Apokoronas Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Na Krecie jestem co roku i cały czas szukałem Hotelu, który będzie idealny pod każdym względem. Ten Hotel to spełnienie oczekiwań podróżnych szukających profesjonalnej i wyjątkowej obsługi, serdeczności, dbałości o najdrobniejsze detale, pysznej kuchni, eleganckich oraz komfortowych pokoi. Jestem zachwycony tym miejsce i pracownikami hotelu, za ich podejście do klienta oraz staranność w tym co robią. Polecam to za mało. Ty tam musisz być 😉👍 -------------------------------------------------- I'm in Crete every year and I've been looking for a Hotel that's perfect in every respect. This Hotel meets the expectations of travelers looking for professional and exceptional service, cordiality, attention to the smallest details, delicious cuisine, elegant and comfortable rooms. I am delighted with this place and the hotel staff, for their approach to the client and diligence in what they do. I recommend it too little. You must be there😉👍”

• Zorbas Hotel Ocena: 7,5

„Obsługa, jedzenie , lokalizacja ”

• Kalives Apartments Ocena: 10,0

„Wspaniała lokalizacja tuż przy plaży,piękny ogród a w nim basen...bardzo czysto ...Super właściciele i atmosfera 😄Na pewno tam wrócę i gorąco polecam ”

• Manos Apartments Ocena: 10,0

„- wspaniały widok z tarasu - bardzo miły właściel obiektu - dobry punkt wypadowy do zwiedzania zachodniej części wyspy”

• Manos Apartments Ocena: 9,6

„W Manos Studios, apartament nr 4, podobało się nam wszystko. Byliśmy tylko dwa dni, ale dobrych wrażeń mamy jak byśmy byli dłużej. Postarał się o to przyjazny właściciel, Manos, który starał się abyśmy czuli się jak najlepiej (np. na powitanie czekała butelka wina i owoce, mogliśmy skorzystać z komputera , żeby dokonać odprawy na samolot, po zakończeniu pobytu mogliśmy na kilka godzin zostawić bagaże). Położony na wzniesieniu Apartament jest przestronny, b. czysty, wyposażony we wszystkie potrzebne sprzęty do sporządzania posiłków, ma wygodne łóżka. Najwspanialszy jest jednak widok z ogromnego tarasu. Na Krecie byliśmy 5 razy, w różnych "widokowych" miejscach, ale takiej pięknej panoramy (ca 270 stopni) nie mieliśmy (z apartamentu nr 4): kompozycja zatoki Souda, Almyridy , oliwnych gajów i wyniosłych gór w tle. Uczta dla oczu i aparatu fotograficznego ! Na tarasie warto spędzić cały dzień ! Poza tym Manos to świetne miejsce do zobaczenia Apokoronas, a nawet dalej: na południe do Imbros, Chora Sfakion i serpentynami do Aradeny. Sama Almyrida to typowy, choć jeszcze mały kurort, który jednym do gustu przypadnie, innym nie. W Manos Apt. jest cichutko, spokojnie, dźwięki kurortu tu nie docierają. Polecamy !”

• Drosia Hotel Ocena: 10,0

„Swietne miejsce, bardzo mila i pomocna gospodyni, pokoj i lazienka czyste, taras idealny do wieczornego wypoczynku, dobra lokalizacja (5min piechotą od plaży, swietne restauracje w okolicy), jestemy bardzo zadowoleni i chętnie wrocimy jesli tylko bedzie okazja :)”

• „Jestesmy zadowoleni z pobytu w objekcie. 10 min od obiektu przystanek autobusowy. Jedzenie nie bylo najgorsze ale szalu nie bylo. Codziennie inne danie dnia kuchni greckiej. Nasza 2 letnia corka byla bardzo zadowolona z placu zabaw i salonu gier oraz Minidisco dla dzieci.”

• La Mer Resort & Spa Ocena: 9,6

„Przemiły, ale nie uciążliwy personel. Piękna lokalizacja i klimatycznie zaaranżowane basen/bar/miejsce do plażowania. barman, który zadbał o dobrą atmosferę w czasie niepogody, gdy deszcz kapał nam na głowy”

• Coast View Ocena: 10,0

„Przestronny apartament z dużym tarasem (z którego rozciąga się piękny widok na morze i półwysep) wyposażony we wszelkie udogodnienia. Wieczorami cisza i spokój co sprzyja wypoczynkowi. Plaka, w której znajduje się apartament to znakomita baza wypadowa, dość blisko znajdują się plaże, do których bez problemu dojedzie się samochodem, a do głównej trasy łączącej wschód i zachód Krety jest około 8km. Blisko apartamentu znajdują się sklepy, w których można zaopatrzyć we wszelkie potrzebne rzeczy oraz restauracje, z których niemal każda jest godna polecenia. Bardzo przyjacielscy i pomocni właściciele, od których można uzyskać sporo informacji.”

• Kalyves Beach Hotel Ocena: 10,0

„Wspaniały pobyt 💋😁Marzę o powtórnej wizycie.Personel w recepcji na najwyższym poziomie.Posiłki bardzo smaczne.”

4 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Apokoronas

na podstawie 61 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com

Apokoronas – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie