Argentario Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel da Renato Ocena: 8,3

„Doskonały hotelik tranzytowy. Bardzo uprzejmy personel, smaczne śniadanie, bardzo czysto.”

• Hotel Villa Smeraldo Ocena: 10,0

„-śniadania na wysokim poziomie, smaczne, świeże, często własne wypieki. Regionalna kuchnia. super! -pokoje dziennie sprzątane -każdego dnia świeże ręczniki -klimatyzacja, lodowka i internet w pokoju -nasz pokój miał super tarasik, maly wystarczajacy -obsluga uprzejma i pomocna -na miejscu basen, jacuzzi -pod hotel podlegaja kawałek plazy, maly minus ok. 400m trzeba isc do plazy. ale w tym rejonie to lepszego rozwiazania nie ma lepszego. plaza najlepsza bo piaszczysta. okoliczne sa kamienne - okoliczne port sante stefano ladny jakies 500m od hotelu jest przystanek ”

• Tris Hotel Ocena: 10,0

„Wszystko ok”

• „Bliziutko plaża 3min od bungalowa. Dobry punkt wypadowy na wycieczki-Talamone,Porto Santo Stefano Bagno di Saturni koniecznie.Bungalowy duże czyste i dobrze zaopatrzone.Ogólnie kemping posiada wszystko co ptrzebne do wypoczynku basen sklepik drink bar no i położony pod piniami z mnóstwem ptaków i ten zapach niesamowity”

• Hotel Alfiero Ocena: 7,1

„Bardzo dobra lokalizacja ”

• „Piękny widok na zatokę, hotelowy pomost.”

• „To najładniejsze miejsce i hotel w jakim byłem! Polecam!”

• La Posta di Torrenova Ocena: 10,0

„Polecam w 100%, piękne miejsce urządzone ze smakiem, otrzymaliśmy w gratisie 2-poziomowy pokój rodzinny zamiast 3-osobowego z bardzo wygodnymi łóżkami :-) Miła obsługa, piękny ogród, basen zewnętrzny, przepyszne śniadania i rewelacyjna kawa. Na miejscu jest restauracja, ale nie korzystaliśmy, ponieważ serwują dania głównie z owocami morza. Mogę za to w 200% polecić pizzerię w centrum miasteczka "Maruzzella Pizza&Food". Tak pysznej pizzy Calzone nie jadłam nigdzie na świecie :-)”

• „Czysto, zielono, blisko do plaży. Smaczne śniadania.”

• Hotel Dory Ocena: 9,2

„Właścicielka i jej Rodzina to bardzo miłe i pomocne osoby. Śniadania były przepyszne. Świeże, pachnące rogaliki i aromatyczna kawa, soki, ciasteczka lub ciasta, jogurty. Wygodne łóżka. Mieszkaliśmy w apartamencie, mieliśmy do dyspozycji dobrze wyposażoną kuchnię. Na zewnątrz był stół, krzesła i duży parasol. Mimo że w pobliżu znajduje się droga (SR 74), do apartamentu od południowej strony nie docierał hałas. Na wyposażeniu hotelu znajdowały się ratanowe leżaki i grill do dyspozycji gości. Teren hotelu jest ukwiecony, trawnik zadbany. Na posesji obok jest pizzeria. Supermarket znajduje się bardzo blisko. Około 5 minut drogi samochodem do plaży publicznej w kierunku Orbetello, ok. 10 minut do plaży za kempingiem Acapulco (Spiaggia dell'Osa). W miasteczku znajdują się lodziarnie z pysznymi lodami. To bardzo dobre miejsce jako baza wypadowa do zwiedzania cudnej Toskanii, Umbrii czy Lazio.”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Argentario

na podstawie 996 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com