Abruzja Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Park Hotel Resort Ocena: 10,0

„Cisza ogrod”

• Hotel Regent Ocena: 10,0

„Odległość do plaży, personel, czystość w pokoju, duży balkon”

• Medi Garden Resort Ocena: 5,8

„Bardzo dobre śniadania i miła obsługa przy śniadaniu. Basen na dachu i widok z dachu robił bardzo dobre wrażenie. Obecność ratownika jest dużym plusem. ”

• Hotel Sole Ocena: 9,2

„Położenie Hotelu jest idealne, blisko z lotniska, dosłownie dwa kroki do morza, przyjemny i uczynny personel, obfite śniadania, czysta plaża z leżakami i barem ( bezpłatne leżaki po sezonie). Można by dużo pisać, ale podsumowując polecam pobyt w tym Hotelu ”

• Hotel Maja Ocena: 9,2

„Przepyszne śniadania i pyszne cappuccino. Miła, rodzinna atmosfera. Codzienny serwis. Czysto i świeżo Doskonale miejsce do odpoczynku. Piękny widok z balkonu na 3 piętrze”

• Hotel Holiday Ocena: 6,2

„Odległość od morza, Dobre knajpki w pobliżu ”

• Villa Montevecchio Ocena: 9,6

„Wysoki standard - rewelacja za przyzwoitą cenę- gdzie indziej w Italii powinni się tego nauczyć Miły poczęstunek na przywitanie . Dobry kontakt z gospodarzem. Klimatyzacja we wszystkich pokojach w cenie. Wieczorem dzięki temu że obiekt jest na wzgórzu lekki powiew chłodu - co bardzo uprzyjemnia pobyt latem w Vasto Do plaży samochodem ok 2minuty Polecam”

• Hotel Ovidius Ocena: 9,0

„fantastyczny personel”

• Grand Eurhotel Ocena: 10,0

„Bardzo fajny apartament z widokiem na morze , basen . Wygodne łóżko , codziennie sprzątany pokój i wymiana ręczników . 300 metrów do autobusu do Pescary . Darmowa plaża hotelowa z leżakami i parasolami , piaszczysta plaża . 400 metrów do centrum handlowego .Miła obsługa . Dobra cena , za którą otrzymałem więcej niż gdzie indziej. Może za taką opinię dostanę zniżkę na następny pobyt :) :)”

• Hotel Antagos Ocena: 8,8

„Sam obiekt spełnił moje oczekiwania. Pokoje były czyste, a personel bardzo miły. Śniadanie w formie bufetu - pyszne. Wspaniała lokalizacja - plaża znajdowała się za parkiem, a najbliższy sklep dwie/trzy ulice dalej. Dojście do przystanku autobusowego zajmuje zaledwie 5 minut. W podobnej odległości znajdują się pizzerie i sklepiki przy głównej ulicy. Natomiast z dworca w Pescarze można dojechać do wielu ciekawych miejsc (ja np. wybrałam się do Rzymu autobusem firmy Flixbus).”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Abruzja

na podstawie 30 758 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com