Allier Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hôtel De Naples Ocena: 5,8

„Polozeni- wszędzie blisko plus pstking ale platny. ”

• Le Chalet Montégut Ocena: 10,0

„Wspaniala lokalizacją, cisza, spokój, drzewa, las, basen, chłód w pokojach, świetne śniadanie, idealne warunki do odpoczynku i spędzenia czasu z dziećmi. ”

• Le Chêne Vert Ocena: 9,2

„Pyszne śniadania duży wybór , pokoje duże bardzo miły personel .”

• „Typowe śniadanie w Ibis Budget. Smaczne i wystarczające. Dobry hotel dla podróżujących na zachód Francji lub dalej. Cenna jest dostępność bezpłatnego parkingu. Miła obsługa i dobre warunki.”

• Hôtel de Biarritz Ocena: 9,2

„Mały hotelik funkcjonujący jak rodzinny pensjonat. Urozmaicone śniadanie, znakomita lokalizacja hotelu w małej bocznej uliczce w samym centrum miasta (5 min. od dworca kolejowego, 1 min. do stylowego kościoła sw. Łukasza i kilkanaście minut do obiektów sportowych i ścieżki zdrowia nad rzeką). Vichy jest niewielkim uroczym kurortem, a jednocześnie ośrodkiem akademickim i kulturalnym (gdzie można iść do opery, na koncerty, uczestniczyć w muzycznych festiwalach, obejrzeć galerie).”

• „Tylko to że mieliśmy dach nad głową”

• California Ocena: 8,3

„Wszystko ok”

• „Wielkość pokoju jak w tego typu hotelach, na jedną dwie noce żeby zwiedzić okolicę. Łóżka wygodne. Bardzo dobre śniadanie. Parking hotelowy niewielki, szybko się zapełnia, pozostaje parkowanie przy ulicy.”

• „Hôtel des Thermes Callou to w rzeczywistości Hotel Ibis. Prawdopodobnie wykorzystana przeze mnie korzystniejsza cenowo oferta ("Hôtel des Thermes Callou") została stworzona w części hotelu jeszcze nie wyremontowanej i mniej świeżej. Cena Ibisowa wynosiła 83 euro za noc, podczas gdy mój pokój kosztował około 50 euro. Do hotelu dotarłem w sobotę po 23.00, ale nie było problemu z zameldowaniem. Zaparkowałem za darmo bezpośrednio pod hotelem przy Rue Mounin. Wolnych miejsc prawie nie było, ale akurat za hotelem było wolne i darmowe miejsce. Dodatkowa niespodziewana frajda w pobliżu hotelu to niedzielny targ staroci i osobliwości na zabytkowym deptaku wzdłuż Rue du Président Wilson.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Allier

na podstawie 6 297 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com