Antrim County Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto, blisko do stacji, pabów i ogrodów botanicznych ”

• „Czysto, wygodne łóżko, miła cicha atmosfera ”

• „Miła obsługa, czysto, wygodne wyrko plus super lokalizacja!”

• Ten Square Hotel Ocena: 8,8

„Miła obsługa.”

• „Miły personel, lokalizacja wspaniała, czystość na wysokim poziomie ”

• Vagabonds Ocena: 9,6

„Świetna atmosfera, doskonała lokalizacja, miły i pomocny personel. ”

• „Fajny hotel w centrum miasta.Pokoj byl bardzo czysty i spelnial nasze oczekiwania .Wygodne lozko,, mozliwosc korzystania z Internetu, wiele programow telewizyjnych,czajnik do przygotowania kawy i herbaty, to wszystko czego sie spodziewalismy po rezerwacji tego pokoju. Personel bardzo pomocny, bez problem zostawilismy nasze bagaze na caly dzien, bez dodatkowej oplaty, dzieki temu moglismy sie udac na zwiedzanie Belfastu bez dodatkowych obciazen. Pyszne sniadanie, polecamy omlet z warzywami, delicja ! Polecamy !”

• „Super lokalizacja w samym centrum,tuz obok najstarszego pubu w Belfascie,blisko Europa Bus Centre i Irish Visitor gdzie mozna kupic bilety na wycieczki,blisko Ratusza. Hotel zadbany,czysty,obsluga znakomita,sniadanie obfite. W Recepcji trafilśmy na przemiłą Polkę,co ułatwiło nam zakwaterowanie.”

• „Swietna lokalizacja, wiekszosc atrakcji na piechote.Parking na przeciw. Czysto i mila obsluga. Sniadania smaczne i solidne.”

• Billy Andys Ocena: 10,0

„Uczynny personel, miłe przyjęcie. Tu poczujesz się jak w domu. W obiekcie znajduje się restauracja, gdzie szef kuchni przygotowuje posiłki po mistrzowsku. Polecam! Wygodne łóżko.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Antrim County