 2018

7,5
    Pokoje czyste, codziennie sprzatane, ręczniki wymieniane.
    • Studio
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Śniadania codziennie takie same, owoce do śniadania co drugi dzień, soki uzupełniane dopiero na życzenie. Przy wysokich temperaturach na zewnątrz w pokoju bardzo ciężko wytrzymać brak chociażby wiatraka. Internet w pokoju nie działa. Parking za mały i płatny dodatkowo 20 zł za dobę. Cena za pokój przy rezerwacji przez booking wyższą o 20 zł także lepiej rezerwować bezpośrednio przez stronę

Pokoje czyste, codziennie sprzatane, ręczniki wymieniane. Lokalizacja idealna można powiedzieć że przy plaży, wszędzie blisko.

• Ocena dodana: 30 Lipiec 2018

Obsługa bardzo sympatyczna,
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Małym minusem był brak parkingu wewnątrz obiektu. Tzn. parking jest ale brakuje miejsc.

Obsługa bardzo sympatyczna, Obiekt, tak jak w opisie, Na plaże minutkę spacerkiem - bardzo blisko, Śniadania przepyszne, Jak najbardziej polecam.

• Ocena dodana: 25 Lipiec 2018

7,5
    Miły wypoczynek w przyjaznym miejscu
    • 7 noclegów

Zbyt mały i bardzo duszny pokój , dość głośny hałas dobiegający z ulicy do późnych godzin nocnych (np. głośne podawanie numerów zamówień w barze naprzeciwko)

Smaczne śniadania , wygodne łóżka , dogodne położenie, bliskość plaży, dbałość o czystość, dyskretna i pomocna obsługa

• Ocena dodana: 25 Lipiec 2018

Śniadania się b.
    • 2 noclegi

Śniadania się b. popsuły ,jestem w Dominiku 3 raz .W czerwcu i na początku lipca były ok ale teraz to prażka .Pan po troszku coś dokłada i pilnuje żeby nie przesadzić, niewielki wybór .Wydaje mi się ze przy pełnym obłożeniu i 360zł za dobę spodziewałbym sie czegos wiece a przynajmniej tego co było wczesniej. Przemiłe panie w recepcji i bardzo pomocne

• Ocena dodana: 23 Lipiec 2018

5,8
    Możliwość przyjazdu z psem choć dopłata 20zł za noc za psa...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

W ofercie jest informacja o wi fi którego nie było zgłoszenie do recepcji poskutkowało tylko informacja, że nic teraz nie da się zrobić.Telewizja nie działała nie dało się przez cały pobyt nic obejrzeć bo ciągle pojawiał się czarny ekran z komunikatem brak sygnału lub obraz zacinał się,że oglądanie nie miało sensu.Ja Widoku na morze nie miałam.Przy korzystaniu z prysznica zamiast cieplej wody zaczynała lecieć zimna. Wiem że inni goście też mieli ten problem.Obiekt jest pozamykany co powoduje iż na piętrach jest niewyobrażalnie gorąco i duszno nie ma możliwości otwarcia okien na korytarzach. Nie polecam tam pokoi bo można nabawić się przegrzania.Straszny hałas z knajp obok miałam akurat widok na restauracje po drugiej stronie drogi.Parking płatny dodatkowo 20zł za dobę.Za psa też płacimy 20zł za dobę.Po mimo zgłaszania usterek nikt nie zareagował dowiedziałam się że jest Piątek to prawie Weekend a w Weekend nikt tego nie naprawi.Tyle. Śniadania Ok choć bardzo ubogo w produkty,monotonni.

Możliwość przyjazdu z psem choć dopłata 20zł za noc za psa to dużo.

• Ocena dodana: 18 Lipiec 2018

7,5
    Lokalizacja , miła obsługa hotelu ,dobre jedzenie,śniadania...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Łóżko mało wygodne i trzeszczace, brak uchwytu na powieszenie sluchawki prysznicowej oraz duszność w pokoju wynikająca z braku klimatyzacji a otwieranie okna problematyczne.

Lokalizacja , miła obsługa hotelu ,dobre jedzenie,śniadania w cenie.

