Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт
Португалія Сінтра Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

Нещодавні відгуки

• Santa Maria Casa Nostra Оцінка за відгуками: 8,9

“Все було чудово. Власники гостьового дому - дуже милі і привітні люди. Розказали нам про всі місця, які варто відвідати і підказали зручні маршрути. Номер був з неймовірним видом на Сінтру. Сніданок різноманітний і смачний. Раджу зупинятись тут і їхати громадським транспортом в Лісабон.“

• Casa das Campainhas AL Оцінка за відгуками: 8,6

“Зупинялись сім"єю з 3 осіб на одну ніч. Готель в старовинному стилі, в ньому живе історія. Дуже зручний номер, просторі ліжка, Чудова душова з повним комплектом рушників, миючих засобів. В номері , як і всьому готелі багато старовинних речей , якими колись користувались мешканці чи господарі. Неймовірні старовинні ключі до номера, розпис на стінах і стелі. Все підтримується в хорошому стані. В невеликому дворику є хороший басейн. І хоча 15 травня не було спеки, після виснажливих походів по трьох замках Сінтри за один день, без транспорту, ми з особливим задоволенням пірнали в басейн вже в темноті, а зранку вже на сонці. Сніданок подається і сервірується дуже в вишуканому стилі, в старовинній залі. Все смачно і є вибір продуктів і солодощів. Кава на замовлення або з кавоварки. Все дуже добре.“

• Serra e Mar Оцінка за відгуками: 9,1

“Чудовий будинок, все напрочуд продумано і зручно. У будинку живе сім'я, доступні три кімнати. Ми жили на першому поверсі. На сніданок тільки солодке і фрукти, перший день було трохи незвично. Але потім виявилося, що у Португалії це норма. Будинок розташований трохи гарно за містом, але ми були на орендованому авто, тому нам було навіть зручно, на вулиці завжди було місце для парковки. Родина дуже привітна, тому загальне враження від перебування надзвичайно позитивне.“

• Quinta de Sao Thiago Оцінка за відгуками: 8,4

“Дуже ввічливий персонал. Сніданок в старовинній столовій (досить якісний) за одним столом. Таким чином всі гості за час сніданку стають друзями. Вигляд з номеру просто вражає. Гарний басейн та сад навколо вілли. Особливо вразило ліжко з м’якими матрасами та одіялами (відчув себе у бабусі). “

29 найкращих готелів типу "ліжко і сніданок" та міні-готелів у місті Сінтра

на основі 25 413 відгуків про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі на Booking.com

Вибір гостей