1. Strona główna z opiniami o hotelach

9,9

• Stosunek jakości do ceny

• Bezpłatne WiFi

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

Wyświetlono 1 – 42

• Ocena dodana: 18 czerwca 2018

Niepowtarzalne miejsce
    • 1 nocleg

Miejsce pod każdym względem idealne. Od samego powitania da się wyczuć wielką otwartość i sympatię do gościa, widać że właścicielom prowadzenie tego miejsca sprawia dużą przyjemność. Ogród przepiękny, zadbany z ogromną ilością miejsc do spędzania wolnego czasu, zaciszne altany, stoliki, hamaki dosłownie wszystko czego można potrzebować podczas wypoczynku. Co ważne posesja jest ogromna w stosunku do ilości pokoi przez co nie ma mowy o tłoku czy braku intymności. W środku wita nas przyjemny zapach, stylowe i gustowne wnętrze. Pokoje idealnie wyposażone i przygotowane tak by gościowi niczego nie zabrakło. Żałuję tylko, że nie miałem możliwości pobyć dłużej. Jednego jest pewien: Willa Magnolia to moje miejsce na Mierzei Wiślanej.

Pobyt: Czerwiec 2018

• Ocena dodana: 7 maja 2018

Szczerze polecamy i dziekujemy, chetnie wrocimy.
    • 2 noclegi

Bardzo przyjemny pobyt, wlascicielka przemila i pomocna. Obiekt bardzo ladny i zadbany, czysto i pachnie nowoscia. Bardzo dobrze wyposazona kuchnia (zarowno w pokoju, jak i ta wspolna) sa reczniki i suszarka do wlosow. Ogrod zadbany z wieloma atakcjami, miejscem na grilla i filizanke kawy w spokou. Widac, ze wlasciciele wkladaja w to miejsce cale serce. Jedynyne do czego mozna sie doczepic to plaskie poduszki i cienkie sciany, jednak nic nie bylo w stanie popsuc mega pozytywnego wrazenia.

• Ocena dodana: 20 marca 2018

co tu dużo pisać... przyjedź i przekonaj się sam a na pewno nie zawiedziesz się ;)
    • 4 noclegi

spokojna okolica, idealna na wypoczynek. obiekt położony nad samym morzem. pokoje świetnie wyposażone, niczego nie brakuje. bardzo mili właściciele. z chęcią tu jeszcze raz przyjadę ;)

Pobyt: Marzec 2018

• Ocena dodana: 4 lutego 2018

Będziemy dobrze wspominać ferie zimowe nad morzem;)
    • Studio typu Superior
    • 7 noclegów

Jeśli chodzi o rzecz,która przydałaby się rodzinie z dziećmi to pralka i suszarka;)))))Ale to już taki luksus bez którego można się obejść;)

Wszystko;)Na początku widać piękny teren wokół willi.Następnie piękne urządzone wnętrze,stylowe i nowoczesne,czyściutko,tuż po przekroczeniu progu wita cię miły zapach.Pokoje wyposażone tak,że nie trzeba z nich wychodzić,aby się umyć,przygotować sobie posiłki i wygodnie zjeść;)Do tego miła obsługa służąca chętnie pomocą i radą.Chętnie jeszcze kiedyś skorzystam;)

Pobyt: Luty 2018

• Ocena dodana: 1 października 2017

9,6
    Ładnie urządzone pokoje oraz taras z huśtawkami idealne, aby...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Ściany w pokojach są cienkie, przez co niesie się dźwięk.

Ładnie urządzone pokoje oraz taras z huśtawkami idealne, aby odpocząć i zrelaksować się. Bardzo blisko do morza - około 10 minut spacerem do plaży. Sympatyczni i pomocni właściciele.

• Ocena dodana: 24 września 2017

Gustownie urzadzone pokoje, piekny ogrod z miejscem na...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Gustownie urzadzone pokoje, piekny ogrod z miejscem na odpoczynek i na grila, pokoik zabaw dla dzieci a obok kacik "czytelniczy" - swietne pomysly na uatrakcyjnienie pobytu. No i przemila wlascicielka dbajaca o kazdy detal 😀

• Ocena dodana: 21 września 2017

Doskonaly!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Obiekt urzadzony z duzym smakiem i wyczuciem oraz dbaloscia o detale. Niezwykle czysty! Gospodarze sa niezwykle mili i wyrozumiali, a takze pomocni we wszystkich aspektach pobytu. Wspaniale miejsce! Sama zapewne wroce!

