Ardeny Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Chateau De Harzé Ocena: 10,0

„Wszystko rewelacja, hotel czyściutki , pokoje piękne obszerne, bardzo wygodne łóżko duze ,okolica przepiękna,lokalizacja świetna restauracja ,śniadanie bardzo dobre ,wrócimy tam jeszcze..”

• „Czysto duzy przestronny pokoj.lazienka z wanna kosmetyki reczniki.super”

• ibis Dinant Centre Ocena: 9,6

„Lokalizacja, czystość,miły personel ”

• Hotel Tropical Ocena: 6,2

„Tylko sniadanie”

• „Super miejsce. Cicho mimo ze w centrum starówki. Zwiedzaliśmy Ardeny to była nasza baza. Ale z przyjemnością wieczorem do niej wracaliśmy. Polecam kolację z bufetem bardzo fajny klimat i dobra relacja ceny do jakości.”

• Hotel des Roches Ocena: 8,3

„Spokojny pensjonat w starym, dobrym stylu, pokoje nie za duże, ale wygodne, meble z epoki, wystrój rzadko już dzisiaj spotykany - szyk sprzed dziesięcioleci, ale to wszystko tak dobrze do siebie pasuje i jest na swój sposób urocze. Smaczne kontynentalne śniadanie - jajka, bekon + coś na zimno, coś na słodko. Mili i pomocni właściciele, bezproblemowa komunikacja w języku angielskim, darmowy parking przed hotelem. W barze można zamówić belgijskie piwa, kawę, herbatę, wyżywienia brak - ale są restauracje w pobliżu. Idealny na spokojny wypoczynek w Ardenach.”

• Hotel Beco Ocena: 7,1

„Smaczne śniadania, do najedzenia się , skromny, ale czysty pokój i łazienka.”

• Escale de Brionsart Ocena: 10,0

„Wszystko. Wygodny pokoj, zacisze, stadnina koni,natura.”

• Chateau de la Poste Ocena: 9,2

„Piękny teren,piękny zamek. Warto spędzić tam czas. Parking jest 100m dalej ale to jest dosłownie" rzut beretem"”

• Auberge de la Lesse Ocena: 7,9

„Hotel, co prawda, na uboczu ale blisko natury. Duży parking przed hotelem, dostęp do zewnętrznego basenu. W restauracji pyszne jedzenie, polecam steki- super. Miła obsługa, ale tyko kilka osób mówiło po angielsku. W pokoju jest klimatyzacja choć dosyć hałaśliwa.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Ardeny

na podstawie 20 069 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com