2. Portugalia – opinie o hotelach
  3. Norte Region – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Porto – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  5. Opinie o obiekcie Fabrica Apart

Fabrica Apart – opinie

Rua da Fabrica 38 Habitação 56, União de Freguesias do Centro, 4050-245 Porto, Portugalia

9,6

9,8

• Ocena dodana: 29 lutego 2024

Polecam!
    • Studio typu Executive

Ktoś napisał, że gdyby wszyscy byli jak Antonio (gospodarz) Świat byłby lepszy - w 100% się zgadzam! Czujesz się zaopiekowany od chwili przybycia do Porto, odbierze Cię z lotniska, da namiar na świetne restauracje i we wszystkim doradzi. Apartament znajduje się w ścisłym centrum i wszędzie masz blisko😄. Po przybyciu czeka na ciebie karafka porto 🍷

• Ocena dodana: 27 listopada 2023

The Best in Porto.
    • Apartament typu Studio Executive z widokiem na miasto

Antonio przyjął nas słynnym chyba już na całym Świecie czekoladowym ciastem swojej mamy i winem Porto. Antonio bardzo dużo opowiadał nam o historycznej części Porto. Przekazał nam cenne wskazówki i mapę. Antonio sprawiał nam codziennie niespodzianki pychotki. Apartament był przytulny, praktyczny, wygodny i w samym centrum historycznego Porto. Antonio odebrał nas osobiscie z lotniska i zapewnił transfer powrotny o 7.00 rano. Wrócimy do Antonio na szarlotkę następnym razem. Polecamy w 100%.

• Ocena dodana: 12 września 2021

Wspaniały wypoczynek.
    • Apartament typu Studio Executive z widokiem na miasto

Wszystko było super.

Największa zaleta apartamentu to jego właściciel Antonio. Super uroczy i sympatyczny człowiek. Odebrał nas z dworca i na koniec zawiózł na lotnisko, po drodze opwiadając o historii, ciekawych miejscach i atrakcjach Porto. Podczas całego pobytu dopytywał się, czy nie potrzebujemy pomocy oraz czy mamy wszystko potrzebne do miłego wypoczynku. Apartament zlokalizowany na ostatnim piętrze z balkonem w samym centrum Starego Miasta, wszędzie blisko, do większości atrakcji można dojść pieszo. Apartament niezbyt dużej wielkości ale wyposażony we wszystko co potrzebne do wypoczynku, sypialnia, część rekreacyjna z kanapą telewizorem i stołem do posiłków. Jest też w pełni wyposażona kuchnia z lodówką zaopatrzoną w produkty na śniadanie oraz pomarańcze na swieży sok, Oraz prezent od Antonia ciasto czekoladowe, własnej produkcji drzemy i wino Porto.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 26 lutego 2024