• Ocena dodana: 17 Lipiec 2018

6,7
    Śniadanie smaczne,lokalizacja obiektu b.
    • 2 noclegi

Pokój bardzo mały dla dwóch osób, widok z okna z pokoju na zaplecze sąsiadujących barów i restauracji brak parkingu dla gości pensjonatu

Śniadanie smaczne,lokalizacja obiektu b.dobra,łóżka wygodne

• Ocena dodana: 11 Lipiec 2018

8,8
    Obiekt zadbany, pokoje czyste, dobrze przygotowane do...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Śniadania moglyby być bardziej urozmaicone. Natomiast byly one smaczne

Obiekt zadbany, pokoje czyste, dobrze przygotowane do wypoczynku, lazienka przestronna, meble ok

• Ocena dodana: 11 Lipiec 2018

Polecam!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

śniadania bardzo słabe, ciepłe dania przez cały pobyt te same to znaczy jajecznica i parówki, pierwszy raz spotkałam się aby nie było nic słodkiego do śniadania, żadnych owoców ani jogurtów.

obiady przepyszne, personel bardzo chętny do pomocy i uprzejmy. wszyscy uśmiechnięci, lokalizacja bardzo dobra, przy samym morzu. łóżka wygodne i zasłony zaciemniające pokój co dla mnie bardzo ważne. Bardzo czysto.

• Ocena dodana: 2 Lipiec 2018

Może za rok...
    • 7 noclegów

Obiekt jest w trakcie rozbudowy/modernizacji, w związku z czym występują utrudnienia na parkingu (podczas pobytu na plaży mieliśmy kilka telefonów, aby przyjść i przestawić samochód...) Pierwszego dnia dostaliśmy pokój o wymiarach jednoosobowego, który nie był przeznaczony dla dwóch osób, niestety konieczna była zamiana pokoju. W łazience nie ma ani jednego wieszaka, pod prysznicem nie ma uchwytu na słuchawkę prysznicową. Nie da się praktycznie oglądać telewizji, cały czas są zakłócenia. Podobno nic się z tym nie da zrobić. WiFi również praktycznie nie ma, nie da się korzystać. Więc informacje o bezpłatnym WIFI i tv w pokoju są praktycznie bezużyteczne bo ich nie ma :( Śniadanie monotonne, praktycznie codziennie to samo. Niestety dla osób nie jedzących mięsa zostaje żółty i biały ser oraz pomidory i ogórki. Kawa jest dostępna tylko rozpuszczalna. Jeśli ktoś chce kawę z expressu to trzeba dopłacić. Szczerze mówiąc nie spotkałam takich praktyk do tej pory. Kiedy chciałam powąchać potrawę i uniosłam talerzyk, została mi zwrócona uwaga (chyba przez właściciela), że wystarczy pytać co to jest, a nie wąchać. Na drugi dzień spytałam Pani obsługującej tego dnia, co to za produkt na talerzu i ona nie wiedziała co powiedzieć. Poszła szukać jakiegoś Pana, który zaczął jej tłumaczyć co jest na którym talerzu. Pewnie za rok, gdy już skończą się remonty wszytko będzie ok, ale na dzień dzisiejszy nie :( Może miałam pecha :(

Obiekt jest przy samej plaży, więc największym atutem jest lokalizacja. Pokój 3 osobowy był bardzo duży, a łózka wygodne. W łazience dobre ręczniki hotelowe, suszarka, mydło do rąk. Obsługa bardzo miła, zarówno Panie w recepcji, jak i w restauracji, również panie sprzątające. Bardzo ładny jest taras na dachu, z którego widać morze. Są tam fajne leżaki, hamak itp. w skrzyni poduszki i koce dla wygody korzystających :) Smaczne produkty na śniadaniu.

• Ocena dodana: 1 Lipiec 2018

4,2
    Lokalizacja
    • 3 noclegi

Na stronie podana jest informacja o pokojach z widokiem na morze. W rzeczywistości znaczna większość pokoi z widokiem na zaplecze knajp tj.stojące kontenery. Pomimo zamkniętego okna do pokoju co chwilę dobiega głos z mikrofonu o numerze zamówienia, a przez cały czas szum z klimatyzatorów knajp. Pokoje bardzo małe ze słabo wyciszonymi ścianami (słychać bardzo dokładnie co dzieje się u sąsiadów). Balkon wspólny dla wielu pokoi. Brak windy. Bardzo duży problem z dostępnością miejsc postojowych, co w rzeczywistości oznacza ich brak.

Lokalizacja

• Ocena dodana: 4 Czerwiec 2018

Polecamy wszystkim.
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Miękkie łóżka po nocy bolą plecy. Ale stosunek ceny do jakości - super. Brak windy i bagaże na drugie piętro przy dłuższym pobycie w dodatku z dziećmi może być problematyczne. Parking płatny 20 zł/ dobę. Sporo.

