Achaja Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Atlanta Ocena: 10,0

„Wspaniale sniadanie :)”

• Delfini Hotel Ocena: 7,9

„Hotel bardzo blisko plaży, wyjście było prosto z pokoju - nie trzeba było przechodzić przez recepcję. Woda w morzu bardzo czysta i ciepła.”

• „Widok z pokoju na 4 piętrze, obsługa, czystość, na przywitanie klapki w prezencie, codziennie świeże ręczniki plażowe. Pokój gier, wolne leżaki o każdej godzinie i przy basenie, jak i na plaży. ”

• Castello Hotel Ocena: 9,6

„Bardzo smaczne śniadania. Czysto.”

• El Greco Ocena: 7,9

„Bardzo fajne miejsce. Pokój ładny, czysty i sprzątany codziennie. Obsługa bardzo miła. Dobra lokalizacja.”

• Hotel Byzantino Ocena: 9,6

„Hotel leży w samym centrum miasta, nowoczesne pokoje.”

• Hotel Acropole Ocena: 5,4

„miejsce parkingowe obok hotelu.”

• Patras Palace Hotel Ocena: 10,0

„Łóżko bardzo wygodne. Pierwszy raz od dłuższego czasu wstałam bez bólu kręgosłupa. Pokój oraz łazienka przestronne, czyste i ładnie urządzone. Wybrałam pokój od wewnętrznej strony budynku, więc była komfortowa cisza, pomimo, że hotel znajduje się przy dość ruchliwej ulicy. Śniadanie bardzo dobre, które w ciepłe dni można zjeść na tarasie z widokiem na morze. W pobliżu plac, na którym można zjeść i napić się. Przy porcie ładny cafe bar. Polecam :)”

• Achaios Ocena: 7,5

„widok z okna na morze, ponad dachami domków będących częścią obiektu, zielone otoczenie, blisko do morza, basen.”

• Mediterranee Ocena: 9,2

„Bardzo dobra lokalizacja, hotel jest położony w centrum, blisko morza i deptaka. Pokój bardzo czysty i wygodny. Śniadania smaczne.”

28 Najlepszych Hoteli w regionie Achaja