Al Sharqiyah Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła obsługa. Dobre miejsce na postój i odpoczynek. Można zamawiać do pokoju jedzenie z pobliskich restauracji.”

• „Bardzo uprzejma i pomocna obsługa”

• „Lokalizacja: nad morzem i blisko do Wadi Sahab i Wadi Tiwi.”

• Sur Grand Hotel Ocena: 7,5

„Nowy obiekt - widać, że został otwarty niedawno. Poprosiliśmy o zmiane pokoju bo dostaliśmy delux z oknami na ulicę - więc było głośni - bez problemu dostalismy inny pokój. Dobre i różnorodne śniadania. Lokalizacja - dosyć daleko od centrum.”

• Sur Hotel Ocena: 7,9

„. Pokoj warty swojej ceny.”

• Safari Desert Camp Ocena: 8,8

„Jedzenie doskonałe, warunki bardzo dobre, polecam>”

• „Mieliśmy zarezerwowany pokój ze śniadaniem. Pokój był czysty i dobrze wyposażony. Śniadanie bardzo dobre. W cenę pokoju były wliczone dwie wycieczki. Jedna wieczoremm, a druga rano. Warto wybrać się na obydwie. Niby są podobne. Jednakże inne są doznania wieczorem, a inne rano. Akurat podczas naszego pobytu była pełnia. Przez co jeszcze lepiej było widać żółwice, to jak składają jaja, a także małe żółwie i kraby. Rano można było też zauważyć lisy. Ponadto poranną wycieczkę można połączyć z podziwianiem wschodu słońca. Warto też wspomnieć o przewodnikach, którzy byli kompetentni i sympatyczni. Personel hotelu był bardzo przyjazny i gościnny.”

• „Widok z okna jest ok.”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Al Sharqiyah

na podstawie 906 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com