Alajuela Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła obsługa. Przestronny pokój.”

• Hotel Sierra Arenal Ocena: 10,0

„Wszystko w porządku. . Obsluga super miła i pomocna. Hotelik czysty, ładny. .”

• Arenal Xilopalo Ocena: 7,5

„Okolica i obejście przy hotelu.”

• „Hotel w samym centrum Alajuela , niedaleko glownego placu. Wygodny pokoj z wystarczajacym wyposazeniem. Bardzo mila i pomocna obsluga. Duzym plusem jest darmowy transfer na lotnisko oddalone 10 minut drogi od hotelu.”

• Hotel Brisas Arenal Ocena: 9,6

„Hotel przepieknie polozony z widokiem na wulkan wśród tropikalnej roslinnosci,smaczne śniadanie .Polecam”

• Cabinas Las Palmas Ocena: 9,6

„Rodzinne miejsce, czysto, widok na wulkan. Mozna obok na szybko zjesc smaczne sniadanie, kolacje.”

• „Wspaniałe otoczenie - w zasadzie domki są w tropikalnym ogrodzie, gdzie latają egzotyczne ptaki (kolibry, nektarniki itp). Bardzo przyjemny taras z bujanymi fotelami i widokiem na wulkan Arenal. Basen trochę mały ale wystarcza na oświeżenie. Bardzo czyste pokoje. W wyposażeniu duża lodówka. Wygodne, szerokie łóżko. Dobry dojazd, hotel na przedmieściach La Fortuny. Zaciszne miejsce gwarantujące super odpoczynek.”

• „Piękny i duży ogród pełen egzotycznych ptaków. 200 metrów od wodospadu La Fortuna. Pyszne jedzenie, mila i pomocna obsługa.”

• Hotel Villa Fortuna Ocena: 8,8

„Piekne kolorowe kwiaty dookola. Duza wygodnia kuchnia w ktorej robilismy sobie sniadania wedle naszego uznania 👍”

• Hotel Arenal Lodge Ocena: 8,8

„Domek z widokiem-rewelacja, mimo że niestety trafiliśmy na dwudniową mgłę i widoku na wulkan nie było. Niesamowity podjazd do hotelu, basen z widokiem i jacuzzi.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Alajuela

na podstawie 2 655 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com