Alytus County Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Dzūkijos dvaras Ocena: 10,0

„Sympatyczne miejsce z sympatyczną obsługą. Można dogadać się bez problemu po angielsku a z niektórymi również po polsku ”

• Regina Ocena: 8,3

„Bardzo blisko do aquaparku 2min drogi. Bezpłatny parking, pyszne śniadanie w cenie. Pokoje schludne, czyste. Super lokalizacja. ”

• Vila Dainava Ocena: 9,2

„Brak czajnika.”

• „Miła obsługa oraz czyste pokoje. Parking na miejscu, jest ok”

• „Spokojnie , czysto miło i profesjonalnie .Szeroka oferta , dobra opieka .Miejsce bardzo zyskało po remoncie . Serdecznie polecam”

• „personel mily usmiechniety”

• Hotel Violeta Ocena: 10,0

„Przestronny pokój z widokiem na Niemen. Pełen komfort i wzorowa czystość ,świetny kontakt z personelem . Bardzo dobre i obfite śniadania , wszystkie pozytywne opinie o o pobytach i obiekcie potwierdzam. Druskienniki piękne i klimatyczne.”

• Viešbutis Simpatija Ocena: 10,0

„super lokalizacja .widok z balkonu na główny deptak.Panie recepcjonistki przemiłe uśmiechnięte bardzo pomocne i mówiące po polsku.Hotel kameralny pokój duży wygodnie umeblowany .Śniadania smaczne pyszna kawa.Wymiana pościeli i ręczników na życzenie .Bardzo wygodne łóżka.Będę polecać znajomym.”

• Goda Hotel & Spa Ocena: 8,8

„Dbałość o czystość, pomocny personel ( otrzymaliśmy mapkę Druskiennik ze wskazówkami, dokąd warto pójść, zmiana pokoju), jacuzzi i siłownia na świeżym powietrzu, urozmaicone śniadania, niezłe położenie (wprawdzie nie w centrum, ale 10 minut przyjemnym spacerkiem lasem, brzegiem Niemna)”

• „REWELACJA. HOTEL NA WYSOKIM POZIOME, SPA SUPER, KONCERTY W RESTAURACJI MEGA!!! POLECAM SERDECZNIE.”

28 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Alytus County

na podstawie 8 788 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com