Przejdź do głównej treści
  1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Polska – opinie o hotelach
  3. Szczecin – opinie o hotelu
  4. Opinie o obiekcie Vulcan Hotel

Vulcan Hotel – opinie 3-gwiazdkowy

Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 6A, Śródmieście, 71-643 Szczecin, Polska

Nr 23 z 49 hoteli w mieście Szczecin

Wybór Gości

Ocena

Na podstawie 1188 opinii o hotelu

8,2

Poszczególne oceny

  • Czystość

    8,4

  • Komfort

    8,3

  • Lokalizacja

    7,6

  • Udogodnienia

    8,2

  • Personel

    8,9

  • Stosunek jakości do ceny

    8,3

  • Bezpłatne WiFi

    8,1

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

wyświetlono 1 – 25

  • Ocena dodana: 23 czerwca 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Personel miał poinformować o liście alergenów na śniadaniu ale tego nie zrobił. Po ponownym zapytaniu o alergeny bezpośrednio na śniadaniu dowiedzieliśmy się że etykiety zostały już wyrzucone a oni nie znają alergenów. Ponadto nikt nie poinformował, że w hotelu będzie organizowana osiemnastka - przez co było bardzo głośno przez całą noc.

    Ładne czyste pokoje, wygodne łóżko, dobre śniadania.

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 18 czerwca 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój jednoosobowy z łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brak

    Czysto w pokoju do tego bardzo dobre śniadanie i przemiły personel.

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 17 czerwca 2026

    9,0
    Miło wygodnie, super łóżko i pościel
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brudne korytarze i dywany na nich poplamione, brzydki zapach w windzie, cena 350 za noc trochę wygórowana biorąc pod uwagę brak basenu itp luksusów ale może się nie znam

    pyszna kuchnia, blisko centrum treningowego

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 6 czerwca 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Ładne, przestronne pokoje, wygodne łóżka, miła obsługa, smaczne śniadania

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 5 czerwca 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Parking płatny dodatkowo 50 zl, przykry zapach wykładziny w całym hotelu, TV to 5 kanałów na krzyż (naziemna) bez dostępu do netu, materace baaaardzo miękkie, leżąc robi się z ciała łuk (może ktoś takie lubi, dla mnie był bardzo niewygodny), no i łóżko niby miało być podwójne, ale były złączone dwa pojedyncze, więc była pomiędzy przerwa.

    Śniadanie bardzo dobre, szczelne (ciche) okna, spokojna okolica

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 27 maja 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i prywatną łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Część wyposażenia hotelu zużyta i do wymiany

    Bardzo dobre jedzenie i miły personel

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 27 maja 2026

    8,0
    Ogólnie wrażenia dobre, śniadanie super.
    • Wyjazd służbowy
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brak szklanek i małej łyżeczki.

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 26 maja 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką
    • 2 noclegi

    Niestety głos z innych pokoi niesie się wentylacją. - Chrapanie, rozmowy telefoniczne itp.

    Blisko do przystanku tramwajowego. Blisko Żabka i Biedronka. Pokój czysty.

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 21 maja 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Wokół stocznia, tramwaj, okropne kamienice i pijacy walesajacy sie wieczorem po ulicy.

    Sam hotel spoko.

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 17 maja 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd służbowy
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką
    • 1 nocleg

    Po kolacji w hotelowej restauracji moja żona poczuła się bardzo źle. Następnego dnia musieli kupić lekarstwo na zatrucie. Piła elektrolity przez całą drogę do domu, a następnego dnia zajęli się leczeniem. Zatrucie było w stu procentach w restauracji, ponieważ tego dnia nie jadła w innych lokalach.

    Byłem zadowołony.

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 16 maja 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i prywatną łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brudne okna i ramy

    Duża łazienka

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 4 maja 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką
    • 1 nocleg

    Niedoczyszczona toaleta, na desce był brązowy ślad... Łazienka zbyt ciemna, brak deszczownicy, dostępna jedynie słuchawka. Jajecznica na śniadanie mocno średniej jakości. Mały tv w pokoju i zbyt miękkie materace.

    Smaczne soki i kawa do śniadania. Komfortowy i przestronny parking z wieloma dostępnymi miejscami. Zabezpieczenie windy kartą do pokoju.

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 30 kwietnia 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Jednoosobowy typu Deluxe
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Zbyt miekki materac

    Dobre śniadanie. Pokój czysty

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 30 kwietnia 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i prywatną łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Czysto, komfortowo. Pomocny personel. Szeroki wybór produktów na śniadanie.

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 29 kwietnia 2026

    8,0
    Pobyt był czasem, w którym większość czasu spędziłam poza hotelem
    • Wyjazd wakacyjny
    • Grupa
    • Pokój Czteroosobowy typu Superior
    • 2 noclegi

    Wymiana niektórych mebli, odświeżnie ścian

    Śniadania bardzo smaczne i bogate w ofertę. Lokalizacja bardzo dobra, gdyż bardzo blisko jest przystanek tramwajowy

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 13 kwietnia 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój jednoosobowy z łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Wszystko było zgodne z oczekiwaniami. Czysto, smaczne śniadanie, przystępna cena – wszystko było dobrze

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 11 kwietnia 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Trochę przeszkadzał hałas za oknem w szczególności tramwaje w nocy.

    Wygodny pokój z bardzo wygodnym łóżkiem i dużą łazienką

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 11 kwietnia 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brak normalnych szklanek , schody na taras nie oznakowane ,kartka na drzwiach nie wystarczająca . Materace za miękkie oraz były jak dla nie pary tylko dwóch osobnych osob .

    Wystrój hotelu

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 6 kwietnia 2026

    7,0
    Dobry
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój jednoosobowy z łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Przejazd tramwajowy przy hotelu.

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 6 kwietnia 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i prywatną łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Czystość pozostawia dużo do życzenia. Dość głośno, słychać przejeżdżające tramwaje.

    Lokalizacja ok. Duży pokój, bardzo dobre śniadanie.

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 27 marca 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • W parze
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i prywatną łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Zbyt miękkie materace, naprawdę bardzo

    Wyjątkowo duży wybór śniadania w cenie. Bardzo różnorodne i smaczne jedzenie. Potrawy z karty również bardzo smaczne i ogromne porcje

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 18 marca 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Łóżko podwojne to tak naprawdę 2 złączone pojedyncze. Bardzo cienkie ściany co za tym idzie słychać każdą rozmowę zza niej. Zepsuty wentylator w łazience i niedziałająca klimatyzacja.

    Wyśmienite śniadania. Przemiły personel. Czysto. Winda.

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 17 marca 2026

    9,0
    Lubię ten hotel 😊😊
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój jednoosobowy z łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Ludzie, którzy tworzą atmosferę. Dobra kuchnia i wygodne łóżka. Nic więcej nie trzeba żeby wypocząć.

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 16 marca 2026

    8,0
    Bardzo dobra lokalizacja i urozmaicone śniadanie.
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i prywatną łazienką
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    brak uwag

    śniadanka wyśmienite i duży wybór

    Pobyt: marzec 2026

wyświetlono 1 – 25

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!