A Marina Lucense Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Q Viveiro Ocena: 10,0

„Bardzo miła obsługa .zamieniliśmy nawet kilka słów po polsku 👍,pyszne śniadanie. Bardzo dobra lokalizacja ”

• „Czystość. ”

• „Super miejsce. Personel bardzo, bardzo miły. Wielkie podziękowania dla Pana z recepcji za rezerwację wejścia na plażę i za pomóc w wyborze jedzenia bez znajomości hiszpańskiego. Pokój bardzo czysty i miły. ”

• Hotel Montero Ocena: 9,2

„Super miejsce specjalizujące się w obsłudze pielgrzymów na camino del norte, szczególnie ujmujący personel.”

• Hotel A Finca Ocena: 8,8

„Pokój duży, jasny, czysty, urządzony w dość oryginalny sposób. Prywatny, bezpłatny, dość duży parking. Obsługa bardzo profesjonalna. Śniadanie dobre. Polecam.”

• „Lokalizacja, ( koniecznie obejrzeć "plażę katedr") dogodny parking i bardzo!!! miły personel ( mówiący płynnie po angielsku) . Hotel jak na 2 gwiazdki dość komfortowy ( niestety brak windy). Niedaleko restauracja z bardzo dobrym jedzeniem.”

• „świetna lokalizacja, troskliwa i pomocna obsługa”

• Hotel Spa Galatea Ocena: 9,2

„Wygodny i czysty pokój. Miła obsługa. Bardzo dobre śniadanie.”

• „Sniadania smaczne. Personel pomocny-przed przyjazdem kontaktowal sie z nami i przygotowal "wejsciowki" na Plaze Katedr.”

• „Absolutnie fantastyczna restauracja !!! Polecam owoce morza !!! Obowiązkowa pozycja:) Duży, komfortowy pokój, duży wybór na śniadanie :)”

24 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie A Marina Lucense

na podstawie 1 647 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com