Aklan Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Eurotel Boracay Ocena: 10,0

„Lokalizacja,obsługa,konfort”

• „Ogolnie wszystko cudowny obiekt”

• Blue Orange Ville Ocena: 7,9

„Dobre śniadania Miły personel”

• „Cudownie spędzony czas. Polecam całym sercem ten hotel. Przewyższył nasze oczekiwania. Dbałość o najmniejszy detal, czystość i obsługa bardzo przyjazna i na najwyższym poziomie. Obiekt znajduje się przy plaży, w spokojnym miejscu (ale jak ktoś chce więcej rozrywki, to krótki spacer - i jesteś w Stacji 2). Zawsze wystarczająca ilość leżaków, oraz ręczników. Pyszne jedzenie, idealne miejsce na kolacje na plaży.”

• Boracay Beach Club Ocena: 8,8

„Bardzo przyjemny hotel, do plaży White Beach trzeba przejść tylko na 2 stronę ulicy. Śniadania podawane w restauracyjce na plaży z rewelacyjnym widokiem. pokój czysty z czystą łazienką, codziennie sprzatany Cena rewelacyjna jak na Boracay POLECAMY”

• „Położony tuż przy morzu. Miły personel.”

• „Bardzo dobry i szybki kontakt z personelem w recepcji, pomoc przy organizacji transferu”

• „Niezwykle ? Były smaczne. Przyznam, że nie bardzo wiem co znaczy "ten obiekt". Ten obiekt (zwany hotelem - bez negatywnego podtekstu) składa sie z 26 mniejszych/większych hoteli/hotelików każdy z basenem i restauracją. Dużym plusem są shuttles, którymi można przemieszczać się na plażę na inne baseny innych hoteli/restauracji. Minusem plaży jest brak pryszniców a restauracji prawie brak uwzględnienia, iż niektórzy mogą byc wegetarianami lub weganami ale w tem momencie jest możliwość podjechania schuttle do bramy i zjedzenia czegoś poza Fairways... co wcale nie jest złym pomysłem. Ludzie tak i w obsludze jak i poza "gate" tak mili czego i nam życzyć. Pozdrawiam/Jacek”

• „Plaża na duży plus, była ładniejsza niż główna white beach (trafiliśmy w okres gdzie woda zakwitła?¿?) Śniadania w miarę ale bez rewelacji. Wygodne łóżka. Dużo busów które ułatwiały podróż pod główna bramę. Częste sprzątanie pokoju. Dobre programy tv.”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Aklan

na podstawie 2 125 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com