Antalya Province Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobre jedzenie, ładne i czyste pokoje i łazienki. Ogólnie raczej dla mało wymagających. Świetne animacje wieczorne. ”

• Lara Otel Ocena: 4,6

„Widok z pokoju.”

• Exporoyal Hotel Ocena: 7,1

„Lokalizacja ostatecznie dobra, blisko przystanku tramwajowego i głównego deptaku miasta (aczkolwiek na jego początku). Dość czysto (jak na Turcję). ”

• „Wykwalifikowany, przyjazny Personel, bardzo grzeczna obsługa na plaży, każdy znajdzie to, czego szuka, oczekuje. Piękna męska wizytówka miasta plaży 😁”

• „Super ”

• Life Hotel Ocena: 9,2

„Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, blisko starego miasta, w spokojnej, cichej uliczce. Bardzo sympatyczni, pomocni właściciele. Pokój bez luksusów, ale było w nim właściwie wszystko, co potrzebne w ciągu kilkudniowego pobytu - klimatyzacja, suszarka, wygodne łóżko. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, polecam!”

• Mera Park Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo uprzejma i życzliwa obsługa w recepcji, bardzo nam pomogli i dużo podpowiedzieli. Po za tym z większych plusów dobre śniadanie i szybkie wi-fi. Odpowiednia jakość za tę cenę.”

• La Paloma Hotel Ocena: 7,9

„Hotelier prawidłowo zadbał o nasz transport z lotniska i do portu.”

• Hotel SU & Aqualand Ocena: 9,6

„Śniadania i kolacje w formie bufetu, nie było możliwości sprawdzenia wszystkiego ponieważ było tak różnorodnie, przepyszne desery, cudowne pokoje, ogromne łoże na tarasie, jedyne co mi brakowało to kawy ( dwie saszetki na dzień i mleko w proszku którego nie lubię)”

• „łóżka bardzo wygodne”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Antalya Province