Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт
Португалія Порту Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

Нещодавні відгуки

• Portuense Alojamento Local Оцінка за відгуками: 8,4

“Чудове розташування, близько до центру міста, приємна зустріч при чек-іне (пляшка води, докладні відповіді на всі наші запитання), в нас був номер зі зручностями, ліжко комфортне, чисто Є спільна кухня (холодильник, посуд, є чайник, мікрохвильова піч), є тераса де можна снідати“

• Alegria Rooms Оцінка за відгуками: 8,3

“Чисто, затишно, дуже гостинна зустріч, недалеко від центру.“

• Predicados do Douro Palace Оцінка за відгуками: 9,4

“Готель розташований у дуже гарно відреставрованому старовинному будинку, інтер'єр просто вау. Поряд чудові сади Jardins do Palácio de Cristal, з мальовничими краєвидами. Також звідси можна спуститися до річки та до зупинки трамвайчика. На першому поверсі безкоштовна кава та чай, а також можна придбати вино і випити його в затишному садку. Дуже ввічливі працівники, які з усім нам допомагали. В номері є балкончик зі стільцями та з видом на сад, є міні-бар з безкоштовною водою, а також чайник і кондиціонер.“

• Guest House 31 de Janeiro (AL) Оцінка за відгуками: 7,4

“Велике ліжко, наявність умивальника і біде на лоджії. Знаходиться на центральній вулиці, всі цікаві місця в пішій доступності. Вокзал Sao Bento в 300 м.“

• Monte Sinai Guest House Оцінка за відгуками: 7,4

“чудове розташування“

30 найкращих готелів типу "ліжко і сніданок" та міні-готелів у місті Порту

на основі 96 867 відгуків про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі на Booking.com

Вибір гостей