Al Batinah Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel bardzo cichy widoki jak ze sny ”

• „Wygodne łóżko, po 2szt szlafroków i kapci, piękny widok z balkonu, bardzo dobre śniadanie. Baseny, morze oraz inne dostępne rozrywki. Cisza, spokój. Relaks. Ogólnie polecam na krótki wypad.”

• „Dobre śniadanie, urozmaicone. Miejsce robi wrażenie kameralnego, nie czuje się tłumu . Ładny zapach! Wygodny duży parking.”

• „Hotel położony przy samej plaży ale w oddali od centrum. Jeśli dysponuje się samochodem to nie ma problemu. Pokoje czyste choć jak na 5-gwiazdkowy hotel nie bardzo przestronne ale za to łazienka bardzo duża w której była i wanna i kabina prysznicowa. Rezerwowaliśmy standardowy pokój ale za niewielką dopłatą (ok. 50 PLN) dostaliśmy pokój z widokiem na morze na 3 piętrze. Różnorodność basenów i restauracji.”

• Sahab Hotel Ocena: 9,6

„Piękna lokalizacja! Bardzo wygodne przestrzenne pokoje z wyjściem na ogród. Basen. Jacuzzi czyste i pięknie położone. Warto wspiąć się na 2 tys metrów żeby odpocząć po zwiedzaniu Nizwy i okolic. Świetne miejsce do aktywnego wypoczynku. Zdecydowanie polecam.”

4 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Al Batinah

na podstawie 467 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com