Riwiera Romagnola Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Villa Arlotti Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, bardzo dobre śniadania, bardzo miły i pomocny personel. Jednym słowem super. ”

• Hotel Nelson Ocena: 9,2

„Czystość ,śniadanie - duży wybór, miła pomocna obsługa ”

• „Wszystko. Miejsce absolutnie cudowne. Wspaniała Villa i cudowny ogród. Genialny basen. Obsługa na najwyższym poziomie”

• Accademia Hotel Ocena: 10,0

„Urozmaicone śniadanie, świetna obsługa i blisko do plaży. ”

• „ plus za dobra kawe, rogaliki i ciasta chociaz i tam znalazł sie dlugi czarny włos! Klimatyzacja i widok z 4 pietra”

• NH Ancona Ocena: 8,8

„Śniadanie niezwykle różnorodne i obfite jak na włoskie hotele. Bardzo wygodne ogromne łóżka, w łazience wszelkie potrzebne kosmetyki.”

• Hotel Villa Elia Ocena: 6,7

„Duży taras przynależny do pokoju, blisko do plaży i rozmaitych restauracji. Dla chcących zwiedzić starówkę Rimmini niedaleko hotelu znajduje się przystanek autobusowy. Pomimo pewnych niedogodności uważam, uważam że stosunek jakości do ceny jest satysfakcjonujący.”

• Hotel City Ocena: 8,8

„Bardzo miły i pomocny personel. Zamówiliśmy pokój dla 3 osób i okazało się że cześć dla 3 osoby oddzielona jest dostawioną ścianą z płyty z drzwiami przesuwnymi o czym nie wiedzieliśmy :) Klima działa ale była głośna. W pokoju lodówka. Pokoje czyste i sprzątane codziennie. Blisko do knajpek i plaży. Hotel ma zniżkę na plażę nr 84 (przynajmniej my z niej korzystaliśmy). Nie kupujcie bezpośrednio w hotelu tylko idziecie na plażę tam jest miła starsza kobieta. Za 3 leżaki i parasol normalnie zapłaciłbym 19 euro ale jak zapytałem czy mają zniżkę dla gości z Hotelu City to zeszli do 15 euro. Generalnie byliśmy zadowoleni.”

• Hotel Marylise Ocena: 9,2

„Bardzo blisko do plaży, 2 minuty spacerkiem. Personel bardzo życzliwy i pomocny. Na pewno tam wrócę.”

• Hotel Ravenna Ocena: 5,8

„Świetna lokalizacja - bardzo blisko do starego, pięknego centrum. Prywatny parking hotelowy (trochę ciasny, ale własny).”

27 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Riwiera Romagnola

na podstawie 41 983 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com