Portugália Pico da Pedra Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Quinta dos Bravos Értékelési pontszám: 9,6

„Barátságos szállás, kedves házigazdákkal, finom reggelivel. A hely csillagtúrákhoz ideális. Vsak ajánlani tudom.”

• Quinta das Giestas Értékelési pontszám: 9,3

„Tágas, kényelmes apartman, kedves vendéglátóval. Minden van, ami kell: működő klíma mindkét szobában, hűtő fagyasztóval, felszerelt konyha mikróval, kávéfőzővel, mosogatógéppel, még mosógép is van, azonban szárítógép (a leírással ellentétben) sajnos nincs. Ez azért probléma, mert hiába mosol, nem szárad meg semmi a magas páratartalom miatt. Annyi, hogy egy kis egységcsomagot vásárolni kell, ha 1 hétre szálltok meg, mert semmilyen "fogyócikk" nincs a lakásban. Mi első nap bevásároltunk: wc papír, kéztörlő, kézmosó szappan, fólia, szemetes zacskó, kávé, mosogatószer, mosószer és így már minden szuper volt. Első este egy százlábút meg néhány pókot összeszedett az uram, utána vettünk egy rovarirtót és többet nem láttam ilyesmit a házban. Valószínűleg előttünk egy ideig nem lakott ott senki + nem divat a küszöb a szigeten. Mindenképpen bérelj autót, ha itt laksz, én 8 nap alatt max. 3x láttam buszt a szigeten. Nincs tömeg, tehát nincs tömegközlekedés. A ház belső udvarán lehet parkolni, automata kapunyitó van. Minden pont olyan, mint a képeken, korrekt a házigazda ebből a szempontból is. Összességében jó szívvel ajánlom, két személynek kényelmes, tágas szállás.”

Pico da Pedra 3 legjobb szállodája

354 Booking.comos hotelértékelés alapján