Bliskość do plaży. Atut. Mimo pobliskich barów względna cisza w pokoju. Leżaki i parawan w pokoju. Super. Pyszne urozmaicone śniadanie też zasługuje na duży plus.

• Ocena dodana: 7 Maj 2018

9,2
    Jesteśmy bardzo zadowoleni. Szkoda że to tak daleko.
    • 7 noclegów

Nie ma zasadniczych zastrzeżeń. Poza faktem nie zakończonego na czas remontu (przebudowy) pozostałe elementy nie budziły żadnych obiekcji.

Okres pobytu wypadł w trakcie prac wykończeniowych. W związku z tym opinia jest skażona pewnymi brakami i drobnymi ograniczeniami wynikającymi z tego faktu.

• Ocena dodana: 6 Maj 2018

7,5
    Nie polecam ze względu na hałas, standard wysoki, lokalizacja super.
    • 7 noclegów

Hałas !!!! Okna na jakieś zapyziałe kontenery, obok dudniąca klimatyzacja z baru i z drugiego budynku. Nie do zniesienia przy otwartym oknie - a w budynku nie ma klimy więc pobyt w pokoju masakra - nawet w nocy dudni. Za tę cenę podobny standard w spokoju i ciszy do wyboru bez problemu. Kończy się chyba jakaś mała przebudowa - mnóstwo porozkładanych rzeczy - raczej nie powinny być widoczne dla gości. Ściany chyba z papieru, rodzina z trojką dzieci za ścianą - właściwie jakby mieszkała z nami. Wieczorem brakowało ciepłej wody chwilami. Cyrk z miejscami parkingowymi, których jest za mało - a dodatkowo nie ma organizacji tego parkingu.

Wygodne łóżka, czysto, duży pokój, możliwość codziennego sprzątania, ładna łazienka, dobre śniadania ( może nieco monotonne ale dobre). Super lokalizacja. Lodówka, czajnik, kubki. leżaki, parawan

• Ocena dodana: 5 Maj 2018

Majówka 2018
    • 6 noclegów

Dwa ogromne pająki na korytarzu w drodze na śniadanie. Źle zorganizowany sposób parkowania- więcej samochodów niż miejsc parkingowych pomimo opłaconego z góry miejsca (wystarczyłoby wprowadzić tabliczki z napisem rezerwacja i np. numerem rejestracyjnym)

Bardzo smaczne śniadania, duży wybór, smaczna kawa. Miła i przyjazna obsługa.

• Ocena dodana: 3 Luty 2018

9,6
    Polecam na sezon letni i zimowy.
    • 4 noclegi

Smaczne, urozmaicone śniadania serwowane przez miły personel. W całkiem przestronnym pokoju bardzo czysto, ciepło ( byliśmy w zimie) oraz wygodne materace i łóżka.

Pobyt: Luty 2018

• Ocena dodana: 8 Styczeń 2018

9,2
    Stosunek jakości do ceny na 10.
    • 2 noclegi

przydałby się parking dla gości na miejscu(przy ulicy może pojawić się problem z zaparkowaniem)

Stosunek jakości do ceny na 10. Bardzo czysto( nawet w 4 gwiazdkowych hotelach się nie spotkaliśmy z tak czystymi pokojami). Miła obsługa. Widać, że obiekt dopiero rozwija się w kierunku turystów, ale idzie mu to bardzo sprawnie. Blisko restauracja w której są serwowane śniadania(duży wybór, smaczne) Blisko plaża, sklepy, bankomat.

• Ocena dodana: 6 Styczeń 2018

9,2
    Bilard ,pilkarzyki, bliskość do morza, wejście bezpośrednie...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Łóżko miało być jedno podwójne a niestety były dwa zsuniete i nie dało się spać razem w dwie osoby oraz lampki przy lozkach przez to że łóżka były zsuniete uniemozliwialy siedzenie obok siebie , tylko każdy na swoim łóżku

Bilard ,pilkarzyki, bliskość do morza, wejście bezpośrednie do restauracji, bardzo miła obsługa na recepcji

