Portugália Ponta Delgada Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Apartamento do Paim Értékelési pontszám: 8,4

„Jó elhelyezkedés, közel a reptér és a centrum is. Első alkalommal éjjel kettőkor értünk oda, szerencsére nem volt gond, a kulcsot eldugták nekünk, az itiner alapján nagynehezen sikerült megtaláltnunk (nem az írta le a kulcs helyét és a szoba számát, mint aki eldugta azt). Az e-mailes kommunikációval nem volt gond, aki pötyögött nekünk nagyon segítőkész volt :) ”

• Room Ladeira das Aguas Quentes Értékelési pontszám: 8,8

„A szállás kifejezetten jó fekvésű, mindenhez közeli. Ár - érték arányban egészen jó választás. A tulajdonos megvárta a késői check-int is, minden extra költség nélkül. Bármilyen kérdésben is szívesen állnak rendelkezésre, bár nem keresik a sűrű kapcsolatfelvételt.”

• Hospedaria Jomafreitas Értékelési pontszám: 7,7

„Abszolút központi. Barátságos személyzet. Olcsóbb, mint a többi hotel.”

• Santo Cristo House Értékelési pontszám: 8,4

„Éjszaka érkeztünk.Taxi várt a reptéren.Barátságosan,kedvesen fogadtak a szálláson.Mindenhol tisztaság és rend volt.Csodálatos 18 éjszakát töltöttünk itt.Maximálisan elégedettek voltunk.Eljutottunk a sziget leggyönyörűbb részeire.Az emberek segítőkészek,udvariasak és nyugodtak.Közel van minden.Már alig várjuk,hogy újra utazzunk.Köszönet a Santo Cristo House-nak.”

• Lena's Home Értékelési pontszám: 9,2

„Sokat utazunk, de ennyire elégedett, talán még soha nem voltam. Egyszerűen minden perfekt volt. A városközpont 5 percre van gyalog, az apartman mindennel felszerelt (mosógép, szárítógép, kerékpár stb...) Az épület pár éve épülhetett az óváros régi épületei közé ékelve, az ódon házak stílusát nem megtörve. A ház, nagyon izlésesen berendezett, tiszta. A közös fúrdőszoba az első emeleten csak a mienk volt, a földszinten talán ketten osztoztak rajta. Nem tudtunk olyat kérni, amit nem teljesítettek, mindenben azonnal, kézségesen segítettek. És a szállásadók nagyon kellemes beszélgetőpartnerek is voltak, ugyanakkor teljes szabadságot élveztünk.”

Ponta Delgada 15 legjobb panziója és fogadója

6 454 panziókról szóló értékelés a Booking.com oldalán