Rhine Valley Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Cafe Lorenz Ocena: 8,8

„Ładna okolica. Czysty pokój. Bardzo serdeczna obsługa. ”

• Sternen Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo miła obsługa, czysto i spokojnie. Dobra lokalizacja - blisko sklep i przystanek autobusowy. ”

• Hotel Drei Könige Ocena: 10,0

„Znakomity hotel!Czuć historię.Personel przesympatyczny,pokój stylowy i nie przeszkadza brak łazienki-są za to 2 umywalki.Pyszne śniadanie,Doskonala lokalizacja.,Blisko do dworca kolejowego oraz starówki.Szkoda,że spędzilismy tam tylko 2 noce.Zdecydowanie polecam!”

• „pokoj - ok, czystosc w pokoju - ok.”

• Hotel Hirschen Ocena: 7,5

„Pokój skromny, ale wygodny, Na miejscu restauracja - smaczne posiłki. Polecam.”

• Hotel Post Ocena: 10,0

„Obfite i smaczne śniadanie, miła obsługa, świetna lokalizacja”

• Residence Hotel Ocena: 8,3

„Wygodny duży pokój, duże łóżko, parking bezpośrednio pod hotelem z windą, śniadanie smaczne. Bardzo dobra lokalizacja; ale największym walorem obiektu jest personel, służący pomocą w każdej sprawie, szybki i pomocny i robiący to z przyjemnością - gratulacje!!!”

• „Śniadanie płatne 4,5 euro,ale warto.Czysto,Hostel był prawie pusty,więc nie było problemów z dostępem do toalet i pryszniców”

• „Fantastyczne rozwiązanie. Dałem wysoką opinię za personel ale tak naprawde nikogo tam nie ma. Wierze jednak ze to mili ludzie. Pozdrawiam”

• „B dobre śniadanie, czystość hotelu i pokoju, niezwykle mila i uczynna obsługa, fajny kryty basen i SPA na powietrzu !, dogodne co godzinne polaczenie autobusem do/z Vaduz. Przystanek przy hotelu.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Rhine Valley

na podstawie 8 728 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com