Amman Governorate Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Al-Houriat Hotel Ocena: 10,0

„MEGA DOBRY HOTEL W NISKIEJ CENIE!! SZCZERZE POLECAM KAŻDEMU KTO ZATRZYMUJE SIĘ W AMMANIE. Hotel zlokalizowany w samym centrum miasta w pobliżu licznych straganów, restauracji, kawiarni. Pieszo 4 minuty drogi do Amfiteatru i 17 minut do Cytadeli. Mega wygodne łóżko, pokoje czyste aż się błyszczy. W pokojach lodówka, łazienki zadbane. Właściciel przemiły i pomocny. W cenę hotelu wliczone wszystkie podatki w przeciwieństwie do innych ofert. Rano czekało na nas śniadanie w postaci bufetu NIE DO PRZEJEDZENIA (zazwyczaj śniadania wliczone w cenę są robione "na sztukę" ale tu mega pozytywne zaszkoczenie: jajka, hummusy, warzywka itp.). Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Na pewno ty wrócę.”

• Mansour Hotel Ocena: 6,7

„Dobra lokalizacja i przemiły oraz bardzo pomocny Pan w recepcji no i dobre śniadanie (w cenie!!!). Ogromnym atutem jest cena w połączeniu z lokalizacją. Zawsze ciepła woda.”

• Jordan Tower Hotel Ocena: 9,2

„Całokształt.”

• Hamoudah Hotel Ocena: 7,9

„Dobra lokalizacja hotelu w centrum Ammanu. Jednakże jest to hotel dla niewymagających turystów. Blisko do atrakcji jak i sklepów czy restauracji. Na ulicy ciężko o wolne miejsce do zaparkowania. Spory ruch uliczny. W pokoju czy na balkonie brak jakiegokolwiek krzesła. Łazienka maleńka z niezbyt sprawnym kranem. Ogólnie mówiąc ujdzie, jak na jedną noc. Na dłuższy pobyt szukałabym czegoś bardziej komfortowego.”

• Amman Pasha Hotel Ocena: 8,8

„Super lokalizacja w samym centrum downtown. Pomocny personel przy organizacji wycieczek na dead sea, Petra, Wadi Rum (ale nie jest to najtańsza opcja). Przy hotelu działa restauracja Cafe Roma z miłą atmosferą. Na korytarzach porozwieszane są różnego rodzaju przydatne informacje, które ułatwiają pobyt w Ammanie i samej Jordanii.”

• Jordan River Hotel Ocena: 6,7

„[EN] Location is great, very close to the Citadel and Roman Theatre. The breakfast was good, it took lady-receptionist a while to prepare it as it is not in a form of open table. WiFi was working very good. Parking spots in front of the building. [PL] Wspaniała lokalizacja - bardzo blisko do Cytadeli i Teatru Rzymskiego. Śniadanie bardzo dobre, ale chwilkę trzeba było poczekać aż Pani z recepcji je przygotuje, bo to nie był szwedzki stół. WiFi działało bardzo dobrze. Miejsca parkingowe przy samym budynku.”

• „Mój 2-os. pokój był na parterze. Mały ale wygodny z klimatyzacją i łazienką (ciepły prysznic). W centrum - dobry na "kurs na południe" kraju.”

• Toledo Amman Hotel Ocena: 9,6

„Bardzo przyjazna i kompetentna obsługa.”

• „Wspaniała przyjazna obsługa. Fenomenalny widok na amfiteatr i bliskość downtown.”

• Amman West Hotel Ocena: 8,3

„wszystko w porządku polecam. Cena nie wygórowana jak na Jordanię, bezpieczna okolica.”

25 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Amman Governorate

na podstawie 3 521 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com