Arizona Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysty pokój, pomocny personel”

• „Świetne miejsce. Przyjazny personel. Klasyczne amerykańskie hotelowe śniadanie ale ok. Pokoje i łazienki czyste. Duży parking. Blisko drogi ale bardzo cicho wewnątrz. Około godzinę jazdy od Grand Canyon.Aż miło było tam być.”

• „Super, byłam zaskoczona komfortem i standardem. Polecam”

• „Bardzo komfortowy hotel z basenem i małą siłownią, wygodne pokoje.”

• Arabella Hotel Sedona Ocena: 10,0

„Piękny i bardzo komfortowy hotel z ciekawym wystrojem wnętrz, dobrym wyposażeniem. Godny polecenia na krótkie wyjazdy i na dłuższy pobyt.”

• „Sprawna obsługa - check in / check out”

• El Rancho Motel Ocena: 10,0

„Bardzo miły pan w recepcji, wszystko szybko objaśnił. Trochę słabe WiFi jak wszyscy zaczeli z niego korzystać. Dostaliśmy pokój w narożniku cicho i spokój. Byliśmy tam trzy noce i wszystko ok”

• „Dobre położenie, łatwo dojechać z głównej drogi, niedaleko od centrum miejscowości z ciekawymi lokalami. W pobliży bary szybkiej obsługi. Ok 1 godz jazdy do Grand Canyon. Pokój przestronny, pomimo walizek na podłodze wciąż dużo miejsca do przejścia, czysta łazienka. Obfite śniadanie z wyborem posiłków na zimno i ciepło. Kryty basen.”

• „Dobra lokalizacja, przestronny pokój, możliwość zaparkowania auta przed drzwiami. Niezły widok z okna, balkon. Basen.”

• „Page to doskonałe miejsce do zwiedzania - Kanion Antylopy, Monument Valley, Horseshoe Bend, Lake Powell... Jest co robić. Hotel w porządku, śniadania jak to w USA - kontynentalne, ale OK.”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Arizona

na podstawie 13 051 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com