Portugália Lagos Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Varandas da Meia Praia Apartments Értékelési pontszám: 8,7

„Ajándékba kaptunk egy üveg bort és egy ásványvizet. Elhelyezkedése kiváló, az óceánra rá lehet látni, még jobban, mint a képeken. Tágas, jól felszerelt.”

• Cliffside Beach Apartment Még nincsenek értékelések

„A természet”

• Pérola Branca Értékelési pontszám: 9,8

„A konyha nagyon nagyon jól néz ki, az apartman teljesen felszerelt (napernyő, strandtörölköző) és a belváros kellős közepén helyezkedik el, ezért kicsit hangos is. Kb. 15 percnyi sétára van egy jótékonysági parkoló. Nico, a házigazdánk rettentő segítőkész volt, ajánlott egy csomó helyet, strandot, éttermet.”

• Aurora Houses Értékelési pontszám: 7,8

„Nagyon jó helyen van a szállás, 10 percnyi sétára a legszebb strandoktól, 15 percre a centrumtól. A ház alatt kisközért, 5 percnyi autózásra pedig egy supermarket van, ahol melegételt (grill csirke, saslik stb) lehet venni olcsón, s a főzéssel sem kell bajlódni. A konyha jól felszerelt, minden szükséges meg van benne. Könnyen megtaláltuk a szállást, mindig tudtunk parkolni, igaz nem főszezonban voltunk, de egy fizetős parkoló is van mellette, ha mégsem. A kódot 1 nappal az érkezésünk előtt küldték el, azzal lehet kivenni a kulcsot egy kis széfből. Nekünk volt egy kis problémánk, mert a legfelső szinten volt a szobánk, de a tetőn a sirályok épp három fiókát neveltek, s nagyon nem örültek nekünk, de telefonáltunk, s fél órán belül kaptunk másik apartmant a földszinten. Lagos gyönyörű, biztos visszamegyünk még, s akkor is itt szállunk meg.”

Lagos 30 legjobb nyaralója

17 609 nyaralókról szóló értékelés a Booking.com oldalán