Antofagasta Region Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła obsługa, w ciągu dnia przyjemna muzyka puszczana przez właścicieli na terenie obiektu”

• L&S Hotel Ocena: 10,0

„Personel, przestrzeń, lokalizacja, kawa herbata i ciastka dostępne cały czas. ”

• „Pani na recepcji, pomocny personel, ”

• Terrantai Lodge Ocena: 9,6

„Bardzo ładny, świetne śniadania i genialna lokalizacja.”

• Hostal Millantu Ocena: 8,3

„Urozmaicone śniadania, przynoszone wieczorem do pokoju, do tego kawa,herbata, soki. Trochę dalej od centrum (10 min pieszo),ale za to spokojnie i z widokiem na wulkan Licancabur. Jest serwis prania. Właścicielka mówi tylko po hiszpańsku. Płacić USD, bo inaczej naliczą VAT.”

• „Pokój był czysty, a personel bardzo pomocny. Pani z hostelu nie mówiła biegle po angielsku, ale od razu użyła translatora, aby dobrze mnie zrozumieć. Poprosiłam o zamówienie taksówki na następny dzień i Pani bardzo chętnie mi pomogła. Wyjeżdżałam wcześnie rano przed śniadaniem, więc śniadanie, podpisane, czekało na mnie na stole w kafejce. W pokoju był wiatrak.”

• Casa Quitor Ocena: 8,8

„Lokalizacja - spokój i cisza. Właściciel, który nie narzucał się ze swoją obecnością ale zawsze był pomocny (nawet obudzony w środku nocy przez telefon agencji organizującej wycieczki). Wyposażenie domku (pamiętając, że to Ameryka Płd)”

• „Nic”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Antofagasta Region