2. Gruzja – opinie o hotelach
  3. Ajara – opinie o hotelach
Ajara Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• EMEG Hotel Ocena: 8

„Miły i uczynny personel.”

• „Lokalizacja dobra, widoki piękne. Budynek jeszcze w trakcie budowy. Wyświetlane na dole reklamy restauracji widokowych niezgodne z rzeczywistością. Na wskazanych piętrach nie znaleźliśmy restauracji a otrzymana odpowiedź od recepcji - że jeszcze nie czynne.”

• Glamping Tago Ocena: 10

„Przepiękne miejsce! Wszystko wygląda tak jak na zdjęciach. Namiot jest duży, posiada ogrzewanie, które momentalnie nagrzewa wnętrze przy mocnym chłodzie na zewnątrz. Duże prysznice, wygodne toalety. Bardzo wygodny materac i niezapomniane widoki. Dodać do tego trzeba fantastyczną obsługę, smaczną kuchnię (świeżutkie śniadania i kolacje). Mamy dostęp do kawy, herbaty, wyposażenia kuchennego, stołów. Można zrobić ognisko, wziąć udział w porannej jodze. Żałujemy, że byliśmy tutaj tylko 1 dzień. To miejsce nastraja optymizmem i ciężko się je opuszcza :D Polecamy wziąć transfer z dołu (Khulo). Wjechaliśmy we własnym zakresie, bo auto było terenówką. Ale wjazd do góry jest bardzo wymagający.”

• „lokalizacja, widok z balkonu”

• „Lokalizacja”

• „Poekny widok z okna na 32 piętrze, lokalizacja bardzo dogodna.”

• „Lokalizacja”

• „- czystość - obsługa - lokalizacja”

• Batumi VIP hotel Ocena: 10

„Śniadania bardzo dobre wszystko świeże,herbata czarna dobra. Kazdy coś znajdzie dla siebie”

• „Lokalizacja, wymieniane codziennie ręczniki, gratis kawa na kapsułki,”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Ajara