Hochpustertal Valley Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Steinerhof Ocena: 9,2

„Bardzo uroczo położone miejsce, dojazd krętymi alpejskimi drogami, domowa atmosfera, pomocna i życzliwa właścicielka. Widoki z balkonu na alpejskie łąki przecudne. Smaczne śniadania, przepyszny wypiekam na miejscu chleb. Obiad można zjeść w pobliskiej restauracji, bardzo dobra kuchnia. Gorąco polecam pobyt w tym miejscu 😊”

• Hotel Waldheim Ocena: 10,0

„profesjonalizm całego hotelu”

• Biovita Hotel Alpi Ocena: 9,2

„Wspaniała, urozmaicona kuchnia zwłaszcza kolacje. Także dla wegetarian. Serdeczna atmosfera. Nienaganna czystość.”

• Biovita Hotel Alpi Ocena: 9,6

„Pyszne i urozmaicone śniadania, kolacje na jeszcze wyższym poziomie. Super zaplecze rekreacyjne i przemiły personel to główne zalety tego hotelu.”

• „Hotel pięknie położony, znakomite śniadanie”

• Hotel Erika Ocena: 8,3

„Fantastyczne położenie, piękne widoki, doskonałe miejsce na wypady w góry. Hotel bardzo przytulny, jedzenie wspaniałe bardzo wygodne łóżko. W hotelu bardzo przyjazna atmosfera.”

• „Super miejsce”

• Hotel Moritz Ocena: 9,2

„super czystość i spokój”

• „Wspaniałe polozenie hotelu z mozliwoscia spacerów i wedrowek gorskich .Zachwyceni beda spacerowicze i ambitni chodzacy po gorach.Wspaniale widoki .Wygodny dojazd i parking.Klasa!!”

• Hotel Edelweiß Ocena: 10,0

„Wspaniały hotel. Bardzo duże pokoje. Fantastyczna obsługa i świetne jedzenie. Bardzo obfite śniadania, smaczne kolacje. Byliśmy, i jesteśmy nadal, zachwyceni tym miejscem. Po pierwszym dniu, gdy obsługa zorientowała się, że nie mówimy po włosku i słabo po niemiecku, podczas kolacji czekało na nas na stole menu w języku angielskim specjalnie przygotowane, żebyśmy wiedzieli, co zamawiamy. Był to wspaniały gest ze strony obsługi i czuliśmy się dzięki temu dużo lepiej. Polecam to miejsce. My na pewno tam wrócimy!”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Hochpustertal Valley