Allgäu Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• AI Hotel Ocena: 9,6

„Nowe meble. Wygodna lazieka. Wygodne łóżko. Czysto. Wygodny dojazd. Sąsiedztwo McDonald i Subway. Wygodna mala kuchnia z wyposażeniem. Możliwość dojazdu o dowolnej porze w nocy.”

• MN Hotel Ocena: 8,8

„Na jedną noc, OK Blisko autostrady, cisza i spokój ”

• „Mila obsluga czysto cisza hotel polozony na uboczu wsam raz na wypoczynek polecam”

• Hotel Sonne Ocena: 10,0

„Śniadanie pyszne, duży wybór jedzenia, było wszystko i bardzo smaczne. Hotel bardzo ładny, super urządzony, przytulny.”

• Hotel Müller Ocena: 7,9

„Najlepszy tatar jaki w życiu jadłem. Polecam serdecznie kuchnie hotelową.”

• Hotel Marienhof Ocena: 8,8

„Jeśli planujesz 1 lub 2 noce to ten hotel jest odpowiedni . Czysto, schludnie a panująca cisza w całej okolicy powoduje że śpi się wybornie. Mając na uwadze ww. atuty i serwowane bogate śniadanie spokojnie - polecam .”

• „Fantastyczny personel, bardzo pomocny i uprzejmy. lokalizacja na 6+”

• Landgasthof Löwen Ocena: 7,5

„Hotel na styl " bawarskiej chałupy" . Na dole restauracja serwująca dobre dania , choć mało regionalnych potraw. W obiekcie spory jak na taki hotel basen . Obok basenu - sauna , ale trzeba było wcześniej zgłosić jej rezerwację .Pokoje duże , czyste . W łazience ręczniki oraz przybory toaletowe . Śniadania smaczne, dość obfite , choć kawa serwowana do stołu w dzbanku dla czterech osób nie wystarczała nawet dla trzech .O dolanie trzeba było dodatkowo poprosić . Właścicielka przemiła , ale personel w restauracji już nie zawsze. Przed hotelem bardzo fajny plac zabaw dla dzieci oraz boisko do piłki nożnej . W zagrodzie - kilka zwierząt gospodarczych - dość specyficzny zapach , ale dzieci zachwycone bo mogły pogłaskać kozę :)”

• Drexel´s Parkhotel Ocena: 8,3

„Dobre śniadania.Doskonała lokalizacja. Polecam.”

• Der Fuerstenhof Ocena: 8,8

„Pyszne śniadanie. Czystość. Super lokalizacja.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Allgäu

na podstawie 21 805 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com