A Marina Lucense Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Q Viveiro Ocena: 10,0

„Bardzo miła obsługa .zamieniliśmy nawet kilka słów po polsku 👍,pyszne śniadanie. Bardzo dobra lokalizacja ”

• „Czystość. ”

• „Super miejsce. Personel bardzo, bardzo miły. Wielkie podziękowania dla Pana z recepcji za rezerwację wejścia na plażę i za pomóc w wyborze jedzenia bez znajomości hiszpańskiego. Pokój bardzo czysty i miły. ”

• Hotel Montero Ocena: 9,2

„Super miejsce specjalizujące się w obsłudze pielgrzymów na camino del norte, szczególnie ujmujący personel.”

• Hotel A Finca Ocena: 8,8

„Pokój duży, jasny, czysty, urządzony w dość oryginalny sposób. Prywatny, bezpłatny, dość duży parking. Obsługa bardzo profesjonalna. Śniadanie dobre. Polecam.”

• Hotel Spa Galatea Ocena: 9,2

„Wygodny i czysty pokój. Miła obsługa. Bardzo dobre śniadanie.”

• „Sniadania smaczne. Personel pomocny-przed przyjazdem kontaktowal sie z nami i przygotowal "wejsciowki" na Plaze Katedr.”

• „Absolutnie fantastyczna restauracja !!! Polecam owoce morza !!! Obowiązkowa pozycja:) Duży, komfortowy pokój, duży wybór na śniadanie :)”

• „Przemiły i pomocny personel. Manager bardzo uprzejmy i przyjazny, wychodzi naprzeciw potrzebom goścmi. Hotel jest wyjątkowo czysty. Bardzo wygodny i estetycznie urządzony pokój z widokiem na morze. Przestronna łazienka z oknem. Wygodne łóżko. Dodatkowy kocyk. Możliwość zrobienia kawy i herbaty (elektr. czajnik, kawa, herbata, cukier na stole w pobliżu recepcji :). Smaczne śniadanie. Cicho. Świetne miejsce do zwiedzania Playa de Catedrales. W pobliżu bar/restauracja. Bezpieczny, bezpłatny parking na terenie obiektu.”

• As Areas II Ocena: 7,5

„sniadanie byle jakie,łuzka super”

30 Najlepszych Hoteli w regionie A Marina Lucense