Ari Atoll Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „urokliwe miejsce, wyizolowane, świetnie zorganizowane, wygodne wilki, zaopatrzone we wszystko czego potrzeba na wakacjach.Sympatyczny bardzo pomocny Personel;doskonale wyszkolony, zaangażowany i zmotywowany.Niezwykłe miejsce, z największą przyjemnością wracałabym tam co lato.”

• „Personel miły, uśmiechnięty, w upalne dni rozdawali na plaży świeżo wyciskane soki, lody. Ville sprzątane dwa razy dziennie, kawa, herbata, woda na wyposażeniu pokoju. Mieliśmy opcję B&B w Beach Villi, świetny widok na morze. Mnóstwo krabów, rybek, rekinów, płaszczek. Sprzęt do nurkowania, kajaki, deski itp - bierzesz co chcesz i korzystasz, potem oddajesz. Jedzenie bardzo dobre, braliśmy opcję bufetową i kilka razy z menu. Ostre zupy, świeże ryby, grillowane owoce morza, Malediwska Noc. Rozpylali środek na komary, nas pogryzły może z 4 razy tylko przez niedokładne posmarowanie. Leżaki, parasole, łóżka na plaży - wszystko jest. Tam nawet klapki są niepotrzebne, najlepiej się chodzi na bosaka.”

• Constance Halaveli Ocena: 9,6

„Wysoki poziom gwarantowania prywatności dla gości. Ma się odczucie, że jet się samemu na wyspie i ona jest dla ciebie jedynie. Personel uprzejmy i zaradny, ale nie narzucający się co jest miłe. Poleca wszystkim zakochanym by poczuli jak mogło być w raju zanim Adam nie dał się skusić Ewie ... Bosko! Polecam szczególnie Wille na wodzie Nr 70 oraz Wille na wyspie Nr 14 .”

• „Super personel!”

• „Wszystko świetne -) pyszne jedzenie Koniecznie willa na wodzie”

• „Piękne miejsce, świetna obsługa, komfortowe pokoje,smaczne jedzenie”

• Kuramathi Maldives Ocena: 10,0

„Lokalizacja, idealna wielkość wyspy, piękne plaże, atrakcje na miejscu: codziennie popołudniem imprezy DJ przy basenach. Polecam na wypoczynek w parach i rodzinnie. Koniecznie w nowej części przy recepcji Thundi: ładniej, nowocześniej niż w części przy recepcji głównej.”

• „Hotel położony w centrum pięknej wyspy. Wspaniała rodzinna atmosfera. Wszyscy bardzo pomocni.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Ari Atoll