Aristotelis Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Theopisti Ocena: 7,1

„Bardzo dobre, smaczne i urozmaicone śniadanie”

• Sunset Hotel Ocena: 8,8

„Pięknie położony z widokiem na morze, przestronne pokoje, balkon z fotelami i stolikiem, jest przed hotelem miejsce z bezpośrednim widokiem na miasto i morze gdzie można spokojnie posiedzieć”

• Sunset Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo ładny obiekt z widokiem na miejscowość. Czysto, schludnie i w atrakcyjnej cenie. Łazienka i balkon na duży plus.”

• Hotel Avra Ocena: 10,0

„Miejsce rewelacja. Czysto, przytulnie, świetna obsługa. Blisko do plaży i do centrum, a jednak z dala od zgiełku polecam.”

• Hotel Filoxenia Ocena: 9,2

„Bardzo sympatyczny czysty hotel. Śniadania na tarasie z widokiem na morze. Miasteczko w odległości krótkiego spaceru, ale jednocześnie nie docierał hałas.”

• Sunset Hotel Ocena: 10,0

„Super miejsce na urlop. Bardzo mili właściciele i obsługa hotelu. Przepyszne śniadania w formie bufetu. Piękne widoki na miasto z balkonu jak i tarasu. około 10 min do centrum miasta i okolo 3-5 min do plaży z górki ;) wracając jest troszkę gorzej.....:) ogólnie mogę bardzo polecić to miejsce”

• Sunset Hotel Ocena: 10,0

„Dobre śniadanie, wygodny pokój”

• Hotel Theopisti Ocena: 10,0

„Bardzo czysto. Doskonała lokalizacja. Posciel i ręczniki zmieniane co 2 dni. pasta do zębów i szczoteczka dla każdego , kapcie i szlafroki. miła obsługa. Dzwony kościelne były dodatkową atrakcją bo budziły nas do życia swoim mocnym dżwiekiem.”

• Kari Ocena: 8,3

„Obsługa miła i sympatyczna , czystość ,bliskość plaży , parking”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Aristotelis

na podstawie 3 474 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com