Alba Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel EKA Ocena: 6,7

„Bardzo kontaktowy personel w recepcji ”

• Vila Rustica Ocena: 5,4

„Bardzo ładna okolica. Pomocni gospodarze. ”

• Hotel Turn Sebes Ocena: 9,6

„Bardzo czysto. Działała klimatyzacja. Sympatyczna obsługa, choć słabo komunikująca się po angielsku. Bardzo dobre i obfite śniadanie. Super lokalizacja i brak problemów z zaparkowaniem.”

• Hotel Parc Ocena: 7,1

„Lokalizacja hotelu w centrum,ale jednocześnie było cicho,tylko rano przy otwartym oknie słychać było dzwony kościelne,które były naprawdę głośne. Pokój czysty i przestronny, łazienka duża i ładnie i urządzona, minusem -jak dla mnie -sa wbudowane prysznice bez słuchawki (ja osobiście tego nie lubię). Bardzo eleganckie wnętrze hotelu i wyposażenie pokoi sprawia,że hotel zasługuje na swoje 4 gwiazdki.”

• Apartament centru Ocena: 9,6

„Bardzo dobra lokalizacja, bardzo miły i pomocny gospodarz , dojechaliśmy po północy i nie było problemów z odebraniem kluczy, gospodarze czekali uśmiechnięci, bardzo dobra cena. Duży sklep w odległości 50 m Polecam”

• Pensiunea Rock Ocena: 6,2

„Bardzo sympatyczny i wyrozumiały właściciel. Dobra lokalizacja.”

• Citadel Hostel Ocena: 8,8

„Wyposażenie łazienki, taras, wygodne łóżka”

• „Ogólnie schludny hotelik.”

• „Sympatyczny personel, bardzo dobry standard, czysto, przyzwoite ceny w restauracji. W centrum miasta, choć w mało atrakcyjnej uliczce. Obiekt z pewnością godny polecenia.”

• Hotel Axa Travel Ocena: 8,8

„Bardzo łatwy dojazd z trasy przelotowej do Bułgarii. Hotel nowoczesny, dobrze utrzymany i czysty.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Alba

na podstawie 9 184 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com