Ajara Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Homey Kobuleti Ocena: 10,0

„Czysty pokój z balkonem, śniadania , blisko do centrum i plaży.”

• TJ Guest House Ocena: 10,0

„Gościnność. Gospodarz nie narzucał się, a był zawsze pomocny. Piękny widok z tarasu na Batumi.😁”

• Hotel Jeal Ocena: 9,6

„Bardzo miła obsługa. Pan, który nas przyjmował służył pomocą w każdej kwestii, zarówno dotyczącej stricte hotelu, jak i samego miasta. Pokoje hotelowe bardzo czyste i zadbane. Dużym plusem tego hotelu są serwowane śniadania, w formie bufetu. Pyszne i przede wszystkim każdy znajdzie coś dla siebie. ”

• Hotel 725 Ocena: 8,8

„Pokój wyglądał jak dopiero co oddany do użytku. Wszystko czyste i bardzo ładnie wykończone. Lokalizacja bliżej lotniska niż centrum, ale w niewielkiej kwocie można dojechać taksówką. Mieliśmy drobny problem z dojazdem, bo zdjęcia przedstawiały obiekt przy stacji benzynowej, a sam hotel był 100 metrów dalej. Podejrzewam, że niedawno zmienili budynek.”

• Hotel Varios Ocena: 9,6

„Świetna lokalizacja i stosunek jakości do ceny. Miły personel, dobre śniadanie, wygodny, bardzo duży i doskonale wyposażony pokój. Bezpłatnie podniesiono nam jego standard. ”

• Hotel 19 Ocena: 7,9

„Super lokalizacja.”

• „Pobyt udany , miejsce blisko centrum . Pokój przestronny i czysty. Śniadanie smaczne. Polecam”

• Moni Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. Pyszne śniadanie, idealna lokalizacja.”

• Four Seasons Hotel Ocena: 9,6

„Piękny pokój, przepyszne śniadanie, mili pracownicy. Internet działał bez zarzutu. Niedaleko do morza (10 min spacerem).”

• Piazza Boutique Hotel Ocena: 10,0

„wszystko na plus”