Antalya Coast Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobre jedzenie, ładne i czyste pokoje i łazienki. Ogólnie raczej dla mało wymagających. Świetne animacje wieczorne. ”

• Lara Otel Ocena: 4,6

„Widok z pokoju.”

• Exporoyal Hotel Ocena: 7,1

„Lokalizacja ostatecznie dobra, blisko przystanku tramwajowego i głównego deptaku miasta (aczkolwiek na jego początku). Dość czysto (jak na Turcję). ”

• „Super ”

• Sato Hotel Ocena: 9,6

„Przemiłą atmosfera zagwarantowana przez właścicieli. Obiekt położony idealnie. Blisko do centrum, blisko na plażę. Widoki nie do zapomnienia na długie lata.”

• Mera Park Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo uprzejma i życzliwa obsługa w recepcji, bardzo nam pomogli i dużo podpowiedzieli. Po za tym z większych plusów dobre śniadanie i szybkie wi-fi. Odpowiednia jakość za tę cenę.”

• La Paloma Hotel Ocena: 7,9

„Hotelier prawidłowo zadbał o nasz transport z lotniska i do portu.”

• Hotel SU & Aqualand Ocena: 9,6

„Śniadania i kolacje w formie bufetu, nie było możliwości sprawdzenia wszystkiego ponieważ było tak różnorodnie, przepyszne desery, cudowne pokoje, ogromne łoże na tarasie, jedyne co mi brakowało to kawy ( dwie saszetki na dzień i mleko w proszku którego nie lubię)”

• „łóżka bardzo wygodne”

• „Stacja benzynowa na przeciwko, lokalne bary, dookoła lokalne sklepy, po drodze do centrum sprzedawcy soków z granatów, śniadanie w hotelu dobre. Blisko na tramwaj (20 min).”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Antalya Coast

na podstawie 12 641 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com