• Ocena dodana: 3 Styczeń 2018

Średnio..
    • 5 noclegów

Bardzo mała powierzchnia pokoju i łazienki. W łazience można z ledwością się obrócić, a otwierając drzwi z łazienki zajmujemy dosłownie pół pokoju. W pokoju łóżko małżeńskie, mini stolik i jedno krzesło, szafa i brak miejsca na cokolwiek. Dodatkowo kompletnie niewyciszony budynek, brak poczucia intymności w pokoju, chcąc nie chcąc żyjemy życiem sąsiadów, ponieważ słychać dosłownie wszystko (każdą rozmowę, seks, telewizję z pokoju obok). Śniadania średnie, monotonne, w ogóle nieurozmaicone, mały wybór. Codziennie ten sam repertuar: szynka, ser, biały ser, pomidor, ogórek, jajecznica, parówki, dżem, kawa, herbata, napój. Co dziwne, nie było wody do śniadania. Bardzo nie podobał mi się fakt, że goście hotelowi nie mogli zarezerwować stolika na obiad lub kolację. Przychodząc do restauracji (a raczej baru) od strony hotelu, do której wstęp mieli wszyscy z ulicy, za każdym razem trzeba było czekać na wolny stolik. Obsługa nie chciała zarezerwować stolika i trzeba było stać i patrzeć, jak inni jedzą i czekać, kiedy skończą. Bardzo niekomfortowe zarówno dla nas, jak i dla osób jedzących. Bardzo niewielki parking na terenie obiegu, wzdłuż drogi też miejsca parkingowe pozajmowane. Sądzę, że w szczycie sezonu znalezienie wolnego miejsca graniczy z cudem. Obiekt akceptuje zwierzęta, aczkolwiek do restauracji nie wolno ich wprowadzać.

Z pozytywów: obsługa obiektu bardzo miła i sympatyczna, łóżka bardzo wygodne (twarde materace), zadowalająca czystość w pokojach, codzienne sprzątanie i na życzenie wymiana ręczników.

• Ocena dodana: 3 Styczeń 2018

Bardzo miłe przyjęcie po przyjeździe jak i w czasie wyjazdu...
    • 1 nocleg

Bardzo miłe przyjęcie po przyjeździe jak i w czasie wyjazdu z obiektu - wielkie podziękowania dla Pań oraz Pana pracujących w recepcji. Po przyjeździe dostaliśmy wszystkie niezbędne informacje, wskazówki oraz zostaliśmy odprowadzeni do części w której był nasz pokój. Bardzo dobre jedzenie w restauracji. Szczerze Polecamy.

• Ocena dodana: 10 Listopad 2017

8,8
    Udany weekend we Władysławowie !
    • 3 noclegi

W pokoju brakowało stolika, można by zawiesić tv na ścianie dzięki temu szafka pełniła by taką funkcję.

Miła obsługa, pokój i łazienka czyste. Obiekt położony w centrum, blisko do plaży, śniadania serwowane w restauracji, do której przechodzi się przez łącznik.

Pobyt: Październik 2017

• Ocena dodana: 20 Październik 2017

9,2
    Mój pobyt był bardzo udany i miły.
    • Pokój jednoosobowy
    • 4 noclegi

Płatne parkowanie na terenie willi. W moim pokoju bardzo brakowało malutkiej bocznej lampki i szafki nocnej przy łóżku.

Położenie bardzo blisko morza, smaczne śniadanie, od miłego personelu uzyskiwałam odpowiedź na każde pytanie. Codzienne sprzątanie pokoju to duża zaleta w moich oczach.

Pobyt: Październik 2017

• Ocena dodana: 2 Październik 2019

5,8
    Bardzo dobra lokalizacja, śniadanie obfite i smaczne.
    • 1 nocleg

Pokój niestety zbyt ciasny , długi wypoczynek byłby męczący

Bardzo dobra lokalizacja, śniadanie obfite i smaczne.

• Ocena dodana: 19 Wrzesień 2019

Blisko do morza, śniadania,

Małe pokoje

Blisko do morza, śniadania,

• Ocena dodana: 11 Wrzesień 2019

Śniadania pysze , duży wybór
    • 4 noclegi

zamontować klimatyzację w pokojach .

Śniadania pysze , duży wybór

• Ocena dodana: 9 Wrzesień 2019

Super hotelik polecam

Super hotelik polecam

• Ocena dodana: 9 Wrzesień 2019

Super :)
    • 3 noclegi

Brak windy, brak codziennego sprzątania pokoju

Przemiły personel, super śniadania, ekstra lokalizacja

• Ocena dodana: 21 Sierpień 2019

8,8
    Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie, bardzo dobra...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Trochę problem z przepływem ciepłej wody w pryszniciu

Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie, bardzo dobra lokalizacja

• Ocena dodana: 8 Sierpień 2019

Lokalizacja, dobre śniadania

hałas, ciasne pokoje

Lokalizacja, dobre śniadania

Wyświetlono 1 – 75

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!