Arkadia Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Houdis Houses Ocena: 8,3

„basen, miały personel ”

• Smyros Resort Ocena: 10,0

„Piękne położenie przy małym porcie ,sympatyczny właściciel ktory nie mowi po angielsku ale jego córki tak,super basen,bardzo dobre jedzenie(trochę małe porcje) i śniadania. Super winko za 13e.”

• Leto Hotel Ocena: 7,9

„Bardzo miła obsługa z indywidualnym podejściem do gościa. Czysto w pokojach. Cisza. Dobra lokalizacja w samym centrum miasteczka i relacja ceny do jakości. Wystrój z lat 70 co mi akurat bardzo się podoba. ”

• Hotel Blue Sea Ocena: 10,0

„Super lokalizacja. Obok siwtna tawerna. Chyba jedna z lepszych w jakiej bylem. W pobliżu sklepy. Co na plus aneks kuchenny na każdym piętrze. Masz ochotę coś zrobić do jedzenia? Masz szansę . Stosunek ceny do miejsca i komfortu rewelacja! ”

• Porto Sabatiki Ocena: 10,0

„Super obsługa + przemiły właściciel. Trafił się nam pokój z widokiem na port 😊 Sama miejscowość bardzo sielska i spokojna 😊”

• Studios Maria Ocena: 8,3

„Mily i uczynny gospodarz.Blisko plaza.Urocze stare miasto.😆”

• Natura Hotel Vytina Ocena: 10,0

„Witam,jestem zachwycona Hotelem Natura Vytina.Pokój czysty,wygodne łózka,cały obiekt ogrodzony,położony na skraju lasu z fantastycznym widokiem.Pani właścicelka przesympatyczna,zrobiła nam królewskie śniadanie,zapiekankę z fetą-palce lizać ,świeży sok pomarańczowy i pyszną kawę.Polecam serdecznie ten obiekt.”

• „Bardzo duży pokój z czysta łazienką. Miła obsługa. Pyszny omlet na śniadanie.”

• Theoxenia Hotel Ocena: 9,6

„Znakomite położenie hotelu z panoramą na otaczającą dolinę.”

• Sunset Hotel Ocena: 8,8

„Rewelacyjny widok z balkonu , bliskość plaży , spokój. Powierzchnia apartamentu większa od tej jakiej się spodziewaliśmy. Bardzo blisko do sklepu i do małej knajpki z suflakami , gyrosem ,etc - bardzo dobrej jakości. Bardzo pomocne i uczynne osoby w obiekcie pracują. Szukajcie w miejscowości Astros restauracji Agnanti ( dania z grilla ) - fantastyczne jedzenie , super klimat w ogrodzie oliwnym i ceny do jakości świetne.”

25 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Arkadia

na podstawie 3 960 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com