Wyspy Eolskie Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Lage”

• „Taras na dachu z basenem”

• Panareal Ocena: 8,8

„Położenie hotelu, przyjemny taras, mila obsluga. Dobry punkt wypadowy do różnych wycieczek i do portu.”

• Solemar Hotel Ocena: 10,0

„Wyjątkowo pomocny personel. Bardzo dobra lokalizacja.”

• Solemar Hotel Ocena: 10,0

„Rezerwacji dokonałam last-minute płynąc na Salinę, a hotel Solemar zupełnie mnie oczarował. Właściciele są bardzo przyjaźni i pomocni (dziękuję za tosty, choć kuchnia była zamknięta), każdego gościa wita kawa i pyszne śniadanie z widokiem na morze. Hotel położony w spokojnej okolicy, polecam spacer na przepiękny cmentarz. Blisko do autobusu skąd można dostać się do pozostałych gmin wyspy, dodatkowo hotel współpracuje z firmą przewozową, która podwiezie w niestandardowych godzinach. Pokój bardzo wygodny i duży jak na jedynkę. Urocze miejsca do relaksu na tarasie. Gorąco polecam.”

• „Piękny, mały , klimatyczny hotelik. Bardzo czysto. Fantastyczne śniadania. Sabrina - człowiek do zadań specjalnych. NIe ma dla niej rzeczy nie możliwych do załatwienia. Dzięki tej Pani, człowiek nie musi myśleć / martwić się o nic. Nie ma rzeczy , w której by nie pomogła.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Wyspy Eolskie

na podstawie 6 874 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com