Adamello Ski Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Cała reszta jak najbardziej ok. Pani bardzo sympatyczna, mówi tylko po włosku ale dogadywaliśmy się bez najmniejszego problemu. Oprócz pokoju, do dyspozycji spora przestrzeń do wypoczynku po długiej i meczącej podróży. 😉 Polecam”

• „Bliskość stoków narciarskich, możliwość późnego wymeldowania w ostatni dzień pobytu”

• „bezpośredni dostęp do stoku dobre wyposażenie kuchni”

• Hotel Bleis Ocena: 9,2

„Przyjemny hotel z przyzwoitymi pokojami i miłą obsługą. Bardzo dobre położenie w centrum, obok klika restauracji z włoskim jedzeniem. Sklep 200m piechotą 5 minut, i najważniejsze: 3 minuty drogi w butach narciarskich do dolnej stacji gondoli. W samym hotelu czysto, śniadania codziennie takie same, ale można samemu trochę je urozmaicić. Generalnie polecamy wszystkim chcącym spędzić kilka dni na nartach, przylatując samolotem do Bergamo (odległość ok. 120km, 2 godziny jazdy samochodem, ale trzeba mieć pewność że wypożyczone auto ma przynajmniej założone opony zimowe. Wyżej w górach, po dużych opadach śniegu, bez tego nie da się jechać).”

• „obsługa.”

• Hotel La Roccia Ocena: 9,2

„Zaserwowane posiłki bardzo smaczne, urozmaicone, obsługa świetna, sprawna i sympatyczna, pokoje codziennie sprzątane z zaścieleniem łóżek, dobrze urządzona i wygodna narciarnia, świetny kontakt z personelem w języku angielskim”

• Hotel La Roccia Ocena: 8,8

„Wybór na śniadanie standardowy, ale wszystkie produkty dobre”

• Hotel Garni Pegrà Ocena: 10,0

„Wszystko ok .Znakomicie”

• „Jedzonko pycha.”

• Albergo Eden Ocena: 10,0

„Świetny hotel, bardzo dobra obsługa, polecam.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Adamello Ski

na podstawie 1 581 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com