Alto Garda e Ledro Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja i widok z tarasu! ”

• Aktiv Hotel Eden Ocena: 7,1

„Fantastyczne jedzenie. Miłe podejście do psów. Fantastyczne położenie między górami i winnicami. ”

• Palace Hotel Città Ocena: 9,2

„Dobra lokalizacja! Czysto. Dobry parking. Miły personel. Duży wybór jedzenia na śniadanie ( przy tygodniowym pobycie monotonny - ale w hotelu to norma) Fajne rowery bezpłatnie do wypożyczenia .”

• Agritur Girasole Ocena: 9,6

„śniadania smaczne dużoregionalnych produktów dogodna pora serwowania”

• Agritur Stefenelli Ocena: 10,0

„Bardzo dobry stosunek jakości usługi do ceny, pokój czysty i wygodny, łóżeczko dla dziecka, spokojna okolica, obiekt oddalony od drogi,”

• „łazienka koszmar 2,5 m2 strasznie ciasno, betonowa podłoga w pokoju zamalowana farbą ,4* to trochę przesada. Park ,lokalizacja ,basen to 10 restauracja to jak sala gimnastyczna, brak klimatu.”

• Hotel Ideal Ocena: 10,0

„Hotel bardzo fajny. Pyszne lody znajdują się naprzeciwko hotelu.”

• Hotel Roma Ocena: 10,0

„Śniadania różnorodne, świeże i smaczne. Klimatyzacja w cenie pokoju. Wszystko SUPER !!! :-)”

• Camping Arco Ocena: 7,5

„Świetna lokalizacja.”

• Hotel Primo Ocena: 8,8

„Dostaliśmy apartament, który był oddalony od hotelu o 50 m, ale to na plus - bliżej do jeziora i całe 40 m z szalonemu kuchnia dla nas (spodziewaliśmy się tylko pokoju). Sterylnie czyste wnętrze, w pełni wyposażona kuchnia.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Alto Garda e Ledro

na podstawie 7 901 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com