• Ocena dodana: 4 czerwca 2017

Na romantyczny weekend lub wypad z dziećmi
    • 3 noclegi

Przepiękne miejsce, zamknięty parking na terenie obiektu,plac zabaw dla dzieci. Przesympatyczni właściciele. Niezwykle czysto, obiekt nowy. Polecam każdemu. W pokoju czajnik, lodówka, a oprócz tego ogólnodostępna kuchnia na terenie obiektu.

Pobyt: Czerwiec 2017

• Ocena dodana: 22 maja 2017

9,2
    Ładny wystrój całego obiektu, bardzo czysto, Pani...
    • 1 nocleg

Zasłony w oknach mogłyby bardziej zaciemniać pokój, ponieważ dzieci wstają skoro świt:)

Ładny wystrój całego obiektu, bardzo czysto, Pani właścicielka bardzo sympatyczna i otwarta. Super pokoik zabaw dla dzieci i plac zabaw, na którym nawet dorośli mogą się pobawić razem z dziećmi.

Pobyt: Maj 2017

• Ocena dodana: 20 kwietnia 2017

8,8
    Ogólnie polecam
    • 2 pokoje
    • 4 noclegi

Coś, co jest plusem, może być minusem;) Ponieważ willa jest bardzo dobrze wyposażona i przystosowana dla rodzin z małymi dziećmi, myślę, że wiele rodzin z dziećmi ją odwiedza. To z kolei w sezonie może być uciążliwe dla rodzin lub par szukających spokoju. Płacz i krzyk dzieci potrafią zepsuć najlepszy urlop;)

Bardzo ładnie urządzony teren, wiele udogodnień dla dzieci. Teren zamykany na noc (ochrona samochodów). Pokoje urządzone ze smakiem, dobrze wyposażona kuchnia. Pokój zabaw dla dzieci, biblioteczka z książkami, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci. Przemili właściciele:)

Pobyt: Kwiecień 2017

• Ocena dodana: 19 kwietnia 2017

8,3
    Dobry wybór w Jantarze.
    • Apartament typu Suite z 1 sypialnią
    • 4 noclegi

Łóżka niezbyt wygodne i bardzo płaskie poduszki. Ale i tak spaliśmy mocno.

Niezwykle miła obsługa. Dużo przestrzeni w ogrodzie, gdzie dzieci mają gdzie się bawić. biegać, czy grać w piłkę - doceniliśmy widząc, że nie jest to standard w okolicy. Pokój zabaw jest doskonałą opcją na deszcz. Łóżeczko niemowlęce było dostępne, mimo iż wcześniej nie zgłaszaliśmy potrzeby. Mimo, że do plaży na pieszo jest kawałek, to jest to bardzo fajny spacer przez wydmy i las - przyjemność sama w sobie.

Pobyt: Kwiecień 2017

• Ocena dodana: 28 marca 2017

Polecam, czysto schludnie i miła właścicielka - idealne miejsce do wypoczynku
    • 1 nocleg

idealne miejsce na wyjazdm, , nie ma potrzeby nic poprawiać

przemiła właścicielka, wszystko można uzgodnić, aneksy kuchenne w pokojach, wszystko nowe ładne i czyste. Idealne miejsce do wypoczynku

Pobyt: Marzec 2017

• Ocena dodana: 31 stycznia 2017

Chcę tu wracać ;-)
    • 2 noclegi

Willa Magnolia to przykład, jak powinny się przygotować inne obiekty do tego rodzaju wypoczynku! Od pierwszego kroku związanego z rezerwacją byłam zauroczona serdecznym przyjęciem gościa. Otrzymałam telefon z potwierdzeniem rezerwacji i gotowością do wsparcia w razie najmniejszej wątpliwości. Przemili i uczynni Gospodarze a ich obiekt perfekcyjnie przygotowany do przyjęcia gości. Brak często występujących w takich obiektach zakazów ograniczeń i zastrzeżeń dla gości a w ich miejscu znaki i dekoracje dobrze kojarzące się z wypoczynkiem ;-) Wnętrze całego obiektu jak i pokoju harmonijnie zaprojektowane i spójnie urządzone, a do tego z dbałością o każdy szczegół mogący się przydać podczas pobytu. Dostępna jest nawet dobra literatura do poczytania (nie jakieś przypadkowe odrzuty, które zwykle spadają z domowej biblioteczki). Do tego życzliwa nienachalna obecność i gotowość do wsparcia w razie potrzeby. Będziemy tu wracać;-) 10/10

