Albanian Riviera Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko niemalże idealnie! Wspaniała i pomocna obsługa :) mieliśmy piękny, przestronny pokój z widokiem na morze, czysty, codziennie bardzo starannie sprzątany. śniadania bardzo smaczne, choć mogłyby być bardziej urozmaicone, ale to uwaga dla czepialskich. Okolica spokojna, z dala od centrum Sarandy, ale to akurat na plus, podróżowaliśmy samochodem z Polski więc dla nas było ok. Jedzenie w pobliskich restauracjach przepyszne i w rozsądnych cenach. Hotel urządzony w pięknym nowoczesnym stylu, każdy szczegół przemyślany i odpowiednio dobrany. Rooftop z basenem na kolejny mega duży plus, widok przepiękny :) Parking podziemny, bezpieczny. ”

• Mucobega Hotel Ocena: 10,0

„Hotel Na uboczu i blisko centrum zarazem, położony przy samej plaży, plaża bardzo czysta, trochę piasek trochę drobne kamienie. Woda kryształ a w niej różne gatunki ryb. Na plaży wygodne i czyste leżaki i słomkowe parasole. WIFI także na plaży! Pokoje codziennie sprzątane i codziennie swierze ręczniki. Fantastyczne rozwiązania łóżek dla rodzin z dziećmi. Balkony przestronne z cudownym widokiem na morze. Śniadania smaczne i rozmaite, nabiał, wędliny, owoce i coś słodkiego. Jestem bardzo zadowolony z obiektu byłem tam prawie tydzień z trójką małych dzieci. W październiku nadal jest tam bardzo ciepło a ludzi niewiele. Polecam każdemu ”

• Hotel Hamiti Llogara Ocena: 10,0

„Lokalizacja, jedzenie, atmosfera”

• Hotel Villa Margarit Ocena: 10,0

„Lokalizacja, atmosfera, pokój, widok z balkonu”

• „Lokalizacja - przy samej plaży, w pokojach nawet są klapki do wyjścia :) Nie wiem jak w sezonie ale w październiku plaża czyściutka, woda super ciepła. Duże balkony, część z widokiem na morze. Śniadania w porządku, choć bez cudów :) Polecam na krótki pobyt.”

• Villa White Ocena: 9,6

„Pokój przestronny, czysty. Łazienka czysta. Łoże duże wygodne. Wszelkie braki w kuchni były uzupełniane według potrzeb.”

• Kadrisa Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo dobra obsługa. Pokoje remoncie. Duża czysta łazienka, codziennie nowe ręczniku. Pyszne śniadania , wybór menu, zawsze dostawaliśmy więcej plus dodatkowo deser, dobra kawa. Duży bezpłatny parking, blisko do centrum i na plażę.”

• Hotel Sunrise Ocena: 6,7

„Blisko morza, aczkolwiek plaza nieciekawa, niemniej z dobrą gastronomią. Obsługa stara się być miła.”

• Titania Hotel Ocena: 7,5

„Super personel. Mili, uprzejmi i uczynni.”

• Ana Apartment Ocena: 10,0

„Zajmowaliśmy dwa apartamenty z widokiem na morze, codziennie rano można było wypić kawę na balkonie ze świetnym widokiem. Nasze apartamenty miały w pełni wyposażoną kuchnię. Właścicielki są bardzo sympatyczne i jest z nimi dobry kontakt, przez co bez problemu odnaleźliśmy ten obiekt. Obiekt mieści się przy mało ruchliwej ulicy i ma prywatny ogrodzony parking.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Albanian Riviera