Alta Valtellina Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel w centrum miasta, wyjątkowo mila obsługa, fajny klimat, oraz smaczne śniadanie. Dużo śniegu w sierpniu na głównej ulicy nas milo zaskoczył , gdzie odbyły się zawody. Myślę ze jeszcze kiedyś tam wrócimy tym bardziej ze można tam zrobić fajne zakupy👍”

• „Wspaniale widoki , bardzo dobre śniadanie i wygodne lóżko...”

• Hotel Teola Ocena: 8,8

„Parking podziemny dla moto. Lokalizacja. Widok z balkonu na Livigno Śniadanie”

• Dependance Sporting Ocena: 6,7

„Śniadania smaczne ale monotonne”

• Hotel Villa Rina Ocena: 10,0

„Ok”

• Eden Hotel Ocena: 10,0

„Hotel rewelacyjny!!! Fantastycznie wyposarzony!!!”

• „Super lokalizacja w lecie - blisko gór, bez typowych Włoskich upałów, w ciekawym miasteczku. Obsługa bardzo rzeczowa a przy tym sympatyczna. Pokoje może niezbyt duże ale za to jest czysto i wszystko działa, pomimo tego że hotel nie jest nowy.”

• Hotel Terme Ocena: 10,0

„Łóżko wygodne, dodatkowo koc bo nie było zbyt ciepło na zewnątrz. Śniadanie przepyszne i świeże, obsługa miła i pomocna. Super lokalizacja do porannego wjazdu na Passo dello Stelvio.”

• Hotel Piccolo Mondo Ocena: 8,8

„Bardzo dobre śniadanie z produktów lokalnych, przepyszne świeże ciasta lub ciasteczka do śniadania codziennie wieczorem pieczone, miły i pomocny personel,pyszna kawa do śniadania, choć jej smak zależny od osoby ją przygotowującej. Do śniadania podają lokalne sery. Blisko do przystanku darmowej komunikacji autobusowej. Czyste łazienki.”

• „Hotel w 100% spełnił moje oczekiwania. Bardzo miła obsługa w recepcji, ekspresowe zameldowanie. Znakomite śniadanie. Pobyt tylko na jedną noc, ale chętnie tam wrócę na narty.”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Alta Valtellina

na podstawie 2 191 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com