• Ocena dodana: 31 stycznia 2017

Sylwester 2016
    • 2 noclegi

Świetna lokalizacja. Bardzo mili i pomocni właściciele. Czysto, przytulnie, ciepło w pokoju (pobyt w grudniu). Wystrój wnętrz gustowny, bez zbędnych mebli i przedmiotów. Do plaży jakieś 10-15 minut spacerkiem przez las. Polecamy!

• Ocena dodana: 28 stycznia 2017

Miejsce gdzie pomyśleli o tym co może być Ci potrzebne.
    • 1 nocleg

Na miejscu wszystko co może być Ci potrzebne podczas wypoczynku. Od czajnika elektrycznego, mikrofalówki, przez sztućce, kieliszki do wina i korkociąg. Wszystko bez wychodzenia z pokoju. Idealne miejsce gdy chcesz coś przygotować do jedzenia. Polecam w 100%

• Ocena dodana: 11 stycznia 2019

Obiekt piękny i bezpieczny.

Brak uwaga w

Obiekt piękny i bezpieczny. Sympatyczni i troskliwi gospodarze

Pobyt: Styczeń 2019

• Ocena dodana: 1 stycznia 2019

Bardzo mila obsługa
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Bardzo mila obsługa Pokój czysty i bardzo dobrze wyposażony Polecam :)

Pobyt: Styczeń 2019

• Ocena dodana: 29 października 2018

Bardzo mili gospodarze, nie było problemu w związku z...
    • Wyjazd służbowy
    • Grupa
    • 1 nocleg

Bardzo mili gospodarze, nie było problemu w związku z opóźnionym wykwaterowaniem; pokój bardzo czysty, odpowiednio nagrzany, ogólnie super

Pobyt: Październik 2018

• Ocena dodana: 20 września 2018

Przemili gospodarze.
    • Wyjazd służbowy
    • Studio typu Superior
    • 4 noclegi

Przemili gospodarze. Świetna bezstresowa atmosfera. Bardzo czysto i bardzo komfortowo. Polecam z czystym sumieniem

Pobyt: Wrzesień 2018

• Ocena dodana: 14 czerwca 2018

9,2
    Znakomite miejsce na pobyt rodzinny lub z grupą przyjaciół.

Konieczność płacenia gotówką.

Otoczenie- miejsca do swobodnej rozmowy i wypoczynku. Dbałość o szczegóły. Wyjątkowa czystość.

Pobyt: Czerwiec 2018

• Ocena dodana: 31 maja 2018

Perfekcyjnie

Wszystko

• Ocena dodana: 29 maja 2018

Super lokalizacja
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Miejsce zabaw dla dzieci. Blisko morza.

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2018

Właścicielka rewelacyjny człowiek. Cisza spokój zero problemów:)) Miejsce godne polecenia !
    • 1 nocleg

Czyste nowoczesne pokoje świetnie wyposażone. Czysta wykrochmalona pościel idealny porządek , świetnie wyposażona kuchnia. Blisko na plaże.

Pobyt: Kwiecień 2018

• Ocena dodana: 13 listopada 2017

Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Pobyt: Listopad 2017

• Ocena dodana: 28 października 2017

9,6
    Pokoje bardzo czyste, wygodne, przyjemne, obsługa bardzo...
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Pokoje bardzo czyste, wygodne, przyjemne, obsługa bardzo miła i sympatyczna

Pobyt: Październik 2017

• Ocena dodana: 20 października 2017

Pobyt bardzo udany. Jeżeli wrócę do Jantaru, ponownie wybiorę to miejsce.
    • 1 nocleg

Wszystko super; warto zwrócić uwagę na fajną przestrzeń rekreacyjną obiektu (ogród).

• Ocena dodana: 18 września 2017

Pobyt uważamy za udany, polecamy każdemu :)
    • Apartament typu Superior Suite z 1 sypialnią
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Piękna i spokojna okolica ;) przestronny i w pełni wyposażony apartament;) Polecam;)

• Ocena dodana: 20 czerwca 2017

Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi - wyjątkowy plac oraz...
    • 5 noclegów

Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi - wyjątkowy plac oraz pokój zabaw.

