Ardennes Luxembourg Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Dirbach Plage Ocena: 10,0

„Hotel położony we wspaniałym miejscu. Personel bardzo sympatyczny. Jedzenie wyśmienite. Polwcam”

• „Otoczenie obiektu przepiękne. Personel bardzo miły, słabo mówi po angielsku.”

• „Miła obsługa, śniadanie w cenie ( spory wybór) 😀, lokalizacja + , rozsądna cena 👍.”

• Hotel International Ocena: 8,8

„Bardzo wygodne łóżka. Miły polski akcent podczas sniadania jakim były racuchy.”

• „Pyszne śniadanie. Wspaniała obsługa. Świetny bar w stylu angielskim. Duży parking, bardzo wygodne łóżka. Apartament bardzo przestronny, świetna wanna z hydromasażem. Na pewno jeszcze zagoszczę podczas pobytu w Luksemburgu.”

• Hotel Dirbach Plage Ocena: 9,2

„Rewelacyjna miejscówka hotelu!!! Otoczenie gór, szumiąca rzeka. Z całą pewnością dla wielu ucieczka przed zgiełkiem codzienności. Pokój czysty, w naszym przypadku, z widokiem na rzekę i góry... Łazienka w porządku, trochę mała, ale widoki rekompensowały wszystko... W hotelu jest również restauracja, gdzie wydawane są bardzo pyszne śniadania. Zjeść tam można również obiad, co także polecam, mimo mieszanych opinii. Ogólnie bardzo polecam ten obiekt!”

• Camping Kohnenhof Ocena: 9,2

„To byl moj drugi pobyt.Wspaniale miejsce , wiele przestrzeni i prywatnosci. Super obsluga, sympatyczna i pomocna. Bardzo fajna restauracja, niedrogie pyszne jedzenie, przesympatyczna obsluga. Na pewno tam wroce.”

• „super sniadanie fajny pokoj i oklica”

14 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Ardennes Luxembourg

na podstawie 381 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com