Pobyt: Czerwiec 2017

• Ocena dodana: 16 maja 2017

Polecam!!!
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

Ładne wnętrze, czysto i przyjemnie.

Pobyt: Maj 2017

• Ocena dodana: 27 marca 2017

Willa czyściutka, pachnąca, piękne wnętrza i do tego jeszcze...
    • 1 nocleg

Willa czyściutka, pachnąca, piękne wnętrza i do tego jeszcze biblioteczka. Polecam gorąco

Pobyt: Marzec 2017

• Ocena dodana: 5 lutego 2017

polecam
    • 1 nocleg

Odwiedziłem juz wiele hotelików ,ale pierwszy raz się spotkałem z takim czystym i przyjemnym.Polecam

Pobyt: Luty 2017

• Poniższe opinie napisano ponad 24 miesiące temu. Nie są one już wliczane do ogólnej oceny obiektu, ale wciąż mogą pomóc Ci w wyborze idealnego miejsca na nocleg.

• Ocena dodana: 5 lipca 2015

8,8
    Bardzo dobry standard.
    • Rodzina z małymi dziećmi

Bardzo dobry standard. Czysto i ładnie. Świetne wyposażenie aneksu kuchennego. Rewelacyjny plac zabaw dla dzieci. I oczywiście przemili Gospodarze! Będziemy wracać :)

• Ocena dodana: 9 czerwca 2015

Lokalizacja bardzo fajna.
    • W parze

Lokalizacja bardzo fajna. Cicha okolica. Do morza idzie się przez las piękną trasą (spacerkiem z 20 minut). Hotel udostępnia wszystko czego możesz potrzebować. Świetne zaplecze dla kogoś z dziećmi (pokój zabaw, na dworze piaskownica huśtawki i boisko). Miła obsługa. Słowem wypas. Wrócimy na pewno. Pobliska plaża cicha i spokójna. Bez budek, jarmarku i innego syfu.

• Ocena dodana: 20 lutego 2015

Przemili i pomocni właściciele, dbałość o każdy szczegół,...
    • Rodzina z małymi dziećmi

Przemili i pomocni właściciele, dbałość o każdy szczegół, miły i prosty design, sala zabaw dla dzieci - dobrze wyposażona, możliwość przyrządzania własnych posiłków, do niczego nie można się przyczepić!

• Ocena dodana: 17 maja 2016

9,6
    Cicho, czyściutko, bardzo mili gospodarze.
    • Rodzina ze starszymi dziećmi

Cicho, czyściutko, bardzo mili gospodarze. Polecam.

• Ocena dodana: 1 maja 2016

Bardzo dobry standard, bardzo mili właściciele.
    • W parze

Bardzo dobry standard, bardzo mili właściciele.

• Ocena dodana: 12 kwietnia 2016

Wszystko bylo na 10!

Brak:)

Wszystko bylo na 10!!!

• Ocena dodana: 6 marca 2016

7,9
    Pokój zabaw oraz plac zabaw dla dzieci sprawiają, że...
    • W parze

Pokój zabaw oraz plac zabaw dla dzieci sprawiają, że pensjonat szczególnie przyjazny dla rodzin z dziećmi.

• Ocena dodana: 5 maja 2015

9,6
    Obiekt doskonale odpowiada na potrzeby rodzin z dziećmi.
    • Rodzina z małymi dziećmi

Obiekt doskonale odpowiada na potrzeby rodzin z dziećmi.

• Ocena dodana: 5 maja 2015

9,6
    Praktyczne wyposażenie, brak zbednych rzeczy,czystość.
    • W parze

Praktyczne wyposażenie, brak zbednych rzeczy,czystość.

• Ocena dodana: 26 marca 2015

9,2
    wanienka do mycia plus łóżeczko turystyczne były dla nas...
    • Rodzina z małymi dziećmi

wanienka do mycia plus łóżeczko turystyczne były dla nas miłym udogodnieniem :)

• Ocena dodana: 23 lutego 2015

Wszystko było ok
    • W parze

po sezonie brak w pobliżu smażalni ryb ale to nie wina Willi Magnolia

Wszystko było ok

Obiekt ma także 33 opinie, które nie zawierają tekstu. Mają one jednak wpływ na ogólną ocenę.

Wyświetlono 1 – 42

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!

Goście ocenili również te obiekty: